Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DEMET AKALIN'DAN ÇİFTE STANDART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
137
Cevap
0
Favori
64.141
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motorlu Araçlar Konu Dışı >> DEMET AKALIN'DAN ÇİFTE STANDART
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5519 Mesaj

Malumunuz daha 3 ay önce İzmir Çeşmede 4 kişi gittiği mekanda "bu kahvaltı nedir 300 tl!, BİZ ÜNLÜYÜZ DİYEMİ KAZIKLANIYORUZ ANLAYAMADIM" diye isyan eden, tavernacı demet akalın yürü bakalım. Hesabını iyi biliyor demek ki. haklı kimse kazıklanmak istemez.

Ama iş siyasi yanaşmaya geldi mi nedense paranın bir önemi yok. gidiş dönüş 500 lirayı geçen otoyola ucuz deyip, methiyeler düzüp karnın aç geziyorsun. çeşmede kaç kişi pidecide dünyayı yiyorsun 90 lira veriyorsun hesabını biliyorsun demek güzel hoş da bu fakir millet dümdüz yolda 500 liradan fazla veriyor ona lafın yok. Çeşmede pidecideki hassasiyetin keşke otoyollarda da olsa Demet.

Peki, Demet AKALIN, bizler MİLLET OLARAK ÜNSÜZÜZ DİYE Mİ KAZIKLANIYORUZ ANLAYAMADIM. bir tavernacı .. EDİT : sanatçı değil, düzeltiyorum şarkıcı, o da değil bu sefer: tavernacı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manisa_tr -- 23 Ağustos 2019; 14:46:5 >

• "kavaltı" yazan insan sanatçı değildir, bir şeye yön tutmaz. Popüler kültürün ürettiği bir ünlüdür.

Gecede 50-100 bin kaldırınca problem yok.300 lira kahvaltıcıya verince problem var.
    Yine 500 lira otobana para ver problem yok.
    Sonradan görme gavurdan dönme biri ne şarkılarından ne kendinden haz ederim.

Bundan sanatçı mı olur? Daha dilini kullanmayı bilmiyor kavaltı nedir? -de -da'ları yanlış yazmasına değinmiyorum bile. Cahilin teki.

Anlaşmalı boşanıp devletten mal kaçıran birini Amerikada olsa IRS donuna kadar el koyup kuru ekmeğe muhtaç hale getirirdi. Ama Türkiye'de göz yumuyoruz neden ? Çünkü bu ve bunun gibilerin ülkeye verdiği zararı sırtlanacak aslanlar gibi vergisini ödeyen düşük gelirli tabaka var.

Yani siz keyif sürün biz öderiz. Çocuk mamasina bile vergi verip öderiz, hatta verginin vergisini verip yine de sizin zararinizi öderiz. Varlığımız varlığıniza armağan olsun.

Böyle çıkarı için ideallerini,görüşünü bir anda satanları( bahçeli,süleyman soylu,numan kurtuluş,metin feyzioğlu,demet akalın...vs vs saymakla sonu gelmez) millet olarak öyle yerin dibine sokmalıyız ki devran döndüğünde tekrar taraf değiştirecek fırsat bulamasınlar.

ImbaLanceD kullanıcısına yanıt
    @ImbaLanceD demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Ülkenin % 50 si bu düşünce yapısına geldiğinde kurtulmaya başlayacağız...Ama tabii ki bu hiç bir zaman olmayacak...

• Yarbay
    3122 Mesaj
    sanatçı mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

sanatçı mı
    düzelttim: şarkıcı

GIGABYTE 970A-UD3P AM3+ Ultra Durable 4 | AMD FX X6 6300 3.5 GHz 14 MB & COOLER MASTER Hyper TX3 Evo | ASUS Radeon R7 265 2 GB 256 BIT OC DirectCU II | CORSAIR Vengeance DDR3 2x4 GB 1600 MHz | WESTERN DIGITAL Caviar Blue 1 TB 7200 RPM 64 MB ZALMAN Z3 Plus Mid-Tower | XIGMATEK X-Calibre 600 W | AOC 23.6" E2470SWDA LED 5 MS
  • Yarbay
    3620 Mesaj
    Böyle çıkarı için ideallerini,görüşünü bir anda satanları( bahçeli,süleyman soylu,numan kurtuluş,metin feyzioğlu,demet akalın...vs vs saymakla sonu gelmez) millet olarak öyle yerin dibine sokmalıyız ki devran döndüğünde tekrar taraf değiştirecek fırsat bulamasınlar.
    Bebekte 3-5 tur atarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu nasil bir turkce ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1708 Mesaj
    Gecede 50-100 bin kaldırınca problem yok.300 lira kahvaltıcıya verince problem var.
    Yine 500 lira otobana para ver problem yok.
    Sonradan görme gavurdan dönme biri ne şarkılarından ne kendinden haz ederim.
    Kadının köprü için dediği saçma.

Ama ilk mesele doğru.

Ulan fethiyede küçücük 330ml suya adam 6 tl dedi. Dalga mı geçiyorsunuz dedim ya.

Buna birinin dur demesi lazım. Tatil beldelerinde resmen geçiriyorlar.

Valla otoyol a diycek bişey im yok gerçekten güzel yol yapmışlar he fiyatı binek araç için izmir bursa 120 + 120 değer mi bence değer çünkü izmir e giderken yolda bir depo daha benzin aldım ama gelirken tek depo ile geldim

çeşmeye gelince normalde tavuk dünyasında 23,95 olan menu bile 26,95 yapmışlar yani herşeyde bir fiyat artışı var saçma bir şekilde bir gecelik konaklamaya 900 lira fiyat çeken mi dersin ne ararsan var haklı bir isyan bence range mi kullanıyor bilmiyorum ama belkide normal gitse 500 den fazla yakıt parası verecekti, pide dediğinde olsun 30 lira
    Anlaşmalı boşanıp devletten mal kaçıran birini Amerikada olsa IRS donuna kadar el koyup kuru ekmeğe muhtaç hale getirirdi. Ama Türkiye'de göz yumuyoruz neden ? Çünkü bu ve bunun gibilerin ülkeye verdiği zararı sırtlanacak aslanlar gibi vergisini ödeyen düşük gelirli tabaka var.

Yani siz keyif sürün biz öderiz. Çocuk mamasina bile vergi verip öderiz, hatta verginin vergisini verip yine de sizin zararinizi öderiz. Varlığımız varlığıniza armağan olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImbaLanceD -- 23 Ağustos 2019; 12:56:34 >

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Ülkenin % 50 si bu düşünce yapısına geldiğinde kurtulmaya başlayacağız...Ama tabii ki bu hiç bir zaman olmayacak...

Orijinalden alıntı: manisa_tr

düzelttim: şarkıcı

Alıntıları Göster
    şarkıcı mı? lütfen bir daha düzeltin

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

şarkıcı mı? lütfen bir daha düzeltin

Alıntıları Göster
    tavernaci yaptim oni
    |
    |

|
    |

|
    |
    |
    |

DH Body Builders + DH Fight Club [Boxing]

• Er
    5 Mesaj
    evet kavaltı evet.
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
haberler
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.