Şimdi Ara

DEMET AKALIN'DAN ÇİFTE STANDART (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
65.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
284 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nereden tutsan elinde kalıyor, ülkemin sanatçısına bak.

"Kavaltı", "yiyorsun", "diyemi", "birleşik -de -da". Yazık ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ElwinVanDyke kullanıcısına yanıt
    Hocam lütfen şu boş tenekeleri "sanatçı" olarak nitelendirmeyelim. Gerçekten üzülüyorum.
  • en1gma kullanıcısına yanıt
    devrimciliği de anlamış değilim şahsen küba da devrim varda ne oluyor? fidel castronun nike eşofman takımıyla fotoğrafı var nike faşistlik değil mi ? kübada 50 model arabalara biniyolar bunu klasikleşme sanıyolar kazandıkları paranın üçde 2 sini devlet alıyor iki kilo et bi pro bi cigara veriyor herkesin kafası güzel saat 8 den sonra su kullanırsan artı para bunlar iyi bişeymiş gibi halkı fakir yaşatıyolar hayallerini çalıyorlar mesele kübada bir çocuk ferrariye binme hayali kuramıyor niye belkide ferrarinin varlığından habersiz reklamlarda engelleniyor vs vs

gel gelelim otoyol meselesine yol baraj vs yapımı devletin asli görevleri olabilir öyle veya böylede bir yol yapmışlar beğendim bursadan bir giriyosun izmirden çıkıyosun benim arabam 1.3 120 leri zorlasam motor kucağımdaymış gibi ses yapıyor basmıyorum lpg li olmasına rağmen bir depoyla çanakkeleye geliyorum benzim ve 1.6 araç falan kullansam basıcam belkide bir iki depodan bile fazla yakıcam ve pahalıya gelicekken tek depo ile izmire gidebiliyorum yakıta vereceğim parayı yola verip zamandan tasarruf ediyorum zaman sıkıntısı olmayan 1 haftalık tatilinin bir buçuk iki gününü yolda veya yol yorgunluğuyla aynı sıkıntıyıda dönüşte yaşamak isteyen normal yolundan gitsin ki adam yolu yapmış size zorla bunu kullanın diyende yok kullanmak istemeyen kullanmasın yani diycek o kadar çok şey var ki

• acaluka kullanıcısına yanıt
    Ağız alışkanlığı işte ne yapalım. Siz de haklısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

bir de "saatde" var onu atlamayalım.

Alıntıları Göster
    Vermicem var onu da atlamayalım.

• Kahvaltıyı kişi başı 75 den vermiş gideceği mekan az çok bellidir 75 pahalı falan değil o adamlarda o dükkana ona göre vergi ödüyor
    rihannada şarkıcı demet akalında şarkıcı konser fiyatları arasında dağlar kadar fark var.
    yani boş yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenlik

Sanatçımı? Kişiliksiz cahil birisi

Tribünlere oynuyor o kahvaltıdan sonra gideceği beachde locasına 1500 ödeyecek, ekstra ve bahşişlerle 2500-3000 ödeyip çıkacak ama öncesinde bir şov yapayım derdinde...
    Hatta bunu yaparken normal hayattan bir haber çeşme piyasasına göre 4 kişi 300 TL kahvaltı normal seviyede zaten orada en kötü yerde kişi başı 50 TL
    beache para vermez onun orda olması bi reklam zaten beachim olsa istediği kadar gelebilir para almam yesin içsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Dün ben de geçtim. Dümdüz yol hızlı gitmek isteyen gitsin. Para vermeyecekler başka yoldan da gidebilir. Bu bir seçenek.
    Yolu babanın arsasına tarlasına yapmıyorsun aslan parçası benim toprağıma yapıp benim paramla garanti veriyorsun devlet bir kişinin bir zümrenin malı değil iyi alıştınız siz sanki babasının dükkanı
  • Demet Akalın kim ki standart uygulayabilsin? Şaka gibi..
  • Valla ben eski dsp üyesiyim ordan bilirim bizde devrim şöyle
    Devlet yapsın ama donuma kadar alsın
    Özel sektör girmesin
    Devlet yapsın ama 20 yıl bitmesin
    Vekil yeğenleri soyup soğana çevirsin
    Biz rüşvet akraba kıyağı iltimas vurgun her boku yapalım ama rakibimiz yapınca hırsız var olsun
    Ne gerek var yola köprüye zenginleri ihya etmeye
    Arap parasına ihtiyacım yok paran gelirse rejimin de gelir şeriat olur
    Yabancı yatırıma gerek yok onlar bizi satın alıyor devlet yapar
    Ben geçmesem bile para ödeyecem
    Vs vs
    Küba daha iyidir bunlardan eminim gitmedim ama

• İnsan zengin olunca kendisinede böyle yol yapılıp tek başına hız denemesi yapabilince böyle oluyor demkki. Millette 70 km lik yolda 72.5 yapsa ceza ödesin. İstanbulun zenginleri artık yazlıklarına hanımlarını kızlarını korkmadan gönderebilirler. Yollar bombaş nasıl olsa.
  • bu kadını hala adam yerine koyanlar var mı ya ?
    merak ediyorum bu kadın nasıl hala dinleniyor konser falan veriyor manyak mısınız lan
  • bi 2 saat sahne alınca kaç para alıyor acaba. eminim dünyaları alıyordur.http://konsermerkezi.com/sanatci-fiyatlari.html şurdaki bilgi doğrumu bilemedim ama bu ne ya. ekip 19 kişi diyo kendi ile 20 desek 160.000 / 20 = 8.000 adam başı, ama sanmıyorum böyle paylaşım olduğunu :) en az bi 80.000 alıyordur desek.... uzar gider:)
    4 kişi en lüks mekana gidip 300 verince zoruna gitmeyecek arkadaş.
    yani ne ekersen onu biçersin. sende makul tut o zaman sahne paranı.
  • "Kavaltı" nedir yaa en azından "gahvaltı" deseydin. Bunun gibiler sanatçı oluyor işte bu ülkede.

• evet hayatında birşeye uygun fiyatlı dersen ömür boyunca hiçbir şeye pahalı deme hakkımız yok. çok doğru bir yorum olmuş. tebrikler.
  • Kapıkule'den ötede, Bulgaristan'da bile , değil manken, değil şarkıcı... Sirkte bile yer alamayacak teyzeler, ülkemizde bal tacı ediliyor.

Bu nasıl yokluk , Allah'ım !

Siyasi görüşleri de beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Bazılarının tersine...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu konu düşse artık kevaşeler dert oldu ohoooo
  • kahvaltıyı kavaltı ,dendi de yi dendide, yiyorsunu yiyosun, diye mi yi diyemi,adım başını adımbaşı şeklinde yazan halkın rol modeli

sadece 30 sn baktım fotolara
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Kadının köprü için dediği saçma.

Ama ilk mesele doğru.

Ulan fethiyede küçücük 330ml suya adam 6 tl dedi. Dalga mı geçiyorsunuz dedim ya.

Buna birinin dur demesi lazım. Tatil beldelerinde resmen geçiriyorlar.
    Bozcaada da 1.5 litre suya 7 TL istemişler adam otobüste kalayi bastı şoföre.

Bu kafayla gelen olmaz falan. Adamda pişkin abi biz seninin 3ayinda para kazanıyoruz olsun okadar da.

• quote:

Orijinalden alıntı: KJDuaLWaR

Bu mesaj silindi.
    Bak işine sövdürme kendine akp yi devlet sanan bankamatikci..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 25 Ağustos 2019; 3:6:6 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.