S

Teğmen
02 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamunaleykum arkadaslar aracim 2012 accord gaza bastikca artan motorun sesi disinda bi ses var rolentide ufleme yuksek devirde ziriltiya donuyor basina gelen varmihttps://youtu.be/IEsxoPYTN5A
Merhaba arkadaslar g4 acilmiyor garannti bitmesine 2 ay kaldi direk para iadesi isteyebilirmiyim.
Sonucta bu ayipli mal gurubuna girmiyormu
merhaba 2012 accord aracım var 46 bin kmde servis direksiyon kutusunda oşluk var garantiye talep yazısı gönderdi honda türkiye ret ediyor sebebinide türkiye yollarına baglıyor aracımın bakımları servisde yapıldı 6 yıl garantisi var.ne yapmam gerekiyor tüketici mahkemesi bu konuda kimi haklı bulur bilgisi olan varmı.
Philips fc8726 performermi
Siemens vsq4g2132 ses seviyesi 8 db fark var
Sizce hangisi alinmali
ikiside hepa filtreli ve toz torbalı iki ürün arasında kaldım.
arkadaşlar 15 gün önce kliksa.com sitesinden tost makinesi aldım kırık/bozuk çıktı geri yolladım 10 gündür bekliyorum.hala araştırılıyormuş 3 kuruş ucuz diye böyle sitelkerden alışveriş yapmayın.ben memnun kalmadım sizinde bilginize
yapıyorum öncesine göre çok ışıklı geliyo servis daha önce bana mail atmıştı örnek ayar tablosu şimdi istiyorum öyle bişey yok diyolar birde bu pixelle başlayan bölüm ayarlargarantisi bittigi içinmi nedir.tvyi satmayı bile düşünüyorum pişmanım sony almadıgıma
merhaba 42pfl7655k/02 cihazımı alalı 3 sene oldu 4a uydusundan sonra trt hd kanallarını izleyemiyorum.müşteri hizmetlerini aradıgımda cihaza yazılım atılması gerekiyormuş fakat yazılım çıkarmamış philips bunun sonucunda tv nın içindeki #uydu alıcısı nı 300 tl karşılıgında #uydu alıcısı nı degiştireceklerini söylüyorlar soruyorum size bu sorun müşteri magduriyeti degilde nedir.bu konuyuda burda yazıyorum ki tv alacak arkadaşlara yardımcı olur
ses iyilestirmesi sorunu bu telefonla baskasini arayip en asagidan home tuşunun yanindaki seceneklere dokunup ses iyilestirmesini kapatinca duzeliyor düzeldi benimki arkadaşlar uygulayın
ses iyilestirmesi sorunu bu telefonla baskasini arayip en asagidan home tuşunun yanindaki seceneklere dokunup ses iyilestirmesini kapatinca duzeliyor düzeldi benimki arkadaşlar uygulayın
ses iyilestirmesi sorunu bu telefonla baskasini arayip en asagidan home tuşunun yanindaki seceneklere dokunup ses iyilestirmesini kapatinca duzeliyor arkadaşlar uygulayın gercekten düzeldi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 147
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 2.243 (Bu ay: 189)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.