Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
126
Favori
166.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • one modeli için yanlardan sıkıyormu acaba?
  • Bende internetten ekiden one plus ayakkabı ile quechua çanta (15 tl'lik olandan) aldım, alış verişten gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu ayakkabıyı aldım beyaz olanı hiç pişman olmadım ayakkabının tek rahatsız edici tarafı bence dil kısmı birincisi giyerken sorun oluyor dili tutup çekerek giymek gerekiyor yoksa aşağı doğru kayıyor, ikincisi ayağın üst kısmını hafiften rahatsız ediyor. ama bunlar 43 liraya ayakkabıyı almamak için engel değil bence. geçen hafta aşağıdaki ürünü Skechers GoRun Ride 4 modelini metrodan 170 liraya aldım. 37 yıldır giydiğim en rahat ayakkabı diyebilirim. Almak isteyen varsa 44 üstü numaralı skecherslar 70 liradan satılıyordu.
    Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanx35 -- 25 Mayıs 2016; 22:17:47 >

• Decathlon ücretsiz kargo yapıyor mu hiç?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oceanx35 kullanıcısına yanıt
    44 numara dahil mi?
    70 lira gördüğüm en düşük fiyat
    Hangi metro da?

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

44 numara dahil mi?
    70 lira gördüğüm en düşük fiyat
    Hangi metro da?

+11
  • 44 numara için kesin birşey söyleyemem. Hatırlamıyorum. Skechers marka ayakkabılarda genel olarak ciddi indirimler vardı. Serisi bitmiş sadece büyük numaraları kalmış olanları da 69 liraya satıyorlardı. İzmir gaziemir metro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanx35 -- 26 Mayıs 2016; 9:18:19 >
  • ucuz mal alacak kadar zengin olmayanlar almasın bence de :)

Gençler ben de kullanıyorum bu ayakkabıyı. Fiyat / performans açısından mükemmel diyebiliriz.

Çok hafif bir ayakkabı.nike ya da Adidas için söylüyorum. 150-200 TL bandındaki ayakkabıları ile yarışır kalite olarak.

Fiyatı yüksek diye kaliteli olacak diye bir kaide yok. Piyasada gördüğünüz her 'kaliteli' ürünün pahalı olmasının önemli bir nedeni reklam ve sponsorluk giderleridir. Emin olun Adidas, Nike o kadar reklam, sponsorluk vermeseler 200 TL'lik ayakkabıyı belki 100 TL'ye giyiyor oluruz.

Daha basit bir örnek. Tat salçası 4 TL iken, Tat'ın ürettiği Carrefour marka salça 3 TL olabiliyor. İşte burada da genel itibariyle reklam gideri ve marka değeri devreye giriyor.

Neyse gençler alın bu ayakkabıyı. İyidir işin özü.
  • Peki decathlon için promosyon kodu vs veya birleştirilebilecek herhangi bir kampanya var mı? Kargoyu ücretsiz hale getirebileceğimiz kod var mı? Daha doğrusu böyle bir kod var mı :)
  • burun tarafı geniş olan ayakkabı(parmak tarafının geniş olması lazım) tavsiyesi yapabilecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1907

Decathlon ücretsiz kargo yapıyor mu hiç?

hocam mayısın başında bir günlük yaptılar ama o zaman ben kaçırdım, o gün bugündür takipteyim ama yapılmadı daha
  • bizim arkadaşlara yaramadı bu ayakkabı, ilk gün güzel ikinci gün yanlardan anlamsız bi sıkma/vurma yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

Ben bu ayakkabıyı aldım beyaz olanı hiç pişman olmadım ayakkabının tek rahatsız edici tarafı bence dil kısmı birincisi giyerken sorun oluyor dili tutup çekerek giymek gerekiyor yoksa aşağı doğru kayıyor, ikincisi ayağın üst kısmını hafiften rahatsız ediyor. ama bunlar 43 liraya ayakkabıyı almamak için engel değil bence. geçen hafta aşağıdaki ürünü Skechers GoRun Ride 4 modelini metrodan 170 liraya aldım. 37 yıldır giydiğim en rahat ayakkabı diyebilirim. Almak isteyen varsa 44 üstü numaralı skecherslar 70 liradan satılıyordu.

nerede satılıyor 44 numara skecherslar 70den.gidip birkaç tane alayım

• izmir metro. hala var mı bilmiyorum
  • normalde 42 numara giyiyorum bunda kaç numara almam gerekir.
  • turkuwaz kullanıcısına yanıt
    Mümkünse deneyerek alın. Ben de 42 giyiyorum ama önlerden dar geldiği için 43 aldım. İki numarayı da alın olmayanı iade edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Mümkünse deneyerek alın. Ben de 42 giyiyorum ama önlerden dar geldiği için 43 aldım. İki numarayı da alın olmayanı iade edersiniz.

tesekkurler karabukte oturuyorum magaza burada yok malesef. nike spor ayakkabısı kullanıyorum 44 numara giyiyorum, 43 numara olur insallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuscleTower

burun tarafı geniş olan ayakkabı(parmak tarafının geniş olması lazım) tavsiyesi yapabilecek var mı

Hocam ben de yana yakıla burun tarafı geniş kaliteli bir ayakkabı arıyorum da tavsiye eden oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1907

Decathlon ücretsiz kargo yapıyor mu hiç?

anneler günü sebebiyle yapmıştı 1 günlüğüne

belki babalar günü içinde yapar
  • Bu konunun gazıyla gittim dün bir tane ekiden one plus aldım bende. Gri olan 60 diğer renkler 70 tlydi, bende gri aldım. Gerçekten çok rahatmış. Aldım orda baya giydim ekiden one yide giydim sanki plus daha bi rahat geldi belki psikolojik tir ama o yüzden plus aldım. Görevliye sordum dedim ikisinin arasındaki fark ne tabandaki siyahlıkları göstererek işte bu siyah yerler jel gibi daha yumuşak oluyor daha iyi tutuş sağlıyor gibi şeyler söyledi. Rahatlık açısından fark yok dedi. Beni pek tatmin etmedi açıklamaları ama tercihim plustan yana oldu. Bu sabah giymeye başladım gerçekten çok rahat ve ayakkabı çok hafif yok gibi resmen. Nike yürüyüş ayakkabısından buna geçtim inanın ondan rahat diyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.