Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
126
Favori
166.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunus34

ayakkabı rahat ayağınızı sarıyor. yuruyuş amaclı kısa mesafe kosularda kullanılabilir ancak 10km ve üstü kosular icin kullanmayın. ayakkabının yastıklama desteği bulunmamakta . uzun mesafe asfalt koşularda eklem bölgeleriniz zarar görür, sakatlanırsınız.

10 km üstü için ne önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BNYZ kullanıcısına yanıt
    Hemen duzeltiorum teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı numara için kalıplarda ufak farklılıklar olduğunu söylemişti burda birisi. 42 numara için farklı çiftleri denemiş miydiniz?

• Bugün konu sahibinin aldığı modelden Brandium'dan denedim baktım diğer modellere baktım, çalışan çocuğa sordum. 5 aydır giyiyorum 8 saat ayaktayım dedi ayağına baktım halen düzgün duruyor. Kasaya geldim bu dedim biraz yıprandı vs ne olacak ürünlerimizde 2 sene garanti var getirin değişiriz dedi. Oh dedim ne güzel birkaç birşey daha aldım 100tlyi geçtim Bonusta 14tl bonus verdi. Bakalım haftaya giyer denerim umarım rahat ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Aynı numara için kalıplarda ufak farklılıklar olduğunu söylemişti burda birisi. 42 numara için farklı çiftleri denemiş miydiniz?

Denedim 42 numara bana uymuyor,43 büyük oluyor ve sağ ayağımı rahatsız hissediyorum sanki bir çıkıntı,tümsek var birkaç parmağım onun aşağısında kalıyor gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı ürünü farklı bedenlerde alıp uyanı kullanıp diğerlerini iade edince sıkıntı çıkarıyolar mı
  • Ayağı benim gibi taraklı olanlara one modelini öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyaan -- 22 Mayıs 2016; 0:11:41 >
  • çoğu kişi bilmez ama sağ ayak sol ayaktan daha büyüktür.
  • Şu ayakkabının içindeki mavi rengine hastayım ya valla.
    Ayakkabı favorim oldu gerçekten.
    Tek sorun yağmur yağarken denk gelirse yandık.
    Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ

• quote:

Orijinalden alıntı: aoztemel

Normalde 41 giyiyorum. Mağazada 41'ini denedim yanlardan sıktı ve ayak baş parmağım ayakkabının burnuna dayandı. 42 denediğimde ayak yanlardan rahat etti ama ön tarafta boşluk oluşturdu. 41 no ayakkabının bağcıklarını gevşetip tekrar denedim ama içime sinmediği için almadım.
    Ayakkabı giyildikçe kendini salıp açılırmı bilmiyorum. Belki kullananlar yorumlayabilir.
    Ama keşke 41,5 numara olsaydı :)
    Forumda bu kadar reklamı yapıldı.

Bende aynı durumdayım ama 41 numara aldım. biraz olsun açılır diye düşünüyorum. Çok sık giymiyorum ama idare edeceğim belli bir süre.
  • Arkadaşlar adidas da 44.5 giyiyorum pumada 44 oluyor normal ayakkabılarda 43 oluyor sizce bunun 43 ünü alsam olur mu yoksa çok mu sıkar ?

• Bu kargo nereden geliyor? Bana verdikleri takip numarasını sorgulatınca i parsel diye bir kargo çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: r__kara

Arkadaşlar adidas da 44.5 giyiyorum pumada 44 oluyor normal ayakkabılarda 43 oluyor sizce bunun 43 ünü alsam olur mu yoksa çok mu sıkar ?

Puma 44 giyiyorum dun denedim decathlonda 43u sıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

quote:

Arkadaşlar adidas da 44.5 giyiyorum pumada 44 oluyor normal ayakkabılarda 43 oluyor sizce bunun 43 ünü alsam olur mu yoksa çok mu sıkar ?

44 ü nasıl oldu hocam denediniz mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

quote:

44 ü nasıl oldu hocam denediniz mi?

Yoktu 44 maalesef.

• quote:

Beğendiğiniz ayakkabının size olabilecek 3 farklı numarasını sepete atıp ödeme yapın.
    Ürün size geldiğinde ayağınıza uyan kalsın, diğerlerini Dechatlona ÜCRETSİZ iade edin.
    İade ettiklerinizin parası kartınıza iade olsun..
    NO RISK YES GAIN :)

buna bittim aga her neyse bende one plus düşünüyorum günde 5kilometre yol yapıyom 1 bucuk saat filan yürüyerek akşamları sadece sizce bana yarar mı bu
  • marka tırt tipte yok paraya yazık , ucuz mal alacak kadar zengin olanlar alabilir
  • Bu ayakkabıyı ilk burda gördüm merak ettim gittim baktım denedim ve kız arkadaşımla beraber aldık gerçekten inanılmaz hafif ve rahat konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ

• Hocam ayağınızda saç çıkmış gibi maşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctrin2

Hocam ayağınızda saç çıkmış gibi maşallah

Ahaha aslinda kesip koycaktimda ugrasmak istemedim lutfen ayakkabiya odaklanalim

edit: kesip koyacaktım derken bacak kıllarımı değil resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heradod -- 25 Mayıs 2016; 23:42:08 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.