Şimdi Ara

Desteklenmeyen Modellerde 8.1'den 10'a Yükseltme(Registry Hack) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
13
Favori
34.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The dark lord

quote:

Orijinalden alıntı: serinaga

quote:

Orijinalden alıntı: cagatyercan

Hocam farklı bir telefonla daha denedim bir türlü çözememiştim. Sonrahttps://drive.google.com/file/d/0B2zYk2pp86TILWZlazlKdEdfTVk/view?usp=sharing bununla denedim. Bir kerede oldu. Bu xap, telefon hafızasında olması lazım sonraki durumlar aynı. 2. adımdaki CustomWPSystem_0700.xap dosyası yerine linkteki CustomWPSystem_0500.xap dosyasını Windows Phone Application Deployment 8.1 programı sayesinde telefonunuza atın. sonraki adımları harfi harfine uygularsanız çözülür diye düşünüyorum. En azından ben de çözüldü.

Deploy tool ile telefona attığınız xap(CustomWPSystem) telefon hafızasında olmalı
    Akıllı depolomada Yeni uygulamaları SD kartına yüklü seçeneği kapalı olmalı
    Preview for developers SD kartında
    Sd permission yeşil olmalı

Hocam uzun uğraşlarla, L820'yi konu başındaki deploy ettiğim xap sürekli hata verirken, sizin verdiğiniz linkteki xap'ı deploy ettim ve sorunsuz yükledi, uğraşan arkadaşlara bilgi olması açısından yazdım ...

Hocam lumia 820 mi kullanıyorsunuz?

Evet L820'de kullanıyorum ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The dark lord

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagatyercan

Hocam farklı bir telefonla daha denedim bir türlü çözememiştim. Sonrahttps://drive.google.com/file/d/0B2zYk2pp86TILWZlazlKdEdfTVk/view?usp=sharing bununla denedim. Bir kerede oldu. Bu xap, telefon hafızasında olması lazım sonraki durumlar aynı. 2. adımdaki CustomWPSystem_0700.xap dosyası yerine linkteki CustomWPSystem_0500.xap dosyasını Windows Phone Application Deployment 8.1 programı sayesinde telefonunuza atın. sonraki adımları harfi harfine uygularsanız çözülür diye düşünüyorum. En azından ben de çözüldü.

Deploy tool ile telefona attığınız xap(CustomWPSystem) telefon hafızasında olmalı
    Akıllı depolomada Yeni uygulamaları SD kartına yüklü seçeneği kapalı olmalı
    Preview for developers SD kartında
    Sd permission yeşil olmalı

Hocam uzun uğraşlarla, L820'yi konu başındaki deploy ettiğim xap sürekli hata verirken, sizin verdiğiniz linkteki xap'ı deploy ettim ve sorunsuz yükledi, uğraşan arkadaşlara bilgi olması açısından yazdım ...

Hocam lumia 820 mi kullanıyorsunuz?

Evet L820'de kullanıyorum ...

Sizde Bluetooth çalışmıyor değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Uygulama telefon belleğinde yüklü. SD kart permissions tamam. XAP ve Developer uygulaması da SD kartın içerisinde. Apply XAP denildiğinde program kapanıyor ve telefon ana menüye dönüyor. XDA resmi konuya baktığımda da bunu yaşayan bir çok kişi olduğunu ve sağlıklı bir cevap alamadıklarını gördüm. Sıkıntılı bir durum.
  • Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler

Lumia 1320 artık Windows10lu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Uygulama telefon belleğinde yüklü. SD kart permissions tamam. XAP ve Developer uygulaması da SD kartın içerisinde. Apply XAP denildiğinde program kapanıyor ve telefon ana menüye dönüyor. XDA resmi konuya baktığımda da bunu yaşayan bir çok kişi olduğunu ve sağlıklı bir cevap alamadıklarını gördüm. Sıkıntılı bir durum.

Kendimi cevaplayayım bari. Sorunu çözdüm. XAP'i telefona SDK Tool ile değil de bununla deploy ettiğimde problem çözüldü.

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2610524&d=1393831436

Desteklenmeyen Modellerde 8.1'den 10'a Yükseltme(Registry Hack)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 24 Ekim 2016; 21:40:33 >

• Redstone 2 yukleyen kim var

• Merhaba benim telefon lumia 920 ve harici depolama yok. bu dediğiniz işlemi telefona flash bellek takarak yapabilir miyiz? sonuçta 2. xap dosyasını oraya atıp bilgisayarla işimiz bittiği için ordan halledilebilir gibi geldi bana ama önce bir sormak istedim. fakat OTG desteği yokmuş zaten :( sd kart olmadan bunu yapmanın bir yolu yok mu yaw.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikonur -- 27 Ekim 2016; 16:31:10 >
  • alikonur A kullanıcısına yanıt
    Keşke hafıza kartsız yöntem de olsaydı dediğin gibi

• Tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Değerim -- 7 Kasım 2016; 20:17:5 >
  • Arkadaşlar benim telefonum lumia 735 ama güncelleme falan yok bana neden güncelleme gelmedi acaba ?

• kartal1363 kullanıcısına yanıt
    Mağazadan yükseltme danışmanı isimli uygulamayı yükleyin.Uygulamayı açıp gereken adımları ilerleyerek geçin.Daha sonra güncellemeleri denetleyin.Windows 10 güncellemesini görecekseniz.İlk güncellemeden sonra bir güncelleme daha gelecektir.Bilginiz olsun.

Uygulama Linki:https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/yukseltme-dan%C4%B1sman%C4%B1/9nblggh0f5g4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9ECA073BC -- 11 Kasım 2016; 18:53:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsLaNN46

Mağazadan yükseltme danışmanı isimli uygulamayı yükleyin.Uygulamayı açıp gereken adımları ilerleyerek geçin.Daha sonra güncellemeleri denetleyin.Windows 10 güncellemesini görecekseniz.İlk güncellemeden sonra bir güncelleme daha gelecektir.Bilginiz olsun.

Uygulama Linki:https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/yukseltme-dan%C4%B1sman%C4%B1/9nblggh0f5g4

Maalesef telefonu sıfırlamama rağmen telefon uygulama indirmiyor ne lanet bir telefonmuş ya.

• kartal1363 kullanıcısına yanıt
    Neden inmiyor karşılaştığınız sıkıntı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: JUSTMAX

Neden inmiyor karşılaştığınız sıkıntı nedir?

Tamam bir anda hepsi inmeye başladı kendine geldi desteğiniz için teşekkürler.

• Üstad ben bu yolla bi kaç kere telefonu son yapılara kadar 8.1'den yükselttim. Yeni bi yapı çıkınca sıfırlayıp tekrar yükselttim. Şimdi yeni bi yapı çıktığı için telefonu sıfırladım. Fakat SDK 8.1 Registration uygulaması telefonunuzu bulamadı gibi bi hata veriyor. "Unable connnect to a phone. Make sure that the Windows Phone IP over USB Transport (IpOverUsbSvc) service is running." diye sürekli hata alıyorum. Ara kablosu telefonu şarj ettiğim aletin ara kablosu. Neden hata alıyorum sence. Yardımların için şimdiden teşekkürler.
  • veyseldr V kullanıcısına yanıt
    Telefon takılıyken bilgisayarın cihaz yöneticisinden telefonu bilgisayardan kaldırıp, sonra farklı bir usb girişinden tekrar takmayı deneyebilir misin? Yine olmazsa tekrar cihaz yöneticisinden telefonu kaldırıp ardından tarama yaptırın.

• kullanmadığım l520 ye bu yolla w10 yukledim eski halinden daha iyi oldu. konu sahibine teşekkür ederim.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    wp application deployment (8.1) den deploy olmuyor status error 0x81030118 hatası geliyor @TMRT
  • Birde hafıza kartı olmayan modeller için bi rehber hazırlasan hocam.En azından uğraşırız.L925 8.1 de kaldı.
  • bende de 1020 var windows 10 a geçmek için bir yöntem paylaşırmısınız. wp 8.1 gerçekten kötü geliyor artık. sd kart takılmadığı için olmuyor sanırım bu yöntem. yapabileceğimiz hiç bir şey yok mu yani. telefonuda seviyorum değiştirmek istemiyorum bi yöntem varsa.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.