Şimdi Ara

DELTA Servis (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
44
Favori
234.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paranı niye alamadın ki? İcraya vermedin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    muhattap olmadigi icin tebligat ulasmadi , en son istanbul ticaret odasindan keles elektronik adresine gore islem yapildi tebligat ulasmis gibi 35.madde uygulandi. Adamlar el degistirmis iflas etmis.uzerlerine kayitli hic bisey yok icra acik halen ara sira ugra sor diyorlar :/ Gittigidiyordan yuzlerce lg satmislar magdur cok benim gibi. Ben en azindan israrla anakarti degistirebilmistim sansima oyle kullaniyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tanra T kullanıcısına yanıt
    aynen bende o kanaatteyim. boyle teknik servislerden yildim artik. Eskiden genpa,kvk,basari vardi eski telefonlar icin de servise verdigim oldu o zamanlar hic boyle degildi. Kendileri gecici telefon vermislerdi musteri magdur olmasin diye.
    Bunlarda is ahlaki yok hic etik degiller. Anca kul hakkina giriyorlar.
    Hepsi samsung servis gibi olabilse keske

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet arkadaşlar özetleyeyim başımdan geçenleri:
    Delta servise dondu ve kapandı, artık açılmıyor diye
    telefonumu vermiştim. 3 hafta sonra anakart değişti diye verdiler.
    Ordan çıkmadan telefonumu test ettim yine dondu, baktılar,
    yine anakart arızası dediler yeni anakart takıldı dedikleri halde !
    carşamba günüydü, arızalı olduğunu gördüğüm ve aldığım gibi verdim
    geri, pazartesi günü telefonu aldım. Aradan 1 hafta geçti.
    Farkettim ki kameranın objektifi içinde toz parçaları kalmış.
    Bu telefon suya ve toza dayanıklı aman ha, dikkatinizi çekerim :D
    Normalde toz girmiyor ama delta servis yaparken tozlu halde geri vermiş.
    Telefon çalışıyor, çekilen fotoğraflarda da tozlar belli olmuyor ama
    sinir bozucu !
    Allah bildiği gibi yapsın bunları !
    Biri de çıksın şunları dava edip kapattırsın şu beceriksiz servislerini !
    BECERİKSİZ DELTA TEKNİK SERVİS !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 4 Kasım 2017; 16:11:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delta Servis

Delta Servis , paralel * ithalat ürünlerine iki yıl boyunca güvence veren 480 metrekare alan üzerinde 26 kişilik ekibi ile hizmet veren teknik servis şirketidir.Paralel ithalat ürünlerinin ucuz olmasının tek sebebi,ithalat yapan firmaların herhangi bir satış fiyatına bağlı kalma üzerine anlaşmaları olmaması ve diledikleri gibi kampanya düzenleme şansına sahip olmalarıdır.Ürünlerin hepsi orjinal üretim olup herhangi bir teknoloji marketten de alabileceğiniz ürünlerdir.
    Gitttigidiyor üzerinden yapılan günün fırsatı kampanyalarının yanı sıra Delta Servis genellikle kurumsal firmaların ve önde gelen teknolojik marketlerinde sattıkları ürünlerin 2 yıllık garanti güvencelerini üstlenmiş bulunmaktadır.

Servis onarım süreci ürünün arızasına bağlı değişkenlik göstermektedir , ancak firma prensibi olarak ortalama süreyi 5 iş günü olarak belirlemiş bulunmaktayız.
    Delta Servis, herhangi bir mecrada ürün satışı yapmamak ile beraber sadece garanti veren merkez servis olarak hizmet vermektedir.

Delta Servis bu referanslarını internet sitesi üzerinden yayınlamıştır.

Aldığınız ürünün Delta Servis Güvencesinde olup olmadığını internet sitemiz üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Arkadaşın telefonu 2.5 sizde parça bekliyor aradığında biz size döneriz deyip geçiştiriyorsunuz.

Onun için biz servisiz işimizi şöyle yapıyoruz gibi şeyler saçmalamaya gerek yok.

İnternetteki şikayetleri görünce dolandırıcı bir şirket olduğunuz her halinizden belli

• Bu sirketin sahipleri veya ortaklarinin kim oldugu hakkinda bilgi sahibi olanlar bana ulassin lutfen.
  • Görüyorum ki anakart değişimi yapıldı diyerek yapmamışlar. Oysa ki bunun tespiti çok kolay.

ANAKART DEĞİŞİNCE IMEI NUMARASI DA DEĞİŞİR!!!

LG G2 de olmuştu. hatta kağıtta verdiler yeni IMEI numarası yazan. Küçükyalı Şengüller de LG telefonun yarın garantisi biterken akşam 17:00 de götürüp şarj soketi ve bataryasını değiştirmişlerdi. Elden gidenlerde maksimum 30 dakika servis süresi vardı. Gözünü seveyim yetkili servisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dynamole

Bu adamlar gerçekten komedi. G3 garantisinin bitmesine yaklaşık 1 ay kala siyah ekran hatası vermeye başladı ve delta servise götürdüm. Onlar da anakart değişimi yapacaklarını, bunun kronik bir sorun olduğunu söylediler. Sonraki günler parça bekleniyor yazarak geçti ve yaklaşık 15 gün sonra cihazınız hazır dediler ve gidip teslim aldım. Üzerinden 1 ay bile geçmeden gene aynı hatayı vermeye başladı, bu sürede de cihazın garanti süresi doldu. Ben de anakart değişimi yapmadıklarını anlayıp telefonun içini açtım ve tahmin ettiğim gibi anakart değişimi yapmamışlar. Onun yerine benim de Youtube'da gördüğüm tamamen amatörce ve geçici bir çözüm olan, anakartın altına ince bir madde koyup telefonu bir kaç gün daha idareten kullanabilmeyi mümkün kılan şu çözümü:https://www.youtube.com/watch?v=_fFZlg2Ydu8 uygulamışlar. Maksimum yarım saat sürecek bu işlem için parça bekledik üstelik. Şaka gibi gerçekten. Şimdi cihazın garantisi de bittiği için ne yapabilirim bu konuda bilmiyorum. Yine de şansımı tüketici mahkemesinde denemeyi düşünüyorum.

DELTA Servis

ürünün değişen parçası ile ilgili garanti süreniz tekrar başlar. yani cihaz garantisi bitse bile anakart sorunu devam ediyorsa ve anakartı değiştirdiklerini iddia ediyorlarsa garantiniz aslında devam ediyor. araştırın isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Cihazınızın durumu nedir?

Tekrar tamire alındı tutanakla beraber hiç umudum yok bakalım...

KAMERA arızası nedeniyle DELTA servis de yedek parça bekleyen cihazımı bugün teslim aldım. kamera değişimi yapılmış.
    toplam 35 gün felan sürdü. zaten yurt dışından kargolar 3-4 haftada ancak geliyor.
    normalde servisler merkez şubelerinde yani istanbulda yedek parça bulundurmakla yükümlüler. bu haliyle 20 gün içinde tamir yapıp teslim etmeleri gerekiyor.
    ama her telefonun her parçasını bulunduramıyorlar.
    mecburen 1-2 ay bekliyoruz.

Yurtdışından kargolar 2 günde gelebiliyor, yanlış okumadın 2 gün. Yasalar belli, hızlı kargo ile satın alacak gerekli parçayı.

• Daha 4 gün önce Samsung C5 Pro aldım. hoparlörden çok az ses geliyor. Delta ile konuştum gönderin problem varsa değişimini yaparız dediler. Ama bu yazılanlardan sonra açıkca söylemek gerekirse yusuf yusuf durumlardayım şuan :). İyimi yaptım kötümü valla bilmiyorum. Hadi hayırlısı gazam mübarek olsun. Dua edin arkadaşar :) :) :)
  • arkadaşlar delta servisten uzak durun.telefon falan vermeyin sağlam olan kısımları bzuk çıkar.benim telefonumun bataryasını eski bir batarya ile değiştirmişlerdi
  • Delta mi5 prime telefonumu aynı arızadan dolayı 4.ye değişim için gönderdim bakalım ne olacak. çok üsteledim değişim veya para iadesi için, aynı telefonu gönderirler ise direk heyete gidiyorum belgeleri hazırladım

Telefonu 10-15 dakika kullandıktan sonra başlıyor 2 dakika arayla resetlemeye servise diyorum anakart değişin diye ama anlayan yok

2 kere batarya değişim bir kere yazılım atıldı fakat aynı soruna devam etmekte videoları da çektim hali hazırda hepsini cdye çekip, eğer 21 gün içinde üst model veya para iadesi yapmazlarsa dosyaları direk vericem heyete şuan beklemedeyim sonuç alınca yazıcam buraya

• magrofon kullanıcısına yanıt
    Hocam bende xiaomi düşünüyorum ama delta hakkında bu yazılanları okuduktan sonra gözüm yemedi değil. Siz ne yaptınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nitemm_96

Hocam bende xiaomi düşünüyorum ama delta hakkında bu yazılanları okuduktan sonra gözüm yemedi değil. Siz ne yaptınız ?

ben n11 11 kampanyasından note 8 aldım 3699 tlye samsung tr garantili siyah memnunum. 2000 lirayı gözden çıkardıktan sonra garantisiz hemde xiaomi almak saçma geldi note 8 i 2 sene sonra bile güzel fiyattan satar yeni modele geçerim üste koyarak ama xiaomi 2 sene sonra beş para etmez hem note 8 şuan piyasadaki en iyi telefon. dediğim gibi xaomi ye 1300 liradan fazla verilmez kameraları hepsinde aynı performans desen en kötüsü bile artık hızlı malzeme kaliteside aynı kısaca xiaomi üst model tel alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Orijinalden alıntı: nitemm_96

ben n11 11 kampanyasından note 8 aldım 3699 tlye samsung tr garantili siyah memnunum. 2000 lirayı gözden çıkardıktan sonra garantisiz hemde xiaomi almak saçma geldi note 8 i 2 sene sonra bile güzel fiyattan satar yeni modele geçerim üste koyarak ama xiaomi 2 sene sonra beş para etmez hem note 8 şuan piyasadaki en iyi telefon. dediğim gibi xaomi ye 1300 liradan fazla verilmez kameraları hepsinde aynı performans desen en kötüsü bile artık hızlı malzeme kaliteside aynı kısaca xiaomi üst model tel alınmaz.

Kesinlikle haklısınız. Garantisiz telefon almak büyük risk. Ülkemizde distrübitör garantililer bile oldukça sorunluyken, ithlatçı garantili almak, herhangi bir sorun olduğunda başınızın çaresine bakmanız anlamına gelir. Sayfalarca okudum, pili değişmeye gidip, daha eski pille gelen, anakart arızası teşhisi koyup, anakartı değiştirilmeden geri gönderilen bir çok cihaz vardır.

• Merhaba arkadaşlar bu kadar uğraş sonu telefon değişim kabul ettiler fakat 64gb prime modeli yerine 32gb normal modeli gönderdiler. Bunlarda müşteri memnuniyeti kesinlikle yok, üst modeli zaten vermezler fazla ısrar etmedim ama bir kaç kişi beraber bimer e şikayet ettik

Kesinlikle delta garantili telefon alınmaz böyle hata yapmayın. Tamam telefonlar çok iyi ben kendim z3 kullanıyorum ondan bariz hızlı alınacak telefon ama teknik servis çok ama çok kötü

Alacak arkadaşlar düşünmeden almayın

• Aralığın 2.haftasında aldığım telefonu Aralığın son haftası bataryasının çabuk bitmesinden ötürü teknik servis'e verdim.Dün telefonu teslim aldım ve batarya değişimi olduğunu, yazılım güncellemesi yapıldığı yazıyor servis raporunda.Gel gelelim akşam telefonuma sim kartımı takmamla birlikte %50'nin üzerinde olan batarya 5- 10 dakika içerisinde %30'lara kadar düştü.Yani anlayacağınız öncesinden daha kötü bir hale döndü telefon.Bu olanları gördükten sonra tekrardan servise vermek istemiyorum.Sizce ne yapmalıyım ?
  • Mychaela kullanıcısına yanıt
    Telefon ilk geldiğinde sıfır batarya takıldı ise bekleyin biraz batarya boşaltıp şarj edin sonra deneme yapın nasıl gidiyor diye olmazsa tekrar yollayın servise değişime kadar yolu var. 1yıl içinde 4 kez servise giderse değişim hakkınız doğuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: barisg

*11.06.2015'de N11 üzerinden LG G3 telefon aldım, Delta Garantili.

*12.05.2017'de telefonu kronik LG G3 arızaları ile Delta'ya gönderdim, servis kaydı başlattım.

* 20 gün geçmesine rağmen Delta'dan bana hiçbir bilgilerme, uyarı, tamir durumu bilgisi gibi bir bilgi paylaşılmadı ve telefon Delta sisteminde "yedek parça bekleniyor" statüsünde iken e-devlet üzerinden 06.06.2017 tarihinde Tüketici Bilgi Sistemi üzerinden şikayet başvurusu doldurdum.

* 17.07.2017 tarihinde Tüketici Bilgi Sistemi'nin atadığı hakemler satıcı firma'nın savunmasını istemiş. Savunma verme süresi 1 ay.

* 17.08.2017 tarihine 2 gün kala, bugün, Delta Teknik Servis telefon ederek, LG G3'e karşı 950 TL nakit para önerdi. Cihazın kullanılmış olması ve G3'ün güncel piyasa değerinin bu olduğunu söylediler ve kabul edersem bu şekilde başvurunun sulh ile kapanabileceğini önerdiler.

Ben satın aldığımda 1 €=3.09 TL, 1279 TL'lik cihaz da 414 € civarında idi. Bugün 950 TL 227 €'a karşılık geliyor.

Kararı Hakem Heyetine bıraktım zira G3'ün güncel piyasa değerinden haberim yok.

Yukarıda kendi yazdığımdan devam ediyorum. Servis şirketi Delta ve satıcı Ceppaket ile tüm ilişkim bugün bitti. Tüm süreç tam 9 ay sürdü.

* 17.08.2017'den sonra 12.2017'de başvurum sıraya alınmış, buna yönelik Tüketici Bilgi Sistemi üzerinde bilgi gördüm.

* 03.01.2018'de Tüketici Bilgi Sisteminde başvurum lehime sonuçlandı, sonuç bilgisi iadeli tahhütlü posta ile adresime gönderilmiş.

* 24.01.2018'de Ceppaket firması telefon ile arayarak banka bilgilerimi istedi.

* 29.01.2018'de telefon için ödediğim tüm para ve Tüketici Hakem Heyeti kararı gereği avans faizi olan 80 TL hesabıma gönderildi.

Tüm süreç Mayıs 2017'den Ocak 2018'e kadar 9 ay sürdü. Bu sürece girecek arkadaşlara tavsiyem başvuru dokümanlarını eksiksiz olarak hazırlayıp sabırla beklemeleri. Tüm başvuruhttps://tuketicisikayeti.gtb.gov.tr/Tuketici/BasvuruSorgulama üzerinden E-devlet bilgileri kullanılarak yapılabilir.

Bol şans.

• g4 cihazımı 2 gün önce deltaya yolladım bilinen sorun için telefonda çizik namına bişey yok
    onların yazdıgı ekranda lens atması kullanıma baglı çizikler mevcut hepsi yalan garantinin bitmesinede 2 ay gibi süre kaldı napsak acaba
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.