Yarbay
01 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 153 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Sistem şöyle
FX6300
Gigabyte 970A-D3
8GB
850W

500 TL civarı limit var.

Anakartın PCI 2.0 olması sorun çıkarır mı?
Tavsiye verebilirseniz sevinirim.
Merhaba herkese,

PC 'lere ağ bağdaştırıcı ayarlarından ip atayarak birbirlerine bağlantı yapabiliyorum şuan.

Benim istediğim şey tam olarak şu. İnternet gelen ağ (AĞ 1 diyelim) ve ayrıca benim 2 PC arasında kurmak istediğim ağ (AĞ 2 diyelim) arasında dosya paylaşımını yapabilmek.

Yani bir klasör paylaştırdığım zaman, sadece (AĞ 2) üzerinden yani direk PC bağlantısı üzerinden olmasını istiyorum bu olayın.

Nasıl yapabileceğim hakkında bir fikri olan var mı?

Bunu yapmak istemememin sebebi, bütün ağın (AĞ 1) yaptığım paylaşımını hız olarak engellemesi sorun oluyor. AĞ 2 ile maksimum hız alabileceğimi düşünüyorum.
Merhaba, freedos olması tercihimdir. Ekran kartı hiç gerekli değil. Teşekkürler.
Hologramlar çok iyimiş
http://instagram.com/p/teJWTZP0nB/

https://www.youtube.com/watch?v=yb6jgVH1OXE
Video sadece bir kısmı, toplamda 3 saat sürmüş
Haftaya yüksek lisans için kayıt olucam fakat marmara mezuniyet belgesi vermemekte ısrar ediyor. Telefonla görüştüm, komisyonda dediler haftaya bir daha ara diyorlar.
Mezun olan var mı?
2gb olan modeli kullanıyorum. İşyerinde 4gb olan vardı elime aldığımda ciddi ağır geldi diğerine göre. İnternette biraz resimlerini araştırayım dedim 4gb modelin arka tarafı 3 slot olarak yapılmış, fakat heatsink için karşılaştırabileceğim bir resim bulamadım.

2gb

4gb
Metronet kullanıyorum, superonline satın almış. Superonline, dsmart veya ttnet adsl geçicem mecburen. 8mbite kadar sunabiliyorlar hepsi ve 59tl, 16mb 64tl dediler. Attan inip eşeğe binmek bu olsa gerek üstelik akk rezilliği de var.

Adsl olarak hepsi aynı mıdır?
37 ekran tüplü televizyon yerine lcd olarak nasıl bir sistem koyabilirim televizyon izlemek için? Ekran biraz yukarıda kalması gerekiyor, görüntü kaybı yapmayacak şekilde ne tavsiye edebilirsiniz?

Boyutu 37 ekran ile aynı seviyede olabilir. Fiyat olarak 400TL çıkabilirim.
internet bağlantımda bir sorun yok. önceden de böyle birşey olmamıştı hiç. tablet veya mobil sürümlerde açılıyor herşey. normal sürümde konulara tıklayınca bekleyip ulaşamıyor.
quote:

Bu web sayfası kullanılamıyor
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Demek
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 13.679
İkinci El Bölümü Mesajları: 143
Konularının görüntülenme sayısı: 638.368 (Bu ay: 1.214)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 131 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.