Şimdi Ara

DELTA Servis (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.778
Cevap
44
Favori
234.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Distribütör ve paralel garanti arasında anladığım kadarıyla fark şu.
    Distribütör gerektiği durumda teli tamamen değiştirebiliyor, paralel de nerdeyse imkansız. paralel mümkün olabilcek en iyi şekilde tamir ediyor ama unutmama gerek, bazı telefonların tamiri imkansız olabiliyor mecbur değişim gerektiyor.
    Şu Distribütör bozuntuları villalarını ek havuz yaptırcak diye fiyat böyle. +50 +100 +150 TL ye kadar anlarımda...

-Lg G2-
    1.100TL Paralel (Buda garantili o garanti ücreti bunun içinde)
    1.450TL Distribütör

- 1 Telefonda +350TL Distribütör abinin olimpik havuzuna destek. Bunedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oraan -- 20 Temmuz 2014; 21:38:54 >
  • kliksadan almayı tavsiye edermisiniz
  • MUSTİ 01 M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ben hukuki süreci başlatmıştım ve en sonunda davayı kazanmış bulunmaktayım. Tebligat telefonu aldığım şirkete ulaştı ve para iadesi kararı alındı. Şirket parayı bana tahsil etmeden evvel Delta ile görüşeceğini bildirse de ben paramı en yakın zamanda alamazsam bu sefer de icra yöntemine başvuracağım. Umarım kimsenin başına böyle olaylar gelmeye devam etmez.
    Saygılarımla...
  • Delta hakkındaki yorumları okudum ben bile sinir oldum. Delta garantili telefon almam artık dh de verilen cevaplarda hiç samimi değil!
  • delta servis güvencesinden almış olduğum ıphone 5 kendi kendi kapanıyor die servise gönderdim 25 gün sonra bana geri dönderdiler cihazı yapıldı die geldiği gün yine aynı sorun var hiç bir değişme olmamış aradığım zamanda servisteki bayan bana çok yoğunuz bayramdan sonra tekrar gönderirsinz diyor.bana bir yol gösterirseniz sevinirim arkadaşlar.
  • Tam delta garantili lg g2 sipariş veriyordum bu konuya denk gelince vazgeçtim :)
  • mbrain kullanıcısına yanıt
    GG'dan mı verecektiniz hocam :)
  • Evet ceppaket'ten sipariş etmeyi düşünüyordum, çok arada kaldım
  • mbrain kullanıcısına yanıt
    siz dedikten sonra yorumları bende okudum , kararsız kaldım.
  • valla iyiki bulmuşum burayı az kalsın delta servis garantisi altında telefon alcaktım biraz daha fazla para veririm hiç olmazsa kafam rahat olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oraan

Distribütör ve paralel garanti arasında anladığım kadarıyla fark şu.
    Distribütör gerektiği durumda teli tamamen değiştirebiliyor, paralel de nerdeyse imkansız. paralel mümkün olabilcek en iyi şekilde tamir ediyor ama unutmama gerek, bazı telefonların tamiri imkansız olabiliyor mecbur değişim gerektiyor.
    Şu Distribütör bozuntuları villalarını ek havuz yaptırcak diye fiyat böyle. +50 +100 +150 TL ye kadar anlarımda...

-Lg G2-
    1.100TL Paralel (Buda garantili o garanti ücreti bunun içinde)
    1.450TL Distribütör

- 1 Telefonda +350TL Distribütör abinin olimpik havuzuna destek. Bunedir?

Valla ben dubai bilisimden almistim reset sorunu varsi yolladik yenisiyle degistirip yolladilar oyle dedigin gibi tamir etmeye calismadilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende şu sıralar telefon almayı düşünüyordum bi yorumlara bakayım dedim de kafam karıştı ya. Aslında garanti olayı bu zamana kadar pek işime yaramadı ama yine de bir güvence lazım tabii. Güvensek mi acaba bilemedim ki.
  • Benim telefonda üst tarafın 2cm dokunmatiği çalışmıyordu

delta servise verdim ücretsiz dokunmatik ekran değişimi yapıldı ...

telefon 1 haftadan kısa zamanda sorunsuz şekilde geldi şimdilik iyi 1-2 hafta bekleyelim emin olalım

Servis olayları şansınıza kalmış Distribütör ve paralel fark etmez burası TÜRKİYE kafalarına göre iş yapıyorlar....
  • beyler gittigidiyordan sony xperia sp 8gb alıcam 769tl ama delta garantisi var ,telefonu ablama alıcaz bu delta yüzünden şüphe duyuyorum ama diğer yerlde telefon 1000tl ve fazla nediyorsunuz alsammı?
  • Beyler guvenin ya .. kucuk bir sirket degil bunlar. Ayrica gondermeden once fotografini cekersiniz kare kare. Kirik dokuk gelirse gosterirsiniz. Pasa pasa alirsiniz paranizi. Yapmadi mi git mekanina kardesim ne demek yapmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanunda hp bi pc aldin pc yere dustu fandan ses gelmeye basladi yolladim servise dustugunude soyledim.. adamlar fani degismis ustune ustelik mouse kismida sifiri ile degismis ve hic bir ucret almadan.. simdiiii.. ben bi daha hpden baska pc alirmiyim almam.. simdi bunlari anlattım ki yaaww deltaservis musteri ne diyorsa yap haksiz bile olsa yap ne kaybedersinki aksine hep kazanirsin.. simdi ben burdaki yorumlari okudum alacaktim bi g2 delta garantili.. alirmuyum almam.. ilk sayfalari okudukca iyi sandigim delta sonlara gelince ayni turden sikayetler ile kendini bitirmis malesef.. iyi gunler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce de yazdım. Şimdi sonucu yazmak için tekrar yazıyorum. Ocak ayında Delta Servis garantili Xperia Z aldım. İki ay sonra telefon kapandı ve hiçbirşekilde açılmadı. (Kapanmadan önce şarj olmama sorunu ve şarjın hızlı bitme sorunu birden bire çıktı ortaya. )

Servise gönderdim geldiğinde şarj sorunu devam ediyordu. YAni sorunu çözülmeyen bir telefonu bana geri gönderdiler. Ki adamlar yaklaşık bir hafta teste tabi tuttuklarını söylediler. Bu şekilde dört defa telefon servise gitti ve dördüncü gelişinde sorun hala devam ediyordu.
    İnanın Aradaki 1400 KM mesafe olmasa servise gidip etrafı yıkacak kadar sinirliydim. Tüketici hakem heyetine başvuracaktım ki servisle son görüşmemizde tekrar göndermemi gerekirse değiştireceklerini söylediler. Ve beşinci servise girişinde değiştirdiler ama Mart başında başlayan servis maceram temmuzda sona erdi.
    Bi daha alırmıyım... sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TALTAL -- 3 Ağustos 2014; 0:43:27 >

• Bende bugün delta garantili g2 sipariş vermiştim.Hayırlısı diycem artık
  • Teknik Analiz

Son 1 yılda:

KVK Firma Şikayet Profili
    Toplam Şikayet 1081
    Cevaplanan Şikayet 3
    Teşekkür Sayısı 25

Delta Teknik Servis Firma Şikayet Profili
    Toplam Şikayet 103
    Cevaplanan Şikayet 77
    Teşekkür Sayısı 40
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.