Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.527
Cevap
41
Favori
117.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben battle.net üzerinden biraz oynamistim sonra ps4 hesabım ile birbirini bağladım ama kaldığım yerden devam edemiyorum, ps4’de farklı bir bölüm çıkıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalemistik

Oyunun grafikleri çok kötü değil mi ya?
    Oyunu ilk defa oyunuyorsunuz sanırım.

Destiny'de grafikler kötü değildir oldukça iyidir mekan çizimleri her zaman üst seviye olmuştur aynı şekilde detaylarda öyledir.

Kaplamalarda aynı şekilde canlı renklerdedir göz yormaz.

Mesela titan gezegeninde denizin içinde büyük bir balık gezer bunu gören çok kişi yoktur dikkat dahi edilmemiştir ama kaplama olarak çok klass bir düşünce. Silah tasarımları zaten efsanedir.

Hem Destiny1 Hem Destiny2 Görsel olarak çok iyi tasarlanmış oyunlardır bazı yerlerde fps düşüklüğünden dolayı donma kasma yapar donma dediğim donup kitlenmez kare kare geçişi hissedersiniz buda kullandığınız cihazdan dolayıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAs28

Oyunu ilk defa oyunuyorsunuz sanırım.

Destiny'de grafikler kötü değildir oldukça iyidir mekan çizimleri her zaman üst seviye olmuştur aynı şekilde detaylarda öyledir.

Kaplamalarda aynı şekilde canlı renklerdedir göz yormaz.

Mesela titan gezegeninde denizin içinde büyük bir balık gezer bunu gören çok kişi yoktur dikkat dahi edilmemiştir ama kaplama olarak çok klass bir düşünce. Silah tasarımları zaten efsanedir.

Hem Destiny1 Hem Destiny2 Görsel olarak çok iyi tasarlanmış oyunlardır bazı yerlerde fps düşüklüğünden dolayı donma kasma yapar donma dediğim donup kitlenmez kare kare geçişi hissedersiniz buda kullandığınız cihazdan dolayıdır.

Alıntıları Göster
    Evet yeni başladım. PS4 Pro'da oynuyorum. Aydınlığı mı ayarlayamadım, bilemiyorum, oyun çok karanlık gözüküyor. Mağaralarda özellikle çok sıkıntı oluyor.

• quote:

Evet yeni başladım. PS4 Pro'da oynuyorum. Aydınlığı mı ayarlayamadım, bilemiyorum, oyun çok karanlık gözüküyor. Mağaralarda özellikle çok sıkıntı oluyor.

Alıntıları Göster
    Brightness'i sonuna kadar ac hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Oyunu aç karakterinin olduğu yerden ayarlara gir brightness sonuna kadar getir tvnin ekranından da biraz siyahlığı aç

gözüne iyi geldiği yerde durdur oyunda mağara çok fazla özellikle görevler yapmaya başladığında hep lost sector çok yapacaksın :)
  • Ps4 de oynuyorum şuana kadar 1 kere raid yaptım. Leviathan raid i prestige de yapmak istiyorum yardım edebilecek var mı ? Kimseyi bulamıyorum psn id: Red-TR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leviathan raid prestige kupası için yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyoruz 4 kişiyiz 2 kişi lazım
  • Recluse silahi icin fabled rank kaldi. Bu gorevi nasil yapacagim

• quote:

Orijinalden alıntı: Draconic

Recluse silahi icin fabled rank kaldi. Bu gorevi nasil yapacagim
    Competitive 3v3 survival modunda fabled rank'e ulaşacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 10 Kasım 2019; 16:34:37 >
  • Yaklasik survival 3v3 10 mac yaptim. Fakat fable ranked a nasil ulasacagim.

• Draconic D kullanıcısına yanıt
    Fable 1 Rank olup 2100 puan yapacaksınız. Fable ' da 10 maçta biteceğini pek düşünmüyorum. Galibiyet aldığınızda 200 gibi bir puan gelir. Yenildiğinizde çok gitmiyor 2100'e kadar. Ama sabır işi pek keyifli olmuyor.

önerim şu olabilir solo gireceksen Survival freelance de bitir görevi fireteams kapalı orada
  • Tesekkurler dostum. Aldim silahi

• Tesekkurler dostum. Aldim silahi

• Draconic D kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • anarcy'de dusseymıs tam olurmus.
  • Raid'i 23. bitirişimiz hocam Anarchy çok önceden düştü zaten. Bu sefer bi çılgınlık yapıp mikrofonsuz denedik. Herkes ne yapması gerektiğini ezbere bilince konuşmadan bitirmeyi denedik ve başardık. Ekip Türk değil 3 Amerikalı 2 Avrupalı birde ben 6 kişi. Clanımız iyi uzun zamandır beraber oynuyoruz. Hem PC hemde PS4. Genelde clandakiler PS4 sahibi olduğu içim çoğunlukla PS4'de oynuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 15 Kasım 2019; 13:46:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Raid'i 23. bitirişimiz hocam Anarchy çok önceden düştü zaten. Bu sefer bi çılgınlık yapıp mikrofonsuz denedik. Herkes ne yapması gerektiğini ezbere bilince konuşmadan bitirmeyi denedik ve başardık. Ekip Türk değil 3 Amerikalı 2 Avrupalı birde ben 6 kişi. Clanımız iyi uzun zamandır beraber oynuyoruz. Hem PC hemde PS4. Genelde clandakiler PS4 sahibi olduğu içim çoğunlukla PS4'de oynuyoruz.
    mikrofonsuz baya zor son boss.demek koordine olunca yapılıyor.bizde garden of salvation son bossta kaldık bitiremedik.şu divinity alamadım.ona yanıyorum.
  • GoS'un final boss'u en zoru bir kişi hata yapsa büyük problem. Ama benim sevdiğim bi raid değil GoS 2 kez bitirip bıraktım üstüne çok düşmedim. Lash Wish ve SotP raidlerini çok seviyorum. Lash Wish mikrofonsuz imkansız mesela. Belki Riven'da kullanılmaz en fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 15 Kasım 2019; 14:14:48 >
  • aynen oyle.3te1 i kalmıştı damage de lakin mod toplayanlardan biri öldüğü için,kalmıştı.last wish ve scourge benimde beğendiğim raidler.(bence en iyi raid lastwish)
  • Eskisi gibi online çok insan yok mu yoksa bana mı öyle geldi ps4 te oynuyorum.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.