Şimdi Ara

Desteklenmeyen Modellerde 8.1'den 10'a Yükseltme(Registry Hack) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
13
Favori
34.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderisg -- 27 Ağustos 2018; 13:20:37 >
  • tamam hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enderisg -- 27 Ağustos 2018; 13:21:0 >
  • Ben telefon model adını değişmek istiyorum.windows 10 prev almak için .bu yöntem çalışmıyor artık.nasıl yapa bilirim.8,1kullanmaz hale geldi artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cengizsamed C kullanıcısına yanıt
    Bende de aynen böyle oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizsamed

Selamınaleykum hocam dediklerinizin aynılarını yaptım fakat en son kısımda şöyle bir hata alıyorum

Aynı bende

• quote:

Orijinalden alıntı: enderisg

tamam hallettim.
    Nasıl halletdin,?

• Lumia 1320'ye yükleyip sorunsuz veya sorunlu kullanan var mı ?
  • lumia 820 ler sorunsuz kullanılabiliyormu ?
  • Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

W10 yükledim L525'ime. Ama şuan mavi ekran verip duruyor ve kısır döngüye girdi. Bunun için ne yapmalıyım?
  • Telefonum Lumia 630
    512 Ram
    Anlattıklarınızı uyguladım, Lumia 630 için Lumia 830 bilgilerini registry ile uyguladım, yükseltme danışmanı win10 güncelleme testini geçtim, Ayarlar/Telefon güncellemesinden güncellemeyi kontrol etti ve güncelleme buldu, indirme işlemi %100 oldu ve yükleme işlemine geçti, fakat %48 lerde 80188306 hatası verdi, araştırdım ve depolama yetersiz sonucunu aldım, telefonu sıfırlayıp mağazayı da herzamanki kullandığım hesap ile açtığımda dahili depolamada 8GB den 3,80GB yer kaldı, bu nedenle tüm işlemleri tekrarlayıp telefonu tekrar sıfırladım, sıfırlama sonrası ilk telefon ayarlarından hücresel veriyi wifi ve güncellemelerini ne kadar ayar varsa kapattım, temiz bir hesap açtımki senkronize ederken kişiler falan yer kaplamasın diye, sonunda 4,30GB boş yere ulaştım, anlattıklarınızı yine başarıyla uyguladım fakat yinede güncelleme aşamasında %58lerde 80188306 hatası verdi.
    Sonuçta indiriyor fakat %58lerde Güncelleme yüklendi ama açılamadı (80188306) hatası veriyor.
    32GB hafıza kartı taktım, depolamayı SD karta ayarladım ama sonuç hep aynı, anladığım kadarıyla, paket iniyor fakat yüklemek için açılırken dahili hafızayı kullanıyor ve yer kalmıyor, aslında tam %64 lerde iken hata vermeden önce depolamaya bakıyorum 4,30GB den 3,19GB lere düşüyor fakat depolamada yer olmasına rağmen bu hatayı veriyor!...
    Ardından yüklemeyi de siliyor ve depolama tekrar 4,30GB oluyor.
    Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazar4002 -- 21 Ocak 2019; 0:1:56 >
  • Lumia 1320de uygulama telefonu görmüyor. Bilgisayar görüyor ama uygulamada görmüyor. Bu sorunu yaşayan var mı ? Bilgisayar windows7, belki w10 değil diye mi olmadı.
  • Sonunda eski cihazımı Windows 10 Mobile'a yükselttim teşekkür ederim. Yıllar önce ilk insider güncellemesi geldiğinde ne heyecanlanmıştık. O zamanlar windows phone ile alakalı bir topluluğumuz vardı. Herkes çok heyecanlıydı. Sonra ise hayal kırıklığı. Microsoft şu güzelim sisteme yazık etti. Şu an android kullanıyorum. Her şey iyi hoş ama W10 Mobile'daki tasarım çekiciliği hiçbir sistemde yok. Bilgisayarda satın aldığım şeyi telefonda da kullanabiliyorum. Bu büyük güçtü ama Microsoft kullanamadı. Bu güç Google'ın elinde olsaydı anasını ağlatırdı ortalığın ki ileride yapmak istediği de bu.
  • kardeş lumia 520 ye eskiden cok windows 10 mobile yüklerdim yavaşlıktan başka bir sıkıntısı olmuyordu ama bu gun tekrar yaptım guncelliyebilirsiniz dedi yükseltme danışmanı ama güncelleme hiç gözükmedi telefonunuz günceldir dedi ne yapmam lazımda güncellemeyi alabilirim
  • glados1996 G kullanıcısına yanıt
    Telefon bilgilerini yazarken Lumia 650 için olanı bul sorun kalmaz

• Windows 8.1 de gereksiz sistem dosyalarını silme şansımız var mı ?
    Elime 720 geçti ram 512mb biraz daha serileştirmek için androidden kalan sistem uyhulamalarını silme durumu windows da da var mı ?

• merhaba lumia 630 için güncelleme yapmaya çalışıyorum fakat telefonda microsoft hesabını açamıyorum.
  • sabriyurga kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptınız bende çözüm arıyorum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.