Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.527
Cevap
41
Favori
117.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok uzun zamandır oynamıyordum. dünkü indirimlerde final shape hariç paketleri tamamladım. Genelde pvp de oynasam Osiris vs girebilmek için paketler gerekiyordu zaten. Loadout sistemi ne zaman geldi bilmiyorum ama güzel olmuş. Sürekli set dizmekten beziyordum. Onun dışında nasıl bir ilerleme olacak hiç bir fikrim yok. Sanırım hikaye görevleri için matchmaking olmuyor birini bulup tamamlamak lazım.

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt

Sairou27 (Sairou Baba) olabilir mi nickin? Psn: saiRounin olarak bulamadı.

• Dünkü indirimlerde final shape hariç paketleri tamamladım. Genelde pvp de oynasam Osiris vs girebilmek için paketler gerekiyordu zaten. Loadout sistemi ne zaman geldi bilmiyorum ama güzel olmuş. Sürekli set dizmekten beziyordum. Onun dışında nasıl bir ilerleme olacak hiç bir fikrim yok. Sanırım hikaye görevleri için matchmaking olmuyor birini bulup tamamlamak lazım galiba?

bir de şunu soracam şu an Lightfall DLC Paketi zamanı ya. diyelim ben 1600 LVL im. Forsaken dan bir hikaye oynasam bana 1600 luk item mi atacak yoksa eski lvl cap olan 1200 lük mü?

• 1600 altında atmaz oynadığın tüm aktivitelerden 1800 e kadar yüksek atar.1810 a kadar ise pinnacle engram larla yükseliyorsun.Sezondaki Rank puanın ilave oluyor 1800+11=1811 gibi misal

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Eski mesajımı da editleyeyim, iyi olacak demek ki :) PSN: nnjaRage

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyundan kopanlar için bi ek bilgi en iyi PVP Silahları ve nerden düşürüldüğünü aşığıda paylaşıyorum. Eğer random düşerse bu silahları kırmayın :)

Pulse Rifle for PVP

The Messenger (Trials Of Osiris)

Chattering Bone (Last Wish raid)

Overso Addict

Belisarius-D (Weekly reward)

Relentless (First encounter in the Prophecy dungeon.)

Hand Cannon for PVP

Rose (complete the Dividing the Ladder quest from Lord Shaxx/ Cruvible)

Igneous Hammer ( Trials of Osiris Reward Weekly win 7 Match)

Ace of Spades ( completing Cayde's Will Exotic Quest)

Fatebringer (chance of dropping after third and fourth encounters in Vault of Glass)

Auto Rifle for PVP

The Summoner (earning a Trial Engram or completing the weekly challenge of winning seven rounds)

Prosecutor ( Prophecy Dungeon, specifically from the Phalanx Echo encounter)

Shayura's Wrath ( Flawless Trials Of Osiris)

Ammit AR2

Submarine for PVP

Unending Tempest Crucible Engrams and use them to buy Unending Tempests from Lord Shaxx.

Scout Rifle for PVP

Randy's Throwing Knife ( Season of the Deep. You're advised to grind the Crucible game mode)

Shot Gun

Conditional Finality

• OYUNDAN İYİCE KOPANLAR İÇİN DE GENEL BİR HATIRLATMA:

Generally, the best stats are Resilience for PvE, Recovery for PvP, and Discipline for all game modes.(For Gears)

Strength (Dayanıklık): PvE'de büyük miktarda hasar direnci sağlar ve ölmeden önce çok daha fazla ceza almanıza olanak tanır.

Recovery (Kurtarma): HP'nizi ve kalkan yenilenme hızınızı etkileyerek PvP'de düşmanlarla çok daha hızlı bir şekilde yeniden etkileşime girmenizi sağlar.

Discipline (Disiplin): tüm aktiviteler için önemli olan el bombası bekleme sürelerini etkiler.

Mobility (Hareketlilik): Hunter tarafından Dodge bekleme sürelerini azaltmak için kullanılır. Ayrıca, PvP'de en yüksek atışa yardımcı olmak için strafe hızını artırır. Hareket yoluyla nişan alan kontrolör kullanıcıları da Mobiliteye yatırım yapmak isteyebilir.

Resilience (Elastikiyet): Titanlar tarafından Barikat bekleme sürelerini azaltmak için kullanılır. Çoğu PvE, alınan hasarı %30'a kadar azalttığı için Dayanıklılık için özellik oluşturur.

Discipline (Disiplin): El bombası bekleme sürelerini azaltmak için herkes tarafından kullanılır. El bombaları hasar ve/veya fayda sağladığı için tartışmasız ikinci istatistik havuzunun en iyi istatistiğidir.

Intellect (Akıl): Çoğu oyuncu tarafından görmezden gelinir. Alınan ve alınan hasar, Süper enerjinizin çoğunun geldiği yerdir.

BEST WEAPON MODS:

Targeting adjuster, counterbalance, backup mag, radar tuner, radar booster, Sprint grip, hipfire grip, and Icarus grip PVP için oynayış tarzina göre değişkenlik gösteren en iyi silah modlarıdır.

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.