Şimdi Ara

Deadpool [12 Şubat 2016]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.796
Cevap
30
Favori
47.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim gibi çizgi romanlara aşinalığı olanlar X-Men Origins Wolverine filmine gittiklerinde büyük ihtimalle onları bekleyen sürprizi bilmiyorlardı ülkemizde pek fazla bilinmemesine rağmen en sevilen kötü karakterlerden biri olan Deadpool filmde kötü de olsa boy gösteriyordu.Tabi resmen harcadılar ama olsun bu bile bize yetti.Film hakkında tek tük bilgilerden bir kaçı Deadpool Ryan Reynolds'ın canlandıracağı ve yönetmeninin Tim Miller olacağı ve filmin senaryosunu Rhett Reese ve Paul Wernick 'ın yazacağı film hakkında başka bilgi yok.Ama biraz Deadpool'u tanıtmak isterim.

Benim çizgi romanlardan takip ettiğim kadarıyla bilgilendireceğim yanlışım olabilir farklı farklı seriler var çünkü.Öncelikle X-Men Wolverine'de ki gibi bir sürü yeteneği yoktur kılıçlar ve silahlar konusunda aşırı derecede uzmandır.Kendini iyileştirme yeteneği Wolverine'den farklı olarak kafasını zevk olsun değişiklik olsun ya da rakibi ile dalga geçmek için omzuna alıp dolaşabilir.X-Men Origins Wolverine filminde gizli sahneyi izlediyseniz çizgi romana gönderme yapmışlardır bu özellik ile film de zaten Deadpool ile tek iyi şey oydu bana göre.Deadpool espri tarzı ile de tanınır Spider-Man'dan bile beter soğuk esprilerini asla kesmez sürekli konuşur söyleyecek bir şeyi her zaman vardır.Silah kullanırken sürekli Bang Bang diye bağırır ölümsüze yakın olduğu için rakibinin onu dövmesine izin bile verir.Espri yeteneği kadar karanlık bir kişiliği de vardır tıpkı Joker gibi.Çoğu çizgi roman serisinde Joker de olduğu gibi cıvık cıvık bir karakterden öteye gidemezken yine Joker'in TDK filmi çekilirken örnek aldıkları arkham asylum çizgi roman serisinde olduğu gibi toplumla dalga geçen konuşmalarında her zaman bir anlam olan çizgi roman serileri de vardır zaten Deadpool'u sevdiren ve ünlü eden de bu çizgi roman serileridir.Umarım film çekilirken bu serileri örnek alırlar.Eyer bu serileri örnek alırlarsa Joker'de olduğu gibi filmden sonra herkesin avatarlarında imzalarında Deadpool'u görmemiz şaşırtıcı olmaz.

http://www.imdb.com/title/tt1431045/

Deadpool [12 Şubat 2016]

Deadpool [12 Şubat 2016]

Deadpool [12 Şubat 2016]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 19 Eylül 2014; 23:17:16 >

• Deadpool dediğimiz karakter, Ryan Reynolds'un filmin sonundaki şekli miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Deadpool dediğimiz karakter, Ryan Reynolds'un filmin sonundaki şekli miydi?

İlk hali olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Deadpool dediğimiz karakter, Ryan Reynolds'un filmin sonundaki şekli miydi?

İlk hali Wade Wilson daha sonra Deadpool'a dönüşüyor filmdeki gibi dönüşmüyor orijinalinde ne öyle deneyler ne de öyle özellikleri var.
  • İlk haliyse daha güzel.
    Umarım yine Ryan Reynolds oynar.

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Deadpool [12 Şubat 2016]

Şu resim de on numaraymış.
  • Ryan Reynolds oynuyor yine zaten bir o belli şu an ki aşamada.
  • Marvel: Ultimate Alliance oyununda tanımıştım bu elemanı oyundaki oynaması en zevkli karakterdi. Ama Wolverine filminde düşürdükleri hali görünce iyi sövmüştüm. İyidir Deadpool
  • favori marvel karakterlerimden deadpool esprilerini çok severim çizgi romandaki
  • wolverine gibi kendini iyilerştirme özelliği nerden geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

wolverine gibi kendini iyilerştirme özelliği nerden geliyor ?

http://secret-invasion.blogspot.com/2010/09/deadpool-2-karakter-tarihi.html
  •  Deadpool [12 Şubat 2016]

Deadpool [12 Şubat 2016]

Deadpool [12 Şubat 2016]
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKRUSE

quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

wolverine gibi kendini iyilerştirme özelliği nerden geliyor ?

http://secret-invasion.blogspot.com/2010/09/deadpool-2-karakter-tarihi.html

link için teşekkürler özellikle bu kısma bayıldım

"Tüm bunların yanı sıra, Deadpool bir çizgi romanda olduğunun farkındadır. Bunu çizgi romanlarda sık sık dile getirse de, kendisinin deli olduğu bilinen bir gerçek olduğu için, diğer karakterler onu ciddiye almamaktadır."
  • Ben bu karakter ile Marvel Ultimate Alliance oynunda tanıştım çok iyi bir karakter
  • Wolverine filmindeki gibi olmaz umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfendiAdam -- 29 Temmuz 2012; 16:25:49 >
  • shattered dimension oyununda tanimistim bunu. kesene kadar anam aglamisti adami ama espirikeri stili falan olsun gayet sevdigim bir boss ve karakterdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde çok beklediğim bir film ama bir türlü önemli bir açıklama gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

Bunun filmi olursa gerçekten güzel olacaktır. Sorun karekter çok tanınmış değil...

En sevilen Marvel karakterlerinde hep ilk beşte oluyor Türkiye de tanınmış değil ne yazık ki ama yakında oyunu da geliyor tanıyanların sayısında artış olacaktır

• Aklıma nedense Dirty HARRY geldi şimdi ağlıyarak uzaklaşıyorum.
  • Ryan Reynolds yerine başkası oynasaymış daha iyi olurmuş.
  • Green Lantern'de çok kötüydü Ryan. Yine espiri yapmaya çalışırken mallaşıyordu. Ama Wolverine'deki oyunu iyiydi. Orada da Deadpool kötüydü

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.