Şimdi Ara

Delibal (2015) | Çağatay Ulusoy - Leyla Lydia Tuğutlu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
5.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

süper olmuş beyler. çağatay ulusoy oyunculukta çıgır acmıs. film boyu gözümden yaş eksik olmadı

Aynen kardeş hala filmin etkisindeyim psikolojim alt üst oldu

----spoiler---------

bro, filmin başında cagatayın bateri caldıgı, bir kızın da şarkı söylediği sahne vardı (kız füsun degil). o hangi şarkıydı

----spoiler---------

• bende çözemedim onu orda solo bateride çok iyiydi çağatayın. film nete düşsün bakıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GANN1CUS -- 30 Aralık 2015; 15:28:12 >
  • Uzun zamandır bu kadar itici bir film adı görmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

bende çözemedim onu orda solo bateride çok iyiydi çağatayın. film nete düşsün bakıcam.

buydu sanırım ama filmdeki süperdi

• Fırsat yaratabilirsem kesinlikle gidicem, çok merak ediyorum :/
  • Hayatım boyunca Babam ve Oğlum filmi ve Umut filminden sonra en çok ağladığım filmdi. Beğenmeyenlerin aksine biz eşimle gittik ve çok beğendik. Ben eşimden daha fazla beğendim. Çünkü filmde beni çok derinden etkileyen, kendimden bir şeyler bulduğum çok sahne vardı. Ama filmden çıktığımda eksiklikler vardı hissiyle çıktım. Bunun nedenini de yönetmenin sözleri açığa kavuşturmuş oldu. Birçok sahne film uzunluğundan dolayı kesilmiş. DVD içinde hepsi yer alacakmış. Zaten ben kesilen 5 sahneyi şimdiden çözdüm ve dahası da var diye düşünüyorum. İzleyen insanların kopukluk ve eksiklik dediği şey bu durumdan kaynaklanıyordu sanırım. Ben açıkçası herkese önyargısız bir şekilde gidip izlemelerini tavsiye ederim. Uzunca bir süre hafızalardan silinmeyecek bir film olacağını düşünüyorum. Hatta eşinizle, sevgilinizle gidin ama yakın arkadaşınızla ve tek başınıza da gidin. Özellikle tek başınıza ağlamak çok daha rahat oluyor. Ben zira 3 defa gittim en çok tek gittiğimde rahatça ağladım. Ağlamak da lazım belki bu hayatta. Gözyaşları da güzeldir. Bu filme gittikten sonra sevgilinizin, eşinizin, nişanlınızın kısaca sevdiğinizin değerini anlayacaksınız. Vakit varken bunu anlamak önemli. Ben filmden çok mesajlar aldım. Salt tek başına bir aşk filmi değildi. Sadece kesilen sahneler yüzünden psikolojik rahatsızlık kısmını çok detaylı göremediğimizi düşünüyorum. DVD'sinin çıkmasını heyecanla bekliyorum. Bilmiyorum adı dahil, film başından sonuna kadar özellikle başı ve sonu beni çok derin etkiledi. Ama ben filmin birçok sahnesinde gözyaşlarımı tutamadım daha doğrusu tutmadım özgürce ve rahatça ağladım. Ben yürekten tavsiye ederim. Gidin, görün, izleyin ve siz kendiniz karar verin derim. Filmde çalan tüm şarkılar çok güzeldi. Çok özel seçilmiş hepsi. Mutlu sonsuz şarkısı zaten mükemmel. Filmden kesilen bir sahne de erkekler de yanar şarkısının çalındığı performans sahnesi keşke o da olsaydı da müzikli sahneler ile müziğin tadına daha çok varsaydık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angel-miracle -- 31 Aralık 2015; 22:12:37 >

• çağatay ulusoy bundan sonra hangi dizide oynarsa oynasın izlenir
  • Kendi orjinal senaryomuz bile olmayan bir film. Hintlilerden konuları çalıp çalıp film yapıyorlar. Sonra da yaptık diye övünüyorlar. Gerçekten ilginç bir toplumuz.
  • Film yeni çıktı diye yorumlara göz atim dedim bu filmde çalıntı çıktı bu kadar taklitçi emek hırsızı bi ülke daha varmıdır acaba yarışmalarımızdan tut filmlerimize kadar herşey taklit o yüzden Türk yapımı hiç bir filmi izlemiyorum izlemeyide düşünmüyorum bu ülkenin yönetmenlerindende nefret ettim artık hepsi hırsız
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedbundy452

Film yeni çıktı diye yorumlara göz atim dedim bu filmde çalıntı çıktı bu kadar taklitçi emek hırsızı bi ülke daha varmıdır acaba yarışmalarımızdan tut filmlerimize kadar herşey taklit o yüzden Türk yapımı hiç bir filmi izlemiyorum izlemeyide düşünmüyorum bu ülkenin yönetmenlerindende nefret ettim artık hepsi hırsız

yav ne fark eder. adam uyarlama diyor zaten. izle geç. isterse birebir aynısı olsun, kim bilir hint filmini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 1 Ocak 2016; 14:01:44 >
  • quote:

quote:

Film yeni çıktı diye yorumlara göz atim dedim bu filmde çalıntı çıktı bu kadar taklitçi emek hırsızı bi ülke daha varmıdır acaba yarışmalarımızdan tut filmlerimize kadar herşey taklit o yüzden Türk yapımı hiç bir filmi izlemiyorum izlemeyide düşünmüyorum bu ülkenin yönetmenlerindende nefret ettim artık hepsi hırsız

yav ne fark eder. adam uyarlama diyor zaten. izle geç. isterse birebir aynısı olsun, kim bilir hint filmini

Bir kerede farklı ülkeler bizim filmlerimize uyarlama yapsın, tabi bunun için önce bizim ülkede uyarlama olmadan film çekilmesi gerek ama yok ne gerek var hintliler amerikalılar düşünüp yapıyorlar nasıl olsa ugraşmaya gerek yok kopyala yapıştır gitsin

• quote:

quote:

quote:

Bir kerede farklı ülkeler bizim filmlerimize uyarlama yapsın, tabi bunun için önce bizim ülkede uyarlama olmadan film çekilmesi gerek ama yok ne gerek var hintliler amerikalılar düşünüp yapıyorlar nasıl olsa ugraşmaya gerek yok kopyala yapıştır gitsin

film degil ama ezel'in senaryoyu satın almışlar

• Filmin fragmanını ilk Alaycı kuşun son filminde gördüm. Çok beğendim kesin gidicem dedim. Sonra senaryonun çalıntı olduğunu öğrendim. Soğudum Vazgeçtim gitmekten. Film güzel frgmandan belli. Gidenlerin yorumlarıda iyi zaten. Ama şöyle çalıntı şeylerle bişeyler yapanlara para kazandırmak istemiyorum. Özgün olsunlar kendileri çabalayıp bişeyler yapsınlar verdiğim para kuruşuna kadar helal olsun..
  • 2016 .. hala aşk börtü böcek .. gına geldi artık .. gerçi onu bile becerememişiz hindistandan getirmişiz senaryoyu... :)))

türk sinema ve dizilerini seyretmeyeli uzun zaman oldu daha uzayacak böyle giderse..

birde arada kuran yada dini kelimeler kullanılarak yapılan sinemalar var ya dabbe filan gibi :)))

rezillik.. başka birşey değil
  • adamlarin sucu yokki. yapiyorlar senede 1-2 film bi de dizi oyunculugu. cekiyolar alta milyon dolarlik arabalari. populerlik, zenginlik, mutluluk. oh ne guzel. izlemeye devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin sonundaki Sezen Aksu parçasını bilen var mıdır? Çağatay Ulusoy'un seslendirdiğinden bahsetmiyorum..

• nedir bu hiç birşey beğenmeme modası
    ekşide yazanlarda böyle ?

hayır kötü oldu demekle elinize ne geçiyor.Yapılan eleştiri falan olsa gam yemeğecegim fakat değil.
    Aşk filmi ulan bu
    tabii ki sevme sevişme olacak ne bekliyorsun

Sen sevmemişsin ki
    Yaşamamışsın ki bunları hor görüyorsun..

Klişe muhabbetine girmek istemiyorum.Sinema klişeden ibarettir zaten
    Amerika bunun ekmeğini yıllarca yiyor zaten
    Aşk evrenseldir;fedakarlığın oldugu her yerde aşk vardır..
    Başka türlü anlatamazsın aşkı

gittim izledim bugun kız arkadaşımla
    öyle yada böyle konusu olan tipik aşk filmi.
    Neşeli biraz ağlamalı bir filmdi işte.
    Bu kadar anlam yüklemeye gerek yok..

manken kızın oyunculugunu begenmedim
    Çağatay ulusoy iyiydi yaşamış rolünü

Genel olarak tek eleştiri noktam,tüm bu aşk filmleri camiasına
    filmleri artık cihangir galata taksim ücgeninde çekmeyin arkadaş
    gına geldi artık

• Raznurk kullanıcısına yanıt
    Gidenlerin yorum iyimi 10 yorumun 8i kötü.

Dün gittik bizde kız istedi diye bukadar basit ve saçma bir film olamaz. Bildiginiz dizi bölümü gibi bayılıyordu millet sinemada benim kız bile begenmediyse artık ki ulusoy hayranı o bile çok kötü dedi.

Bu arada yiyişmek için giden genç arakdaslarımız oluyor sinemaya tam onların filmi birde bitmek bilmiyor son 30-40dk kala artık üstümü başımı yırtacaktım hayatımda hiçbukadar sıkıldıgımı hatırlamam

ek no: bukadar basit bir filmin neyini çalıp uyarlamıslar anlamak mümkün degil bunlar yabancı dizileri izlese demekki her bölümlerinden 1 film çekerler :))

Bu arada genç ergen arkadaşlar fazlasıyla ilgisini cekip begenceklerine eminim tam onların dönemi hitap ediyor gerçekte var olmayacak haraketler ve olaylar sanki herkezin böyle birşey yaşaması gerekiyormuş gibi veriyor film tam o ergenlik cılgınlık zamanında hissedilenler özellikle kıza açılsam mı sorularını soran arkadasların çok gaza getircek bir yapım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 3 Ocak 2016; 14:37:53 >

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    Çalıntı ve klasik bir aşk konusu olduğu için yapılan eleştiriler dışında çoğunluk beğenmiş. HERKES demedim çoğu dedim bak. Sen beğenmeyen kısımdasın..

• Raznurk kullanıcısına yanıt
    Bende HERKES begenmemiş demedim farkındaysan bak. sen begendiysen 10kişiden 2 kişi arasındasın.

Adam çalıntı kötü film yazmıs sen begendimi sayıyorsun bunu :D Kimse calıntı ama güzel yazmamıs
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.