Binbaşı
21 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaş grubuyla oynadığımız oyuna azıcık hareket getirmeye karar verdik.

Şimdilik 10 kişi tim sayılı grubumuz da 5 kişiyiz.

Yaşlarımız biraz dinazor ama oyunculuktan birşey kaybetmedik.

Seviyeli küfürsüz eğlenceli bir tim oluşturmak istiyorum.

5 Kişi alımı yapılacaktır şimdilik.

Duruma göre talep çok olursa 25 Üyeye çıkartabilirim grubu.

400 Zafer Puanı aşağısını düşünmüyorum. Operasyonda biraz üst level açabilmek için ortalama güçlü olması yeterli.

Hafıslar adlı timimize bekleriz arkadaşlar.

Tim Etiketi : #QPUJ22L
Hollanda gazetesi Tlegraaf'a konuşan Fenerbahçeli yıldız Robin Van Persie, Barcelona'nın kendisine olan ilgisinin sorulmasu üzerine, "Fenerbahçe ile daha 2.5 yıllık kontratım var ancak futbolda neler olacağını asla bilemezsiniz.Futbolda hiçbir zaman plan yapılmayacağını öğrendim" cevanını verdi.

Kaynak : Maçkolik

Buradan yola çıkarak bu takım Barcelona olmasa bile kendi şahsi fikrim takımda mutsuz olduğu ve devre arasında başka bir takıma gidecek oluşudur.

Bu haliyle morali düzelmediği sürece katkı sağlaması pek mümkün gözükmüyor.

Her maç yüzünde ki mutsuz ifade ister istemez gözüküyor malesef.

Gel gelelim Tlegraaf gazatesinde böyle bir içerik göremedim ben.

http://www.telegraaf.nl/telesport/voetbal/ajax/24651235/__Van_Persie_verwacht__gekkenhuis___.html
Arkadaşlar malum takımın durumu ortada.Kötülerin yanında iyilerede yazık olucak.
S.Moscova ile eleme maçımız var.Yakın zamanda lig başlıyor.

İllaki yönetimin gözüne parmak mı sokmamız lazım? Bu senemiz heba olmak üzere.Çok geç kalmadan 2 tane sağlam takımı toparlayacak orta saha almak lazım.

Herkesin bildiği sır değildir.

Bu taraftara yazık.Forma ve kombine rekorları kıran canı gönülden takımını destekleyen insanlara haksızlıktır bu.

Fenerbahçe'de transfer eksikliği vardır.Bunu köy takımından ezeli rakibine kadar her karşılaşmada hissediliyorsa gerçekten eksik olan bişeyler vardır.

2 orta saha transferi acilen yapılmalıdır.Yapılacak gücü olan bir kulübü tuttuğumuzu desteklediğimizi canı gönülden hepimiz biliyoruz.
Başkada bir isteğimiz yoktur.

Sizlerin var mıdır bu sene için şunlar yapılmalıdır çözümler şunlardır dedikleriniz?
Benim nacizane görebildiklerim kişileri karıştırmadan yazabildiklerim bunlardır.

Eminim ki biraz nefes almışsınızdır artık.Mantıklıca değerlendirelim istiyorum bu başlık altında.
2-3 aydır araba almaya niyetlendik babamla.Son 1 ay ise evde dönmeyen fırtına tartışma kalmadı.

Bütçe 21bin max son çıkan limit bu.Krediye girip sıfır araç almak istemiyoruz.Kısmetse 2.el olacak.

85bin kmden yukarı araç istemiyorum.

Otomatik vites alıcaz bu kesin.Babamda kullanıcak benim haricimde.

Peugeot

206 lara baktık.Piyasası sahibinden de pahalı geliyo.Bikaç araç baktık tam alıcakken eş dost muhabbetinde olumsuz yanlarından bahsetti.
Forumdan da yol tutuş ve kaporta sac kalitesi hakkında olumsuz yorumlar okudum.Soğudum arabadan.206 isterken hemde... Seveni bol sevmeyenide , ortası yok gibi.

307 lerde otomatik şanzıman problemleri elektronik vs. kronik sorunlar varmış.Bilemiyorum buda elendi.

Hyundai

Getz modellere bakıyoruz birde.Dayım yetkilili servisinde çalışıyor.Hertürlü yardım ederim sorun olmaz.Siz yeterki getz almaya karar verin dedi.
Bende ısınamadım arabaya, aklım 206da kalınca.Nebiliyim güzel araba ama hiç çekici gelmiyo.

Renault

Megane hb lere bakıyoduk bi ara ama bütçemiz yetmedi az km ve temiz olanlara.Biyerden uygun düşse bi dk durmicam alıcam ama işte malesef..

Clio hb 2004-2007 fena değil gibi.Buda bi kenarda duruyo.

Ne yapmam lazım ?
Karar veremiyorum.Ya netten yorum okumayı bırakıcam.Yada kafayı yicem.Herkes haliyle kullandığı aracı iyiliyor bunu al falan diye.Ama forumda çok tecrübeli arkadaşlar var.Değerli yorumlarınızı almak istiyorum.Çok bunaldım.Paramla rezil olmak istemiyorum.Kolay kazanılmıyor biliyorsunuz.

Araba alma olayı çok sıkıntılıymış gerçektende , niyeti bozup evden çıkıp alıp gelmek mi lazım anlayamadım ben.

Forumda 4-5 model arabayı kullanıp tecrübe etmiş değerli insanlar var.Ve bende tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum nacizane sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim.
Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.Sıkıntı verdiysem affola.

Rocksmith
Ubisoft müzik tabanlı oyun piyasasına da girdi sonunda.Bildiğimiz 5 tuşlu guitar hero veya rock band oyun gitarları yerine gerçek Elektro Gitar kullanılacak.Yeter ki elinizde bir elektro gitarınız bulunsun.Bunu konsola bağlamak için bir bir ucu usb olan jack gerekiyor sadece.Ve böylece oyuncak gitar aramaktan ve gereksiz maliyetinden kurtulmuş olucaksınız.

Oyunun Rock Band yapısından yola çıkarak geliştirilmiş bir oyun tarzı var.
Şimdilik Animals, The Black Keys, David Bowie, Interpol, Nirvana, The Rolling Stones guruplarının lisanslı şarkıları bulunmakta.Oyun çıktıktan sonra ki tutmaması mümkün gözükmüyor şuan , kesinlikle başka gurup ve şarkılar eklenecektir Rocksmith bünyesine.
Oyun PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için geliyor.
Martın 15 de tanıtımı yapılmıştı.2011 in son çeyreğine doğru çıkması bekleniyor.

Evet arkadaşlar , Guitar hero ile başlayan yolculuk daha gerçekçi bir hal almak üzere.Eminim ki aranızda elektro gitar ile ilgilenen arkadaşlar da var.Beni çok heyecanlandırdı.Kim elektro gitarını konsoluna bağlamak istemez ki.

5 tuş olayından 6 tel 24 perdenin sonsuz ezgilerine uzanmak istemez misiniz?

Sağlık Kurulu, Edu'nun 3 ay daha futbol oynayamayacağı şeklinde rapor verdi. Fenerbahçe yönetimi de Marcelo Bordon ve Zdenek Grygera'nın transferleri için girişimlerini hızlandırdı
Fenerbahçe'de durumu günlerdir belirsizliğini koruyan Edu Dracena hakkında Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer'den gelen rapor, Brezilyalı stoperin sarı-lacivertli takımdaki macerasının sona erdiğini belgeledi. Taşer, yaptığı incelemeler sonrasında Edu'nun en az 3 ay daha futbol oynamayacağı yönünde bilgi verince, Fenerbahçe yönetiminin Edu'nun sözleşmesinin feshi ve stoper transferi konusunda girişimlerini hızlandırdığı öğrenildi.

SON ADAY ÇEK GRYGERA
Fenerbahçe için önceki gün maçının izletildiği Schalke'li Marcelo Bordon'un yanı sıra Juventus'tan Zdenek Grygera ismi de ortaya atıldı. İtalyan ekibinin Schalke'den Rafinha'yı kadrosuna katmak istediği, bu transfer için de Çek savunma oyuncusu Grygera'yı elden çıkarmayı düşündüğü kaydedildi. Sağ bek ve stoperde oynayabilen Grygera için Juventus'un 7.5 milyon Euro bonservis istediği, Fenerbahçe'nin ise 5 milyon Euro önerdiği bildirildi. Sportif Direktör Aykut Kocaman, dün 2-0 sona eren Denizlispor maçı sonrası "Edu 2-3 ay sonra sahalara döner ama eski Edu olarak yeşil sahalara dönmesi şu an için çok zor" yorumunu yaparak Brezilyalı stoperin biletinin kesildiğini adeta resmileştirdi.

Sabah

Sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalma ihtimalinin olması halinde Edu’nun bileti kesilecek. Sarı lacivertli yönetim ilk teklifi Lugano’ya yapacak. Anlaşma olmazsa rota Grygera’ya çevrilecek.

FENERBAHÇE yönetimi bu akşam yapılacak yönetim kurulu toplantısında sakatlığı süren Brezilyalı savunma oyuncusu Edu Drecana’nın durumunu değerlendirecek. Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer’in isteği üzerine bir dizi sağlık kontrolünden geçen tecrübeli futbolcunun durumu bugün netlik kazanacak. Taşer’in vereceği rapor doğrultusunda, Teknik Direktör Christoph Daum’un da görüşüne başvurulacak.
Sakatlığının uzun sürecek olması Edu’nun gönderilmesine neden olacak. Bu durumda da yönetim öncelikle eski futbolcusu Diego Lugano ile anlaşmanın zeminini arayacak.
Alternatif Grygera
Uruguay’da bulunan Lugano’nun menajeri ile temasa geçilecek. Tecrübeli savunmacı tekrar sarı lacivertli formayı giymek isterse, Lugano imza için İstanbul’un yolunu tutacak.
Lugano ile tekrar anlaşma sağlanamaması halinde Juventus’un Çek yıldızı Grygera gündeme gelecek. İtalyan kulübünün satış listesine aldığı 29 yaşındaki futbolcu için Daum’un da olumlu rapor verdiği öğrenildi.

Hürriyet

Defansı güçlendirmek isteyen Fenerbahçe, Çek savunma oyuncusu Zdenek Grygera için Juventus'a 4 milyon Euro önerdi. İtalyanlar'ın ise 6 milyon Euro'da direndiği iddia edildi
İtalyan basını, doktorların Edu için 3 ay oynayamaz raporu vermesi üzerine savunmada arayışlara giren Fenerbahçe'nin, Juventus'un Çek defans oyuncusu Zdenek Grygera'yı gündemine aldığını iddia etti. İtalyan ekibiyle daha önce Poulsen konusunda anlaşamayan F.Bahçe'nin, şimdi 29 yaşındaki oyuncu için 6 milyon Euro isteyen Juve'yi 4 milyon Euro'ya iknaya etmeye çalıştığı belirtildi.

JUVENTUS SATMAK ZORUNDA
Fenerbahçe'nin elini kuvvetlendiren en önemli gelişme ise İtalyan ekibinin Schalke'de top koşturan Rafinha'yı gündemine alması. Juventus, teknik direktörleri Ciro Ferrara'nın ısrarla istediği Rafinha'yı almak için Grygera'yı elden çıkarmayı düşünüyor. Sarı-Lacivertliler, bu durumu pazarlıklarda koz olarak kullanmayı planlıyor. Çek oyuncu, hem sağ bekte hem de stoperde oynayabiliyor.

Takvim

Rafinha Juve'ye, Grygera Fener'e
Juventus'un, Schalkeli sağ bek oyuncusu Rafinha'yı tekrar gündemine aldığı iddia edildi. Ancak, bu transferin gerçekleşmesi için önce Grygera'yı elden çıkartmak zorundalar. Çek futbolcuyla ilgilenen takım ise Fenerbahçe.
Christian Poulsen için Juventus ile Schalke arasındaki görüşmeler çıkmaza girmişti. Siyah beyazlı kulüp, Almanya ekibiyle bu kez Rafinha için masaya oturmaya hazırlanıyor.

Tuttomercatoweb.com'da yer alan habere göre Juventus Teknik Direktörü Ciro Ferrara, 23 yaşındaki savunma oyuncusunu almadan önce Zdenek Grygera'yı satmak zorunda.

Grygera Fener'e mi?

29 yaşındaki Çek futbolcu için Fenerbahçe'nin 4 milyon avro önerdiği ancak İtalyan devinin 6 milyon avroda direttiği de iddia ediliyor. Diego Lugano'nun takımdan ayrılması ve Edu'nun sakatlanmasıyla savunmada alternatif eksikliği çeken sarı lacivertlilerin, hem sağ bek hem de stoperde forma giyebilen futbolcuyla bir süredir ilgilendiği gelen haberler arasında.

Goal.com

Gryger Bombası!

Juventus, Schalkeli Rafinha’yı almak istiyor. Ancak bunun için tecrübeli savunma oyuncsunu satması gerekiyor

Stoper arayışlarını son sürat sürdüren Fenerbahçe yönetimine İtalyan takımı Juventus’tan mükemmel bir haber geldi. Juve yönetimi Fenerbahçe’nin daha önce de çok istediği Zdenek Grygera’yı satabileceklerini açıkladı. Çünkü savunmaya Schalke’den Rafinha’yı alacaklar. Teknik direktör Ferrara, Çek futbolcusunu gözden çıkardı.

Çek Cumhuriyeti Milli Takımı’nın da vazgeçilmez isimlerinden biri olan 29 yaşındaki Grygera’nın da Fenerbahçe’ye gelmeye sıcak baktığı belirtilirken Fenerbahçe’nin bu futbolcu için 4 milyon Euro önerdiği ancak Juventus’un 6 milyonda direttiği öğrenildi. Juventus’ta zaman zaman sağbekte görev yapan Grygera’nın asıl bölgesi ise savunmanın ortası.

Fotospor
quote:

Bende aldım WD 1tb My Book Essential , electroworld mağazasından 1 hafta oluyo alalı benim aldığım zamanda kampanya vardı.
Neyse o değilde test ediyorum 1 haftadır.İlk harici hdd kullanışım hd filmlerimi yedekleyip popcornda izlemek amacı ile almıştım.

1- Hdd çok ısınıyor.Öle oluyor ki el deymiyor.Yanıyor resmen.
2- Bu yüksek derecede sıcaklıktan ötürü dosya transferi de yavaşlıyor.(Soğukken denedim daha hızlı yani sizlerin kullandığı gibi ama ısınınca yavaşlıyor.4gb lık filme 40gb lık bluray muamelesi yapıyor.)
3- Popcorn da film izlerken arada takılma yapıyor.Özellikle ısınınca ve hd filmlerde denk geldim bu takılmalara.(Bu takılma anında ön yüzdeki mavi ışık yanıp yanıp sönüyor, tam terside olabilir hatırlayamadım.)
4- Bu genel ısınma problemi , uyku moduna geçmemesi ile ilgili olabilir mi acaba?

Aldığım mağazada arkadaşım çalışıyor.Bugün kendisi ile de görüştüm. 15 gün de dolmadı daha , 15 gün dolmadan değiştirebiliriz demişti.
Son kararım değiştiricem heralde.İçim rahat değil.Arşivimi emanet edemiyorum.Ağız tadıyla filmde izleyemiyorum.
Forumlarda incelediğim kadarıyla ısınma sorunu yok .Saatlerce dosya transferi yapanlar olmuş ısınma yok diyorlar.

Ben 2 tane full hd film atıyorum hdd cayır cayır.Olacak gibi değil.
Hadi pc eski dicem (P4 2.6 1.5ram var , arkadaki 2.0 usb de takılı kullanıyorum) ondan ısınıyo ok amenna dicem.
Ama popcorn a bağlayınca da cayır cayır yanıyo alet.

Ben normaldir diye karşılayıp içime sindirmeye çalışıyordum.İlk harici hdd tecrübem, normal pc hdd si nasıl ısınıyor.Heralde buda o yüzdendir demiştim.
Ama değişim gibi bir şansım varken kullanayım diyorum.
Sizin hdd lerde böyle bir sorun yok zannediyorum.Normal de gözükmüyor ya neyse :)
Yorumlarınız çok güzeldi.Ek olarak araştırmalarım da aynı yöndeydi.
Ama demek ki şans işi dediğimiz olay bana da vurdu.Teknolojik alet sonuçta dimi :)

Bilmiyorum burada bu sorulmaz ama Şimdi başka marka ve model ile değişim söz konusu olabilir.Yani imkanım var böyle bir olaya...
Başka hdd tavsiyeleriniz olabilir mi acaba.Utana sıkıla sordum ama mağzur görün , malum psikolojim iyi değil , hevesim kursağımda kalmış

Sizlerinde tavsiyelerini alabilirsem çok sevinirim.
Pek favori bir topik değil , devamlı yazılıp çizilmiyor ama bikaç cevap alabilirsem çok güzel olacak.
Perşembe gidebilirim mağazaya ve şimdiden hdd yi yedeklemeye başlıyorum.

Teşekkürler.

Kendi başlığınada yazmıştım Buraya ...
An itibari ile cevap yazabilecek kimse yoktu o bölümde.

Bende sorunumu sizlerle paylaşmak istedim.

Kullananlardan fikir edinmek , yardımlarını almak istiyorum.

Teşekkürler.
Başkan'ın Bombası

Dünya Fenerbahçeliler gününde büyük bir transfer bekleyen sarı-lacivertli taraftarlar hazır cebinizi açık tutun. Fenercell her an Capel haberini SMS geçebilir

Takıma takviye istediğini her fırsatta dile getiren Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum’un ağırlığı sol kanada verdiği biliniyor. Bu bölge için arayışlarını sürdüren Fenerbahçe yönetiminin başkan Aziz Yıldırım’ın ısrarla istediği Diego Capel için kulübü Sevilla ile yapılan pazarlıklarda son aşamaya gelindiği ve bu flaş transferin her an bitebileceği belirtiliyor.

Genç İspanyol yetenek için kesenin ağzını ardına kadar açan Aziz Yıldırım’ın son teklif olarak 10 milyon euro önerdiği, Sevilla’nın da bu teklife sıcak baktığı öğrenildi. Dün bu transfer ile ilgili flaş gelişmeler yaşanırken, sarı-lacivertli yönetimin Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde yani bugün bu transferi açıklaması bekleniyor. Bilindiği gibi bu tiptransfer haberleri önce Fenercell abonelerine SMS yoluyla gönderiliyor.

Fotospor

Borowski: Fener bana teklif yaptı

Bayern Münih'in ön liberosu Borowski, birçok takımdan teklif aldığını belirterek, "En ciddileri Fenerbahçe ile Werder Bremen'di" dedi. Alman futbolcu, "Öncelik Werder Bremen'de olacak. Orada güzel anılarım var. Ama hiç belli olmaz. Fenerbahçe'nin teklifini de ciddi ciddi düşünebilirim. Türkiye benim için farklı bir deneyim olur" ifadesini kullandı.

Fotomaç

BOROWSKI İSTİYOR

Arkadaşımız Emre Bol, Fenerbahçe'nin Bayern Münih'ten istediği bir başka yıldız Tim Borowski'yle de görüştü. Alman futbolcu, "Ben profesyonelim. Şartlarımı kabul eden her takımda oynarım" açıklamasını yaptı.

Takvim

Cristian tamam

Kampa katılması beklenen Aykut Kocaman, büyük ihtimalle Cristian'la birlikte dönecek Kulübü Corinthians'la anlaşılan Brezilyalı ön libero, Fenerbahçe'nin teklifine 'Evet' dedi. Kampa katılması beklenen Aykut Kocaman, büyük ihtimalle Cristian'la birlikte dönecek.
Fenerbahçe'de Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın önceki gün kura çekiminden sonra kampa katılması bekleniyordu. Ancak Kocaman, Corinthians'la anlaşılan Cristian'ın Fenerbahçe'nin teklifine 'Evet' demesinin ardından yeniden Brezilya'nın yolunu tuttu. Kocaman'ın pazartesi ya da salı günü, Cristian'la birlikte Almanya'daki kampa gelmesi bekleniyor. Bonservisi 3 parça halinde Corinthians, Flamengo ve Atletico Paranaense takımlarında bulunan Cristian'ın toplam maliyetinin 5.8 milyon Euro olduğu belirtildi. Bonservis olarak 2.5 milyon Euro ödeyecek olan Kanarya, 2+1 yıllık sözleşme için Brezilyalı'ya senede 1.1 milyon Euro ödeyecek.
26 yaşındaki Cristian, Brezilya'da Paulista, Atletico Paranaense, Flamengo ve Corinthians formaları giydi.

Sabah

Güçlü hızlı dinamik

Globo Esporte'nin editörü Leandro Canonico, Cristian'ın Mehmet Aurelio'dan çok daha kapasiteli bir futbolcu olduğunu belirterek, "İkili mücadelelerde ayakta kalır. Çok süratlidir ve 90 dakika hiç durmadan koşar" dedi
Fenerbahçe yönetiminin uzun uğraşlar sonrasında anlaşma sağladığı Corinthians'lı Cristian Oliveira Boroni'yi Brezilyalı meslektaşımıza sorduk. Ülkenin önde gelen yayın organlarından Globo Esporte'de editörlük yapan Leandro Canonico, 26 yaşındaki futbolcuyu öve öve bitiremedi. Canonico, Cristian'ın Fenerbahçe'nin eski yıldızı Mehmet Aurelio'dan çok daha iyi olduğunu iddia etti.

ŞUTLARI ÇOK ETKİLİDİR
Cristian'ın en büyük özelliğinin ikili mücadelelerde ayakta kalması olduğunu söyleyen Brezilyalı gazeteci, "Dışarıdan bakıldığında zayıf gibi durabilir. Ama aslında çok güçlüdür. Bir anda süratlenir ve rakip kaleye gider. Uzaktan şutları etkilidir ve 90 dakika mücadele eder" yorumunu yaptı.

Takvim

PABLO ARMERO İDDİASI!

Fenerbahçe'nin Palmeiras'ın sol beki Pablo Armero'nun peşinde olduğu iddia edildi. Brezilya spor sitesi Terra, 22 yaşındaki Kolombiyalı için Fenerbahçe'nin gelecek hafta Palmeiras'la görüşeceğini bildirdi. Bonservisi 2 milyon Dolar civarında olan Armero, bu sezon Brezilya Ligi'nde 17 maçta forma giydi.

Sabah

Amero Bombası

Sol kanat oyuncusu arayan Fenerbahçe’nin Palmeiras forması giyen Kolombiya’lı Armero’yla prensipte el sıkıştığı ve kulübüyle pazarlığa oturduğu iddia edildi.

Daum’un bu oyuncuyu uzun süredir takip ettiği ve yönetimede Kolombiya’lı yıldızın transfer edilmesi yönünde rapor verdiği belirtiliyor

Fotospor

KOCAMAN, ARMERO'YU DA BİTİRECEK

Dün kampa katılması beklenen Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın Cristian transferindeki prosedürleri halletmek için Brezilya'da kaldığı öğrenildi. Kocaman'ın Cihan Kamer'le birlikte listedeki sol kanat oyuncularıyla görüşeceği öğrenildi. İkilinin, Palmeiras'ta oynayan Pablo Armero ile anlaşmaya çok yakın olduğu belirlendi.

Takvim

Borowski Fener'de

Fenerbahçe bombayı patlattı, Bayern Münih´in yıldızı Tim Borowski´yi renklerine bağladı. Sarı-Lacivertliler´in hedefinde şimdi Hamit Altıntop var.

..Ve Almanya’dan beklenen haber geldi. Fenerbahçe, uzun süredir peşinde olduğu Bayern Münih’in Alman ön liberosu Tim Borowski için kulübüyle anlaşmaya vardı. Türkiye’ye gelmeye sıcak bakan yıldız futbolcu da onay verince, transfer mutlu sonla noktalandı. Teknik direktör Christoph Daum’un dün ismini açıklamadığı ve transferini istediği Bayern Münihli futbolcunun da Tim Borowski olduğu ortaya çıktı. Ancak Sarı-Lacivertliler, transferi Tim Borowski’yle sonlandırmak niyetinde değil... Başkan Aziz Yıldırım’ın ısrarla istediği Hamit Altıntop için girişimlerin devam ettiği açıklandı. Fenerbahçe Yönetimi’nin Hamit için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğu, Bayern’in de Hamit inadının yavaş yavaş kırıldığı dile getirildi. Teknik direktör Louis van Gaal’ın, Hamit’in kalması için ısrarcı olmaması da Fenerbahçe’nin elini güçlendiriyor. Bu arada Lucio için Bayern ile Fenerbahçe anlaşmasına rağmen Sambacı İnter’i seçince, tecrübeli savunma oyuncusu İtalyan ekibinin yolunu tuttu.

Fanatik

Hamit ve Borowski

Transfer konusunda kritik açıklamalar yapan F.Bahçe'nin hocası, "Bayern Münih'ten oyuncu alabiliriz" diyerek Hamit Altıntop'u işaret etti. Alman kulübünün satma kararı aldığı yıldız futbolcu için F.Bahçe'de geri sayım sürüyor. Transfer her an açıklanabilir.

Hamit'in eli kulağında

Daum, 'Bayern'den oyuncu alabiliriz' deyince gözler gurbetçi yıldıza çevrildi. Transfer her an açıklanabilir.

Transferde uzun süredir Bayern Münih'li Hamit Altıntop üstünde yoğunlaşan Fenerbahçe, geri sayıma geçti. Bayern'le bonservis konusunda büyük ölçüde uzlaşan yönetimin, Van Gaal'in kadroda düşünmediği gurbetçi yıldızı da ikna etmek üzere olduğu belirtiliyor. Teknik direktör Daum'un dünkü basın toplantısında, "Bayern Münih'ten oyuncu transfer edebiliriz"
demesi, Hamit'te mutlu sona yaklaşıldığının işareti olarak yorumlandı.
SERVET ÖNERİLDİ
Fenerbahçe'nin Hamit Altıntop'a Roberto Carlos ile aynı parayı önererek yıllık 4 milyon euro teklif ettiği öğrenildi. Daha önce sürekli olarak Bayern'de kalmak istediğini söyleyen gurbetçi oyuncunun, teknik direktör Van Gaal'in kendisine olumsuz bakması ve yönetimin de gitmesi için baskı yapması nedeniyle yumuşadığı gelen haberler arasında. Yönetimin, Hamit transferini her an resmi siteden açıklayabileceği ifade edildi.
Daum'un kast ettiği futbolcunun Tim Borowski olabileceği de belirtiliyor. Van Gaal, bu oyuncuya da sıcak bakmıyor. 1.94 boyunda ve 29 yaşında olan Borowski ile eski takımı Bremen de ilgileniyor. Ön libero oynayan Tim Borowski'nin bonservisi 5 milyon euro.

Fotomaç

Fener'den 2 Bomba

Daum dünkü basın toplantısında ön libero ile ilgili konuşurken baklayı ağzından çıkardı. Borowski’yi işaret eden Alman hoca Nilmar’ı da istiyor

Fenerbahçe Teknik Direktöür Christoph Daum dün düzenlediği basın toplantısında iki önemli transfer yapacaklarının sinyallerini verdi. Takımın iyi bir ön liberoya ihtiyacı olduğunu belirten Daum’un Aurelio ile ilgili konuşurken lafı Bayern Münih’e çevirmesi Fenerbahçe’nin bu takımdan bir ön libero transfer edeceğinin sinyallerini verdi. Akıllara ilk gelen isim ise Fenerbahçe’nin uzun zamandır peşinde olduğu Tim Borowski.

Hamit Altıntop ile ilgili konuşmak için Bayern Münih yöneticileriyle bir görüşme yapan Aziz Yıldırım da 1 hafta önceki bu görüşmeden Lucio ve Borowski sürprizleri ile çıkmıştı. Daum’un da işaret etmesiyle Bayern Münih’ten bir transfer yapacağı kesinlik kazanan Fenerbahçe Brezilyalı stoper Lucio’nun İnter’e imza atmasıyla tüm ağırlığı Polonya asıllı ön liberoya verdi

Toplantıda Sportif Direktör Aykut Kocaman’ın Brezilya’daki transfer çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Daum “Laf olsun diye transfer yapmayacağız. Kaliteli bir transfer yapacağız” dedi. Fenerbahçe’nin Brezilya’da en çok ilgilendiği isim ise İnternacional takımının golcüsü Nilmar... Fenerbahçe yönetiminin bu iki isim üzerinde yoğunlaştığı ve bu iki transferi yakın zamanda bitireceği belirtiliyor

Fotospor

Real Veriyor

İspanya’da şaşırtıcı işler yaşanıyor. Fenerbahçe taraftarına saç baş yolduran Güiza’ya, Barcelona’dan sonra Real’de talip oldu, hem ne Robben’e karşılık

Geçtiğimiz sene Fenerbahçe’ye İspanya Gol Kralı olarak gelen ancak gösterdiği tutuk performans ile sarılacivertli taraftarları bir türlü mutlu edemeyen Daniel Güiza’ya Barcelona’nın ardından Real Madrid de talip oldu. Henüz tatilini tamamlamayan Okçu Fenerbahçe kampına katılmazken Madrid kulübünün yöneticileri ile görüştüğü iddia edildi. Fenerbahçe yönetiminin kapısını çalmaya hazırlanan İspanyollar’ın takas formülü tavsiye edecekleri ve Güiza’ya karşılık Robben’i verecekleri belirtiliyor

Bilgi Üniversitesi’ndeki bir panele katılmak için İstanbul’a gelen Real Madrid’in Spor Okulları Genel Müdürü Emilio Butragueno da baklayı ağzından çıkarttı. Efsane futbolcu “Robben’i Fenerbahçe’ye verebiliriz” dedi. Kaka, Benzema ve Ronaldo transferleri ile kadrosunun büyük ölçüde deiştiren Real Madrid başkanı Perez’in Robben’i kesinlikle göndermek istediği ve İspanya’da oynadığı dönemlerde hayran olduğu Daniel Güiza’nın mutlaka takımına kazandıracağı İspanyol medyasının 1. gündem maddesi halinde.

Fotospor

Fener'e Robben müjdesi

Efsane futbolcunun, Robben'in şartlar oluşması halinde Fenerbahçe'ye transfer olabileceğini söylemesi, camiada çok büyük bir heyecan yarattı
Fenerbahçe geçtiğimiz günlerde Real Madrid'in satış listesine koyduğu Arjen Robben için harekete geçmiş fakat bu transfer girişimi birçok kesim tarafından 'hayal' olarak nitelendirilmişti. Fakat Bilgi Üniversitesi'nin İstanbul'a getirdiği Real Madrid'in efsane yıldızı ve Futbol Okulu Genel Müdürü Emilio Butragueno'nun sözleri Sarı-Lacivertli camiada heyecan yarattı.

Girişimler hızlandırılacak
Robben'in Fenerbahçe'ye gelebileceğini belirten Butragueno, "Şartlar oluşması halinde bu transfer gerçekleşebilir" ifadesini kullandı. Sarı-Lacivertli yönetimin bu açıklama sonrasında Hollandalı yıldız için girişimlerini hızlandıracağı öğrenildi. Öte yandan Butragueno, Güiza'ya da övgüler yağdırdı ve "İspanya'da müthiş işler yaptı. Kalitesi tartışılmaz" açıklamasını yaptı.

Takvim

Robben için F.Bahçe'ye yeşil ışık

Transferde kesenin ağzını açan F.Bahçe'yi heyecanladıran haber Butragueno'dan geldi.
Şimdilerde Real Madrid Spor Okulu Genel Müdürlüğü yapan efsanevi futbolcu Emilio Butragueno, Hollandalı yıldız Arjen Robben'in Fenerbahçe'ye gidebleceğini söyledi!
Bilgi Üniversitesi, UEM ve Real Madrid Kulübü işbirliğiyle bu yıl açılacak meslek yüksek spor yönetimi programı için İstanbul’a gelen Emilio Butragueno, Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddia edilen Arjen Robben'le ilgili açıklamalarda bulundu.

Butragueno, "Real'de Sneijder dışındaki Hollandalılar büyük ihtimalle gidecek. Van Nistelrooy'un sakatlığı sürüyor. Şartlar oluşursa Robben, Fenerbahçe'ye imza atabilir" dedi. Sarı-lacivertli ekibin İspanyol golcüsü Daniel Güiza'dan övgü dolu sözlerle bahseden Butragueno, "Güiza İspanya'da büyük işler yaptı. Mallorca'daki performansı müthişti. Fenerbahçe'de niye bu kadar silik kaldığını anlamadım. Kaliteli bir oyuncu. Sanırım uyum sorununu aşamadı" şeklinde konuştu.

Meslek: İşletme
Forum İkinci El İmzası:
alış-veriş yaptıklarım : birumut (x2), ertuğrul (x2), dragonstory, Arda Türkmen'' Şahin Abi '' (x2), sky__walker , QuAnTuM-C , espana , madman1 , fateeh33 (x2) ...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
xbox
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Klima
Airfel
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
HP
GPS, Navigasyon
Garmin
PSN ID
deathskin_
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
FC Bayern München
Kulaklık - Amfi
Philips
Clash of Clans
tolga
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Ekran Kartı
Asus
Modem
TP-Link
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.772
İkinci El Bölümü Mesajları: 201
Konularının görüntülenme sayısı: 135.047 (Bu ay: 376)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 869 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.