Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
126
Favori
166.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde 41 giyiyorum. Mağazada 41'ini denedim yanlardan sıktı ve ayak baş parmağım ayakkabının burnuna dayandı. 42 denediğimde ayak yanlardan rahat etti ama ön tarafta boşluk oluşturdu. 41 no ayakkabının bağcıklarını gevşetip tekrar denedim ama içime sinmediği için almadım.
    Ayakkabı giyildikçe kendini salıp açılırmı bilmiyorum. Belki kullananlar yorumlayabilir.
    Ama keşke 41,5 numara olsaydı :)
    Forumda bu kadar reklamı yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miremiran

bu ayakkabıyı gündelik olarak kullanabilir miyiz?

Gayet kullanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle 1 numara büyük alın.45 giyerim normalde adidas,hummel, vs bunda 46 anca oldu.

• Bugün belki kargo bedava kodu verirler sanmıştım ama yok galiba :)

• Arkadaşlar decathlon'un sitesinde bunların hepsi koşu ayakkabısı diye sunulmuş. Ben günlük giyeceğim genelde gün içinde ayakta duran hareket eden biriyim. Bu kalenjilerin hangi çeşidinden almam gerekir. Birazdan Decathlon'a gideceğim yardımcı olursanız sevinirim.

• one ve one plus bak hocam plusların görünümü biraz daha iyi.
  • ayakkabilari magazadan aldim ama kutu felan vermediler
    birde ayakkabilar neden bu kadar pahali?mesela ekiden active atacaktim 100liraya, baktim ekiden one 50lira bu ayakkabilar iki ekidenone etmez dedim almadim..halbuki tabanlari felan ayni..2cm sunger uretmeleri cok mu zor? neyse, gecen yamurdada test etmis olduk yagmurdan sonra mermerde feci kayiyor beyaz taban..asfaltta sorun yok..ilerleyen zamanda altı eriyecek gibi geliyor..

alacak olanlara tavsiyem ekiden one plus
    +alttaki siyah kısımlar
    +bagciklarin oradaki küçük kumaş(giyerken içeri girmiyor)
    +fosforlu çizgi daha hoş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: donnie.darko

Arkadaşlar decathlon'un sitesinde bunların hepsi koşu ayakkabısı diye sunulmuş. Ben günlük giyeceğim genelde gün içinde ayakta duran hareket eden biriyim. Bu kalenjilerin hangi çeşidinden almam gerekir. Birazdan Decathlon'a gideceğim yardımcı olursanız sevinirim.

Yürüyüş için olan newfeel propulse walk 200 e bir bakın

• Sirf spor salonunda giymek icin bugun izmir optimumdan aldim ayakkabi kus kadar hafif bakalim performansi nasil olacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Sirf spor salonunda giymek icin bugun izmir optimumdan aldim ayakkabi kus kadar hafif bakalim performansi nasil olacak :)

Ben de salon icin alacagim bu numara buyuk tavsiye ediyorlar siz nasil kac numara aldiniz hocam

• Dr. JhonSmith kullanıcısına yanıt
    aaa hocam ben 45 aldım sağ ayağıma giydiğimde rahat geldi aklıma şüphe düşürdünüz

çantamda şu an deneyip bilgi vereyim

Edit: tekrar denedim süper oldu Nike 45 giyiyorum diye bunuda 45 almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternalsun -- 20 Mayıs 2016; 12:44:12 >
  • eternalsun kullanıcısına yanıt
    43 siparis gecicem o zmn bugun umarim sikinti olmaz tesekkurler cevabin icin

• Bu ayakkabıdan 2 tane aldım. İkisi de ekiden one plus. Biri dışı siyah içi turuncu olan diğeri de dışı gri içi mavi olan. 1 hafta boyunca her gün en az 2 saat giyip yürüdüm. Bir kez olsun terleme ve koku yapmadı. Ayağım çok rahat etti. Mutlaka çorabınızı koşu çorabı ya da ince spor ayakkabı çorabı seçin. Bu ayakkabıyı her giyisimde aklıma muhasebecide çalışırken arka arkaya perpaya gittiğim günler geldi. O zamanlar nike spor ayakkabılar giyerdim ve su toplardı. Bir haftada ayaklarim mahvolmuştu. Bunları o zamanlar giyseydim zerre bir şey olmazdı. Günlük ve uzun kullanıma bence cok uygun. Ama şunu da demeden geçmeyeyim. Tabanı yüzünden doğal olarak asfaltta ve güneşli havaya uygun. Sonuçta normal bir koşu ayakkabısı. Yağmurlu havalarda ve düz olmayan zeminlerde yürüyemezsiniz.

• CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Fena gaza geldim, bugün mağazaya gidip ayakkabı+çorabından alacağım. Oradan da yürüyerek eve dönerim artık
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    İnşallah memnun kalırsınız.

• ben de gaza gelip marmara foruma gidip aldım satışlar iyi 1 numara büyük aldım tam oldu teşekkürler

• Bende dun one+ modelini aldim. Gunlukve spor ayakkabida fix 41 numara giyerim. 42 tam oldu. Ayakkabi rahat gozukuyor ama uzun sure kullaninca durum daha net anlaisilir
  • 44 numara giyorum normalde 45 aldım büyükde gelmedi normal oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

43 numarası bitmisti yarın gelecekmis gidip alıcam almak isteyenler son gün ayın 18 i ondan sonra zamlanacak ve 59 tlyerine 69 tl olucak.Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ

http://www.decathlon.com.tr/ekiden-oneplus-erkek-kou-ayakkabisi-gri-id_8311901.html

Ayakkabıyı mağazada bende denedim,One ve One Plus modelini.One modeli kesinlikle tabanı yumuşak olduğundan daha rahat fakat beyaz olması nedeniyle çabuk kirlenir duruyor,grisini beğenmedim.Mavi one plus denedim.One ve one plus içinde 42 tam oturuyor,yanlar patlayacak kadar sıkıyor,43 ise büyük baya gevşek oluyor ve sol ayağım rahatken nedense sağ ayağımı denediklerim hepsinde rahatsız hissettim.42,5 numara yok,napabilirim,birde sağ ayağında böyle bir sorun yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hun Göktürk Uygur -- 21 Mayıs 2016; 12:58:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 18 hazirana kadar geçerli. Arkadaş yanlış yazmış.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.