Şimdi Ara

Deadpool [12 Şubat 2016] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.795
Cevap
30
Favori
47.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bugün ben de Imax'de izledim. Çok eğlenceliydi ve salon çoğu göndermeye güldü. Başarılı bir film olmuş...
  • Hocam belli ki sen konuya daha hakimsin ancak alttaki linkte Marvel Enterprise yapımcılardan birisi olarak görünüyor.

http://www.imdb.com/title/tt1431045/companycredits?ref_=tt_dt_co

Benim için Fox yapmış Marvel yapmış farketmez, güzel esprilerin olduğu, iyi vakit geçirdiğiniz bir yetişkin komedisi olmuş.

Benim söylemek istediğim anne babalara yönelik basit bir uyarı sadece, Spiderman türevi kostüme aldanıp ufak çocuklarla beraber gitmesinler, yarısına gelmeden çıkmak zorunda kalırlar.

• Surveillance kullanıcısına yanıt
    Büyük bir ihtimalle karakterin yaratıcısı olduğu için orada yazıyordur. Ama şurası kesin ki bu bir Marvel yapımı kesinlikle değil. Fox yapımı. Tıpkı X-Men ve Wolverine filmleri gibi. Marvel zaten bu yüzden Avengers filmlerine bu karakterleri katamıyor.
  • Filmi imaxde izledim şahsen beğendim. Ama x-men ve avengers filmlerini izleyip bilmeyenler bazı esprileri kaçırdı. X-men ve avengers filmlerini izleyenler filmden extra haz almıştır eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Büyük bir ihtimalle karakterin yaratıcısı olduğu için orada yazıyordur. Ama şurası kesin ki bu bir Marvel yapımı kesinlikle değil. Fox yapımı. Tıpkı X-Men ve Wolverine filmleri gibi. Marvel zaten bu yüzden Avengers filmlerine bu karakterleri katamıyor.

Spiderman olayındaki gibi ortak bir anlaşma sağlanırsa neden olmasın ki dostum
  • filmi bugün mpx salonunda izledim öncelikle dublaj konusunda forumda olumlu yorumlar okudugum için önce dublajlı izlemeye karar verdim harun can iyi iş çıkarmış izlerken karakter ve ses çok sırıtmıyordu espirileri göndermeleri güzel yapmış ses konusunda genel olarak iyi beğendim

film olarak deadpool çizgi romanı hiç okumadım buradan sosyal medyadan bilgi alarak filmi izledim aksiyon espiri komedi göndermelerin hepsini beğendim salon bayağa doluydu herkes bu filmi bekliyordu galiba salonda çogu kişi gülüyordu benide güldürdü mpx salonuna koymaları tam yerinde olmuş büyük ekran 360 surround sistem ile iyi iş çıkarmışlar sesler güzel ve iyi hissetirdii görüntüde güzeldi iyiki bu filmi izlemişim yarın akşam birde ımax te altyazılı olarak izleyeceğim sex sahneleri komik ve güzeldi müziklerini beğendim oyuncu seçimleri güzel olmuş hepsi rolunu iyi yaptı ryan deadpool için tam oturmuş sanki o karakter için yapılmış gibiydi oyunculugunu beğendim başka filmlerde iyi iş çıkaracagını düşünüyorum bu filmi beğenmeyenler bence ya izlemediler yada filmden anlamıyorlar filmi izleyin izlettirin kesin beğeneceksiniz önce dublaj sonra altyazılı izleyin farkı görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 13 Şubat 2016; 22:34:02 >

• Hiçbir zaman olmayacak demedim zaten.
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    o espiri neydi ya hatırlayamadım kafama takıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Hiçbir zaman olmayacak demedim zaten.

Bende oyle dediğinizi ima etmedim zaten hocam
  • İnternet üzerinden konuşuyorsan varsayım yapmak yerine genel terimler kullanmanı öneririm. Ben yaklaşık 8 senedir dublajlı film izlemedim ki bu da 250+ filme tekabûl eder. Yani orjinal dilinde anlamıyorsan falan bunlar boş laflar oluyor bu durum karşısında. Belki sansürsüz olduğu için dublajı çok güzel geldi. Tabii ki doymadım tabii ki diğer gidişimde altyazılı gideceğim. Benim için şimdilik dublajlı versiyonu iyi, altyazılıyı daha iyi bulursam editlerim
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    hocam espriyi hatırlayamadım spoiler içinde verebilir misiniz?
  • Harika filmdi,fakat altyazı çevirmeleri yanlışlıklar doluydu çevirme olmamış.allahtan ingilizce.bliyoz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Hocam belli ki sen konuya daha hakimsin ancak alttaki linkte Marvel Enterprise yapımcılardan birisi olarak görünüyor.

http://www.imdb.com/title/tt1431045/companycredits?ref_=tt_dt_co

Benim için Fox yapmış Marvel yapmış farketmez, güzel esprilerin olduğu, iyi vakit geçirdiğiniz bir yetişkin komedisi olmuş.

Benim söylemek istediğim anne babalara yönelik basit bir uyarı sadece, Spiderman türevi kostüme aldanıp ufak çocuklarla beraber gitmesinler, yarısına gelmeden çıkmak zorunda kalırlar.

Hocam alt yazı mı izlediniz dublaj mı?

Hangisine gitsem çok kararsızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

quote:

Orijinalden alıntı: Snow'

dün akşam bende izledim salon doluydu, çoğu liseliydi.

açıkçası beğenmedim. bir kaç yerde güldüm sadece(bir grup insan bir yerlerini yırtarak ayrıca beni güldürdü)
    çeviriyi hiç beğenmedim. Bizim argoya çevirmeye çalışmışlar ama olmamış. 2. yarıda altyazıya bakmadan izlemeye çalıştım daha zevk aldım. altyazıya takılırsanız zevk almıyorsunuz. Ama genel olarak beklentimin altında.

Marvel evrenini (bu filmde X-men ağır basıyor) ve birazda deadpool un nasıl bir karakter olduğunu bilmeyen birine bu film çok boş gelir.Çünkü espiriler bu yönde yapılmış espirileri anlayamadıktan sonrada filmin bir espirisi kalmıyor

izlemediğimi nereden çıkardınız anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snow' -- 13 Şubat 2016; 22:57:16 >

• köprü sahnesinde elemanın biri deadpool'a sıkarken arabanın arkasına geldiğinde deadpool yerde uzanmış yatıyordu, sıkmaya çalışınca mermisi bitmişti. deadpool'da senin matematiğini .. diyordu
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam sen diyince hatırladım ama o kadar da komik bi sahne değildi o ya
  • Karakter hakkında neredeyse hiç bilgim yok ancak dalga geçmek amaçlı yaratılmış bir karakter olduğunu biliyorum. Yorumları okudum kaba bir dil ve cinsellik kullanılmış ama bunlar karakter doğası var.

Gitmeden önce şunları bil, şunu oku vs. diyeceğiniz bir şey var mı?
  • colossusun kadının frikik verdiği sahnede utanması efsane :D
  • hatırlatmak amacıyla yazdım bende öyle çok gülmedim orda
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.