Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
41
Favori
117.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun 3 saat oynadım oyundan bir attı 1 saattir giremiyorum server hatası deyip duruyor son zamanlarda oyun nat 3 hatası veriyordu hep bununla bir alakası olabilir mi ps4 ü modemi kaç kere kapatıp açtım değişen birşey olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakıma alındı tekrardan şu an zaten kimse giremiyor hiçbir platformda.
  • Herhangi bir süre verilmiş mi ne zaman açılacağına istinaden?

• Hayır belirtilmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 2 Ekim 2019; 0:51:27 >
  • Tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Ayni durum bende de var nasil çözülür bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam ben reddit te konu açtım. Oraya season pass ların hesap tanımlı olduğunu söylemişler. Ne olursa olsun kardeşlikle bile her iki hesaba da ayrı ayrı season pass almak gerekiyormuş.
    Ya ödüllerden vaz geçeceksin ya da kendi hesabına da season pass alacaksın diyorlar.

• bu akşam leviathan raid prestige kupası için etkinlik oluşturdum 3-4 kişiyiz oyuncu lazım yardım etmek isterseniz mesaj atın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakoPlay

Hocam ben reddit te konu açtım. Oraya season pass ların hesap tanımlı olduğunu söylemişler. Ne olursa olsun kardeşlikle bile her iki hesaba da ayrı ayrı season pass almak gerekiyormuş.
    Ya ödüllerden vaz geçeceksin ya da kendi hesabına da season pass alacaksın diyorlar.

Alıntıları Göster
    evet lisans lama olayı farklı onlarda aynı farklı oyunlarda oyun için para alma gibi.
    yani oyun içi alınan ödemeler gibi görüyor ve sadece satın alınan hesapta geçerli oluyor.
  • Her iki hesaba değil hocam. kalici kardeslik ile kullanyoruz. sec sahibi arkadaşa geldi sp. pri benmdim bana gelmedi..mecbur 1k silver ile aktif ettim. 39.tl bise.

• metal_my666 kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de öyle yaptım. Shadowkeepten sonraki oyunu kendi hesabımdan alacağım ama. Yada deluxe falan yerine en ucuz versiyonunu alacağım kardeşimle birlikte.
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş hocam. Malesef öyleymiş boşa deluxe aldık yani bu sefer. Sonra da season pass için silver aldım. Her sezonda yeneiden silver alıp sezonpass almam gerekecek ayrıca.
  • quote:

Aynen ben de öyle yaptım. Shadowkeepten sonraki oyunu kendi hesabımdan alacağım ama. Yada deluxe falan yerine en ucuz versiyonunu alacağım kardeşimle birlikte.
    Bu sezon bi bakacağım alinmadan da cok kayıp olmayabilir. exotic silah gec alıyoruz. bide zirhlari baya geç aliyoruz hani olmazsa olmaz birşey görmedim. bir sonraki sezon almayabilirim. iyi oyunlar

Sezonu almazsan raid yapamazsın dediler redditte yoksa almayacaktım ben zaten.
  • Bossların maşallahı var hepsi raid bossları tarzında, tabi onlar kadar zor değil ama tür olarak aynılar.
  • quote:

Sezonu almazsan raid yapamazsın dediler redditte yoksa almayacaktım ben zaten.
    Yok yahu olur mu öyle şey :) shadowkeep delux aldıysan bir tek season pass hediyeleri var iki tablo şeklinde. O tablonun altında yer alan hediyeleri alamazsın yoksa diğer içeriğe ulaşabilirsin diye düşünüyorum. Dediğiniz gibiyse keyfi kaçar işin bildiğim bu kadar hani eminde değilim bu konuda

• Oyuna giremeyen veya karakteri seçtikten sonra oyundan atılan var ise

KLAN isimlerinde özel karakterler var ise kaldırtsınlar bizde vardı oyuna giremiyorduk araştırdık özel karakter olduğu için oyuna almıyordu bungie hangi amaçla ama bilmiyorum :)

Oyun mu bildiğiniz AY işte aynı haritayı çakmışlar :D
  • Oyun ücretsiz oldu hala kutulusunu 50-60 a satan tonla yer var
  • oyun ve 2 dlc ücretsiz olmuş da, bunları parası ile satın alanların durumu ne oldu? kazık mı yedik yani.
  • En son forsaken ve annual pass falan almıştım. Şimdi oyuna geri dönmek için hangi paketten almam gerekiyor?
    aynısını benımde başıma geldi hocam.şimdiki endişem diğer gelecek 3 sezona da pass alacakmıyız
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.