Şimdi Ara

Delibal (2015) | Çağatay Ulusoy - Leyla Lydia Tuğutlu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
5.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O kadar baterist diye reklam yapmalarına rağmen toplasan 5 dk bile bateri çalmaması enteresan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH halkı bu filmi nasıl beğenmiş anlamadım. Resmen ergen filmi, sahnelerin hepsi amerika filmlerinden özenti sahneler....

Sınıfta açtılar bu filmi, benimde canım sıkılıyordu biraz izledim bildiğiniz çöp olmuş. Yalnız sınıftaki kızlar çok beğendi özellikle sevişme sahnelerinde bazı kızlar sesli tepki verdi.

Aşk sahneleride hiç inandırıcı gelmedi. Duygusal biriyim normalde çok etkilenirdim aşk sahnelerinden ama burdaki aşk sahneleri çok saçma, midemi bulandırdı.... Hiç duygu yoktu bence.

İlk defa ekşisözlük'te ki yorumlara katılıyorum. İzlemeyin vakit kaybı. Ayrıca sonuda eksik olmuş gibi.

Film bence çağatay ulusoy için izlendi. Kız çok güzelmiş yanlız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 5 Haziran 2016; 13:59:46 >
  • Catatoy çok tuttu bu aralar şahsen hoc sevdiğim bir oyuncu değildir bazı erkekler bile seviyor şu herifi sırf gıcık oluyorum

Objektif olarak konuşmak gerekirse Türk filmleri için üst fakat Bollywood ve Hollywood için tırt ve tamamen overrated bir film.

Dizisini çıkarsalar paraya para demezlermiş. Yüksek potansiyelli bir dizi olurdu. ergen kızların işi yok sabah kalk akşam üst bunu izlerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben beğendim genel olarak ama arkadaşları da çok haksız bulmuyorum. Artık biraz daha maliyetli filmler , değişik filmler çekilmeli.

İyi ve kötü yanları yazacaktım fakat spoiler butonu yok olum bulamadım
  • BU AKŞAM 20.00 DA STAR TV DE YAYINLANACAKMIŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 4 Ekim 2016; 15:08:57 >
  • Çok fazla ve gereksiz gömüyorsunuz filmi. Sonu hariç gayet güzel film.
  • beyler az önce delibal'ı izledim

izleyenler bilir, farklı farklı duygulara büründüm şu an, acayip özendirdi kendine film

işte hayat tarzları, mutlulukları, yaptıkları falan

hatta dedim ulan bu sene üniversiteye gidince böyle mi olacak

şu an kendimi öldürücem la, niye evde duruyom ben millet neler yapıyor diye

abartıyon lan falan diyebilirsiniz ama cidden öyle bi etki bıraktı bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: paramedicmen

beyler az önce delibal'ı izledim

izleyenler bilir, farklı farklı duygulara büründüm şu an, acayip özendirdi kendine film

işte hayat tarzları, mutlulukları, yaptıkları falan

hatta dedim ulan bu sene üniversiteye gidince böyle mi olacak

şu an kendimi öldürücem la, niye evde duruyom ben millet neler yapıyor diye

abartıyon lan falan diyebilirsiniz ama cidden öyle bi etki bıraktı bende

haydar affet valla bu ben değilim
  • funky-nd kullanıcısına yanıt
    boş yapma, katılmıyosan uza
  • quote:

film repliği söyledim :( nası izledin sen bu filmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 12 Mayıs 2017; 20:1:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

quote:

film repliği söyledim :( nası izledin sen bu filmi

lan valla kusura bakma o zaman bi an şu saçma yorumlar atan ergenlerden sandım

aynen orası da bayağı etkilemişti

• Film güzeldi biraz yapmacıklık vardı ama türk filmi sonuçta olsun o kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyuk umutlarla ve buyuk beklenti icine girmemden dolayi boyle bir etki birakti bende ben begenmedim kotuydu.

Olaylar cok cabuk gelisti bir anda oldu bitti 1 ay icinde tanistilar evlendiler intihar olay bundan ibaret vicdansiz soyle duygusal gercek sahneler yap ki Ask i hissedelim ask sahneleri desen duygu yok duygusal biri olmama ragmen bir sey hissetmedim Füsun'un annesinin olumu gozlerimi doldurdu benim 1-2 sahne daha vardi aglamak icin o acindan guzeldi.

Gercekcilik kismina gelirsek yani begendigim 1-2 unsurdan biri Baris'in Füsun'u tavladigi sahneler cok samimi ve guzel olmasiydi disinda filmde bir sey yok ha Cagatayin soyledigi Mutlu Sonsuz sarkisinida unutmayalim filmi film yapan tek unsur daha duygusal daha gercekci sahnelerle cok cok iyi bir film olabilir olmadi tamam bu tarz filmlerde olaylar cabuk gelisir ama bu kadarda degil.

Leyla bu filmde guzel degildi pek guzelligini gormek istiyorsaniz İcimdeki Ses filmini izleyin bu kadin bir sey ya dedirtiyor insana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.