Şimdi Ara

Desteklenmeyen Modellerde 8.1'den 10'a Yükseltme(Registry Hack) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
13
Favori
34.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu.

-Elbette. 830a ne gelirse size de gelir. Hatta şu an insider üzerinden alabilirsiniz redstone.

-aynen dediğiniz gibi üstünü görür ama 10600 gibi farklı bir surum gelirse gormesi için işlemler tekrar etmeli.

- Ram ile alakalı hiç bir durum yok. Bir fark olmaz. Tabi 512mb ramde 1gb ram performansı beklemeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apply xap e tıkladığında uygulamadan atma sorunu yaşayan var mı benim gibi ? Varsa çözümü nedir
  • Hocam konunuzun linkini Windows 10 Mobile üzerinde registry hack rehberimde paylaştım bir sakıncası yoksa... Siz de benim konumun linkini mesajınıza ekleyebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/m_119234123/tm.htm
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam sağolun

• linkler bende açılmıyor başka yerden indirebilirmiyim xapların adları neler teşekkür ederim düzenleme zenmateyi kapatınca indirdi kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Kaktüs -- 20 Ağustos 2016; 19:41:18 >
  • aynen bende de durum aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatyercan

Hocam farklı bir telefonla daha denedim bir türlü çözememiştim. Sonrahttps://drive.google.com/file/d/0B2zYk2pp86TILWZlazlKdEdfTVk/view?usp=sharing bununla denedim. Bir kerede oldu. Bu xap, telefon hafızasında olması lazım sonraki durumlar aynı. 2. adımdaki CustomWPSystem_0700.xap dosyası yerine linkteki CustomWPSystem_0500.xap dosyasını Windows Phone Application Deployment 8.1 programı sayesinde telefonunuza atın. sonraki adımları harfi harfine uygularsanız çözülür diye düşünüyorum. En azından ben de çözüldü.

Deploy tool ile telefona attığınız xap(CustomWPSystem) telefon hafızasında olmalı
    Akıllı depolomada Yeni uygulamaları SD kartına yüklü seçeneği kapalı olmalı
    Preview for developers SD kartında
    Sd permission yeşil olmalı

Hocam uzun uğraşlarla, L820'yi konu başındaki deploy ettiğim xap sürekli hata verirken, sizin verdiğiniz linkteki xap'ı deploy ettim ve sorunsuz yükledi, uğraşan arkadaşlara bilgi olması açısından yazdım ...

• Bende 10586.107 sürüm yükledi, daha da güncelleme görmüyor, sizlerde durum nasıl ?

• Ayrıca @JUSTMAX kardeş, paylaşımın için teşekkürler, bir konuda bilgiye ihtiyacım var, L925'te malum MicroSD kart yok, bunun için telefon hafızasını kullansak olmaz mı ? Ya da başka bir çözümü var mı acaba ?

• serinaga S kullanıcısına yanıt
    Malesef yok. Daha doğrusu var ama cidden çok karışık ve telefon için çok riskli bir işlem. İngilizce anlatım mevcut internette ama atarsam siz de karışıklığını görürsünüz. Zaten halihazırda W10da ise cihazı güncellemelere açmak için başta verdiğim konu linkine göz atabilirsiniz ama 8.1deyseniz, sd kart olmadan yapılamıyor bu işlem.

• quote:

Orijinalden alıntı: JUSTMAX

Malesef yok. Daha doğrusu var ama cidden çok karışık ve telefon için çok riskli bir işlem. İngilizce anlatım mevcut internette ama atarsam siz de karışıklığını görürsünüz. Zaten halihazırda W10da ise cihazı güncellemelere açmak için başta verdiğim konu linkine göz atabilirsiniz ama 8.1deyseniz, sd kart olmadan yapılamıyor bu işlem.

Ne güzel cihaz Windows 10'da idi, servise gitti geldi, 8,1'i çakmışlar. Şimdi de Windows 10'a geçiremiyorum iyi mi :(

• Hocam anlatıldığı gibi 1320 cihazımı windows 10 a yükselttim sıkıntı olmadı fakat telefon şarz tutmuyor. Şarzı full yapıyorum gece sabaha kadar şarzım bitiyor hiç kullanmadığım halde sorun ne olabilir ?
  • cagatyercan kullanıcısına yanıt
    hocam bu ekranı geçebildiniz mi ?
  • Geçtim hocam da artık Windows mobile kullanıcısı değilim sıkıldım uğraş uğraş

• cagatyercan kullanıcısına yanıt
    Hocam dün itibariyle 129 tl ye a101 den tablet aldım o tabletteki android deneyimi bile bu Windows 8.1 den 10 dan iyi tek instagram için geçmeyi deniyorum takıldım kaldım orda hayırlı olsun kurtuldunuz bu sistemden ben devam etmem lazım telefon olarak böyle

• Lumia 820 kullanıyorum bu yöntemi denemeden evvel birkaç soru sormak istiyorum (L820,920,925,1020 kullananlara özellikle):
    1-> İnternet Hotspot özelliği düzgün çalışıyor mu, yani wifi üzerinden internet paylaşımı yapıldığında ekran kapandıktan sonra internet kesiliyor mu?
    2-> Yıldönümü güncellemesi performansı nasıl, sürekli çökme , donma oluyor mu?
    3-> Sd karta uygulama kurmada ve kullanmada sorun yaşanıyor mu? (L820 ve L1320)
  • Ben sadece 920 ve 925te hotspot sorunu olduğunu biliyorum. Diğer modeller hakkında bilgim yok. Bir de yıldönümü güncellemesi normal W10dan daha stabil her modelde. Diğer sorularınızı kullananlar cevaplayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: JUSTMAX

Ben sadece 920 ve 925te hotspot sorunu olduğunu biliyorum. Diğer modeller hakkında bilgim yok. Bir de yıldönümü güncellemesi normal W10dan daha stabil her modelde. Diğer sorularınızı kullananlar cevaplayabilir.

Siz hangi modeli kullanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The white warrior -- 2 Eylül 2016; 15:34:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 535ten 950ye geçtim.

• JUSTMAX kullanıcısına yanıt
    Cevaplarınız için teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.