Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.527
Cevap
41
Favori
117.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilberhoca

En son forsaken ve annual pass falan almıştım. Şimdi oyuna geri dönmek için hangi paketten almam gerekiyor?
    Shadowkeepi almanız yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fallofday kullanıcısına yanıt
    Evet alacagiz :) sanrim ben almayacağım. Olmazsa olmaz şeyler değil itemlere biraz geç erişiyoruz oda bounty biriktirip kasilabilir.

• Arkadaşlar şimdi bu forsaken a noldu ben almamıştım daha önce şimdide satışdan kaldırılmış oyuna direk eklendimi yoksa oyundanda mı kaldırıldı noldu?

• Arkadaşlar şu bounty bana kafayı yedirtti nasıl olsa dolar diye 24 saattir gambit oynuyorum dolmadı bir türlü bunun nasıl dolacağı hakkında bilgisi olan varmıdır ?
    DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık

• Oyunun ucretsiz surumunu indirdim de bir sorum olacak. Coop olarak sadece vanguarddaki 4 gorevi mi yapabiliyoruz yoksa baska var mi?

• ArGo A kullanıcısına yanıt
    Yımrıhla öldürecen adamları 😂

• Daha once hic destiny oynamadim, hazir ucretsiz olmusken indireyim diyorum ama tek basina oynanacak oyun mu, zevk alir miyim yoksa arkadaslarla oynamak daha mi zevkli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online icin plus gerekiyormu

• Ace of Spades Catalyst'i düşürüp silahı masterwork yaptım. Efsane combo oldu bu ikili.

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 11 Ekim 2019; 1:6:45 >
  • Oyunu ilk indirdiğim 1-2 gün takılma filan yoktu. Bugün inanılmaz takılmalar oldu. Genelde fps 150-100 arası ama yinede aşırı takılma var sanki 3-5 fps ye düşüyormuş gibi ama değil eminim sistem zayıf değil. Nedir olay internet yüzünden mi oluyor yoksa başka bir sorun mu var ?
  • PC'de güncel progress yapan Türk clanı hiç yok mu ? Arkadaş oyuna geri dönüş yaptık ps4'den pc üzerine bir tane türke rastlamadım bu ne iş :D Varsa biri aydınlatsın.
  • Hayalimdeki combo Şu Recluse silahını çok istiyorumda crusuble deki win yüzdesini kasmak işime gelmiyor
  • 4 kişi lazım leviathan raid için son kupa yok mu yardımcı olacak
  • Win kasmak mesele değilde survival'da fabled rank'e ulaşmak zor, şu açıdan zor. Her zaman iyi oyuncular denk gelmiyor yanına ve karşı rakip 2'li 3'lü fireteam olarak giriyor. Bazen oyunu tek başınıza almak durumunda kalabiliyosunuz ki iş çok zorlaşıyor o durumda. Tabi birde kaybedince puanın geriye gitme durumu var. 1 maç kaybederseniz ardından 2 veya 3 maç almak zorundasınız. 2 maç kaybedince ör: Guardian 3'den 1'e düşünüyosunuz tekrar. İnanın kolay değil hocam silaha erişmek. Her maç kişi başı 15 kill yapacak ekip varsa o ayrı. Ben 3 gün neler çektim yeri geldi tek başıma oyunu almak zorunda kaldım çünkü gelen elemanlar bişey bilmiyor olan size oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 11 Ekim 2019; 15:29:48 >
  • Destiny fireteam uygulamasını öneririm. Genelde baya iyi oyuncular olduğu için kolay oluyor pvp oynamak

• Hangi dlcler ücretsiz forsaken mi? Plus ile oynayanlardaniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evet bungie yeni ADAM SOYMA motorunu destiny2 ye yüklemiş bulunuyor.

Biz fortnite veya pubg oynamıyoruz neyin sezon passını yapıyorsun ?

ÇÖP DLC çıkartıp üstüne ESKİ haritayı getirip üstüne ESKİ silahları getirip yenilikmiş gibi sunuyorsunuz.

Sizde valla allah korkusu bile yok.

Sezaon pass olmadan aldığın DLC'de bölümleri oynayamıyorsun böyle bir saçmalık mı var inşallah batarsınız battığınız ve destiny yapmayı bıraktığınız gün

Buradan 5 arkadaşıma (istanbul şart) kumkapıda masa donatıcam.

Ama insanlar salak oyun daha yeni dlc ya kimse anlamıyor bir sonraki sezon pass'da ben görürüm forumları millet ana avrat nasıl küfür edicek bungiye.

insanlar DLC alıyor ama DLC nin içeriğini oynayamıyor ŞAKA gibi ya

Edit:

Oyuna BEDAVA olduğu için yeniden başlayacak arkadaşlara Kısa bir tavsiye okumanızı öneririm.

Oyunu sadece consol'a çıkartan bungie belki bu kadar oynanacağını bilmiyordu ama dünyada baya baya oynanır hale geldi tabi ilk çıktığında çok fazla yapacak birşeyler yoktu tipik MMO gözüyle baktılar güncellemeler ile oyunu özellikle THE TAKEN KING DLC'si ile ARŞA çıkartılar.

Destiny oynayan her kişiye sorabilirsiniz Oryx raid'i kadar kaliteli ve zevk aldığı bir raid daha yoktur.

Sıvanında hakkını yememek lazım güzel bir raid'di. (D1 SON ÇIKAN DLC RAID'i)

Bungie oyunun içinde para olarak sadece SILVER COIN'lerde para alıyordu yani onuda ister al ister alma oyunun içinde veya SIVLER COIN ile satılan itemler er yada geç size de düşebiliyordu.

D1'de son çıkan DLC ile para ile satışa başladı ufak ufak da olsa bakın sadece SILVER'dan artık renk paleti bile satmaya başladı bungie.

D2 ise KOMPLE para tuzağı oyun ilk çıktığında tabi herkes oynama furyasına girdi bende dahil ki ULTRA KERİZ EDİYŞIN aldım yani o zaman 400TL falan belki daha pahalıydı.

toplam 2 ay içinde oyunda artık yapılacak hiç birşey kalmadı sonra osiris ek paketi çıkartılar 1 ay'da oda bitti.

ve yavaş yavaş bungie herşeyi paraya dökmeye başladı şöyleki DLC'den önce son çıkan EVENT'da belki tower'da veya rakipinizde zıhrların üstünde NEON ışıklar vs vs getirdi bunları EVENT ile ÜCRETLİ OLARAK da satmaya başladı.

buda kesmedi onları EMOTE'leri satmaya başladı parayla bu da yetmedi Şuan çıkan SON DLC ile herşeyi paralı hale getirdi.

Düşün bir DLC çıkıyor 2 fiyatı var birisi 159 birisi 259 siz 159tl lik DLC'yi alırsanız sezon pass almadığınız için DLC içinde var olan bölümleri eventları YA PA MI YOR SU NUZ!

Biraz yazı uzun oldu ama kusura bakmayın D2 pişmanlıktır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAs28 -- 12 Ekim 2019; 12:53:18 >

• Oyun komple online kardeşim yani internet bağlantın yoksa STORY'i dahi oynayamazsın.

Online için dediğin şey PVP ise evet ps4 için plus xbox için xbox live gerektirli.

Oyuna hiç başlamadıysan sana tavsiyem başlama kardeşim bildiğin PARA tuzağı hemde çok ağır para tuzağı olmaya başladı destiny.
  • Evet haklısın, aslında benim demek istediğimde oydu ama cümle yanlış olmuş Yeğenimle beraber oynuyoruz bakalım deneyeceğim, ama fabled rank için sabrım olurmu bilmiyorum.Detaylı açıklaman için teşekkür ederim
    900 light tan sonra bayağı yavaş ilerlemeye başladık. Hızlı light yükseltmek için önerin yada önerisi olan arkadaşlar varmıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ultrAs28 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşla ps4 de kardeşlikle aldık delux versiyonu. onun hesaptan oynuyorum işte sec onda pri bende hesabın. season pass almak zorunda kaldım. yoksa vex içerigine katılamıyorsun ve SP rank ödüllerini alamıyorsun gerçekten bu konuda üzücü. kendileri dağıtımcı olduğu için para işine çok abanmışlar. birde yeni vanguard ve crucible zırhı yok. vex silahları desen osiris silahları reskin bilemedim. Hani ekip arkadaşlar olmasa ücretsiz sürümde takılmalık oyun kasmadan oyna geç
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.