Şimdi Ara

Deprem oldu duyan var mı? -İstanbul-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fazla sert değildi ama sanki ardı gelecekmiş gibi derin ve salınımlı idi. Duyan var mı? Bilgisi olan?

• bende birsey hissewttim gibi oldu karamursel/kocaelideyim
  • Şu anda dışarıda köpekler bağırmaya başladı. Acaba yeni bir dalga mı yoksa bu olan için miydi? Çünkü biraz evvel bu huzursuzlukları yoktu.

Benzer gözlemleri olan var mı?
  • ne depremi yaw
  • ben hissetmedim beykozdayım
  • cok az ama benim hissettigim! rasathaneye girdim ama yeni deprem gozukmuyor...
  • Allah korusun hepiniz Allah'a emanet olun siz ve aileleriniz,umarım ki canınız yanmaz.
  • kartaldayım ürpertici bir şekilde salladı yatıyodum ayaklandım
  • gecmıs olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Allah korusun hepiniz Allah'a emanet olun siz ve aileleriniz,umarım ki canınız yanmaz.

amin
  • Bende Kartal'dayim , sanki devami gelcekmis gibi sallandi. Yerimden kalkip , kapi esigine bile gittim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Allah korusun hepiniz Allah'a emanet olun siz ve aileleriniz,umarım ki canınız yanmaz.

Teşekkür ederimde o nasıl söyleyiş öle felaket tellalı gibi
  • ben duymadım rasathanede de yazmıyo

rasathanedekiler uyuyo galibaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

Bende Kartal'dayim , sanki devami gelcekmis gibi sallandi. Yerimden kalkip , kapi esigine bile gittim.

Uyumak üzereydim bende baza duvara çarptı onun sesine irkildim garipti ya
  • hissetmedim
  • Eşref saatinde Ejder ve arkadaşi hazine bulmak için kazi yapiyorlar o sallamiştir

Şaka bi yana hepinize geçmiş olsun allah devamini nasip etmesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

Bende Kartal'dayim , sanki devami gelcekmis gibi sallandi. Yerimden kalkip , kapi esigine bile gittim.

aman diyim kapi esigine gitme! buzdolabi yada buyuk bir seyin yanina cok! hayat ucgenleri buralarda olusur bildigim kadariyla...
  • rasathanede de bişey yok bakalım
  • pendik hissettirecek şekilde sallandı ... boş anıma denk geldi evde herkes uyuyo yusuf oldum

sona burayı buldum hemen

hayatımız DH oldu yav
  • 2008.10.22 04:00:35 40.7437 29.1720 8.9 -.- 3.6 -.- YALOVA AÇIKLARI (MARMARA DENIZI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 22 Ekim 2008; 4:18:30 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.