Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
126
Favori
166.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gri renkli ekiden one plus'ı alalı bir ayı geçti ve ömrümde giydiğim en rahat ayakkabı olduğunu söyleyebilirim. Bu fiyata gerçekten inanılmaz. Almayı düşünüp tereddüt eden varsa hiç düşünmeden alsın, pişman olmazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Şu ayakkabının içindeki mavi rengine hastayım ya valla.
    Ayakkabı favorim oldu gerçekten.
    Tek sorun yağmur yağarken denk gelirse yandık.
    Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ

Aynısının tıpkısının siparişini verdim. Papuçdaş oluyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: pashha27

quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Şu ayakkabının içindeki mavi rengine hastayım ya valla.
    Ayakkabı favorim oldu gerçekten.
    Tek sorun yağmur yağarken denk gelirse yandık.
    Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ

Aynısının tıpkısının siparişini verdim. Papuçdaş oluyoruz

Çok beğendim ayakkabıyı ama bu aralar yozgatın hava durumu bildiğin kış
    Bugünden itibaren açılacak o zaman bende giyerim.
    Hayırlı olsun bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• investigation İ kullanıcısına yanıt
    Olmadı malesef almadım henüz

• chetyner kullanıcısına yanıt
    nike'de kaç numara giyiyorsunuz?
  • Nikede 43 giyiyordum bunda 44 oldu

• Arkadaşlar Dockersta 45 giyiyorum Docker giyen varsa acaba kaç bu ayakkabı kac numarası olur yardımcı olabilecek var mı ??
    EDİT:Dockers 45 Kaleni 46 ymış .Konu içi aramayı kullanın beyler güzel birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MBilgehan01 -- 16 Haziran 2016; 21:56:02 >
  • linkte göremedim plus modeli hangisi acaba? bir de günlük kullanımda giyilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

linkte göremedim plus modeli hangisi acaba? bir de günlük kullanımda giyilir mi?

http://www.decathlon.com.tr/ekiden-oneplus-erkek-kou-ayakkabisi-gri-id_8311901.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun aleyküm.

Bu konudaki yazılanları daha önce okumuştum. Unuttuğum kısımlar oldu

Bir sorum var; taraklı ayak yapım var ve birçok markaya göre 43 numara giyiyorum. Hangi modeli ve kaç numara almalıyım ?
  • eşimin ayakları da taraklı, bir sürü adidas, nike vs. ayakkabı giydi ama hiçbirinde rahat edemiyordu. ayakkabı giymek işkenceye dönmüştü. 2 yıl kadar bu ayakkabılardan aldım. o gündür hem ben hem de o hava soğuk değilse ve yağmur yağmıyorsa bu ayakkabıları giyiyoruz.

kısaca ayaklarınız taraklıysa yukardaki ayakkabıdan alın. en fazla ilk birkaç gün yanlardan çok az sıkabilir ama sonra ayakkabı ayağınızın şeklini alıyor ve müthiş rahat ediyor ayaklarınız
  • 1-2 ay önce ekiden-oneplus modelini aldım fakat normal şekilde kullanmama rağmen ayakkabıda sağ ve sol taraflarında açılmalar meydana geldi, değişim yaparlar mı acaba ?
  • Normalde ayağım 41,5 civarı taraklı diye Nike Adidas da 42, 42,5 arası giyerim 43 numara Plus modelinden aldım inşallah olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chelonian

1-2 ay önce ekiden-oneplus modelini aldım fakat normal şekilde kullanmama rağmen ayakkabıda sağ ve sol taraflarında açılmalar meydana geldi, değişim yaparlar mı acaba ?

Değişim yaparlarmı değil direkt değişiyorlar zaten. Decathlon'un en güzel yanı bu, istediğin ülkede istediğin mağazada direk değiştirebiliyorsun
  • Ekiden one ın altı kayıyor. Plus modelini alın on numara.

• One plus siparis ettik yola çıktı bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Macros

quote:

Orijinalden alıntı: Chelonian

1-2 ay önce ekiden-oneplus modelini aldım fakat normal şekilde kullanmama rağmen ayakkabıda sağ ve sol taraflarında açılmalar meydana geldi, değişim yaparlar mı acaba ?

Değişim yaparlarmı değil direkt değişiyorlar zaten. Decathlon'un en güzel yanı bu, istediğin ülkede istediğin mağazada direk değiştirebiliyorsun

"Ürünümü Ne Kadar Sürede Değiştirebilirim?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz."

gibi bir ibare bulunmakta internette, faturamı hala saklamaktayım sitede yazan değişim şartlarını uygulasam değişim yaparlar mı acaba?

http://www.decathlon.com.tr/iade-degisim.html

• Nike da 46 giyiyorum ki zaten Nike'ın kalıpları dardır. Şimdi 47 mi almam gerekecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Nike da 46 giyiyorum ki zaten Nike'ın kalıpları dardır. Şimdi 47 mi almam gerekecek?

Nike darsa 45 almayi dusunebilirsiniz bir hata olmus orda :)

• ekiden 50 ile one plus u karşılaştırırsanız hangisi daha rahat? Ya da hangisini alırdınız? Bu arada one plus modeli one modeline göre daha rahat sanırım, yoksa tek fark pirelli taban mı?
    Pirelli taban kaymayı mı önlüyor, ıslak zeminde falan?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.