Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
74
Favori
190.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birşey soracağım oyunun başından sonuna kadar arkadaşla beraber oynayabiliyor muyuz bulamadım da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    En başından değil ama ufak bir ilerlemeden sonra oynarsın sonuna kadar arkadaşınla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

En başından değil ama ufak bir ilerlemeden sonra oynarsın sonuna kadar arkadaşınla.
    Kac tane boos geçince oluyor veya kaçıncı bölümde başlıyor

• TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    Hunharca Elden Ring bekliyoruz

Ember bulduğun zaman ve yanlıs hatırlamıyorsam yaslı kadından beyaz yere isim yazma itemi var onu aldığın zaman oynayabilirsin ilk bosu gecmen yeter.

• Seriyi hiç oynamadım, karman çorman oyunlarda sadece Witcher ı oynayıp bitirdim. Çok da sevdim. (karman çorman dediğim bu oyunlara çok uzağım)

Dark Souls u Witcher dan daha çok övüyorlar, başlamamı önerir misiniz?
  • İkisinide oynamış biri olarak pek bir yakınlık kuramadım ikisi arasında. Yani ikisi arasında birisini daha çok övmek yersiz olmuş. Onun haricinde dene tabikide. Seri olarak indirime girdiğinde hepsini uygun fiyata edinip deneyimleyin. Hikayesel olarak Witcher gibi bir şaheser ve açıklık beklemeyin. Souls evreninin hikayesi kapalı kutudur. Oynanış olarak ise işte Witcher'dan önde olduğu taraf diyebilirim Souls oyunlarının.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

Ember bulduğun zaman ve yanlıs hatırlamıyorsam yaslı kadından beyaz yere isim yazma itemi var onu aldığın zaman oynayabilirsin ilk bosu gecmen yeter.
    Teşekkürler

• Witcher la alakası yok, souls oyunlarını ilk oynadığın zaman çok ölüceksin şans vermen lazım.

• Sonthor kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklı bir yorum. Asıl çile bu türde oynanan ilk oyunda çekildiği için zihinlere en zor oyun olarak yerleşiyor.

• Bu oyundada platin kupa almak ne zormus su büyüler beni bitirdi ya.

Npc görevlerini eksiksiz yapmak biraz kasıyor doğru.

• Arkadaşlar coop oynamak istiyoruz ilk bostu geçtik
    Bir veya iki kere girebildik coop olarak bazen oluyor bazen olmuyor çözemedik yardımcı olabilecek var mi psn adını burdan veya özelden yazın ekleyim

Şifre,ember mod ve online ayarlarda yerel/dünya seçeneklerini birbirinize uyumlu hale getirin.

• Bu Dark souls evreni bana Yüzüklerin Efendisi ve Berserk serisinden ilham almıs gibi bir hava katıyor sizce de öyle değil mi? Tabi tıpatıp aynı değil ama karanlık dünyaları üçününde çok benzer geliyor bana, sanki kapkaranlık bir dünyada sadece küçük bir ışık var ve ana karakter o ışığı aydınlatmaya çalısıyor.

Benzerlik konusunda haklı olabilirsiniz.
    Hikaye kısmında ise abartıldığını düşünüyorum. Gizem yaratıp her karakterin ve olay örgüsünün sonunu açık bırakıp oynayanların kendi kafasında şekillendirmesi mevzusu çok sıradan. Hikayenin tümünü ise bahsettiğiniz ve bahsedilen bir çok benzerlik ve esinlenmeden ötürü özgün bulmuyorum.

• Tek bir kupam kaldı sonra platin kupa kazanicam, tüm yüzükleri toplama kupası ama bende hepsi var neden alamıyorum o kupayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonthor -- 9 Eylül 2020; 21:25:43 >
    Bir kaç bölgede coop oynatmıyor oyun. Ne kadar denediysek olmadı. Başka birisinden de aynı sorunu duymuştum.

• Tek başıma oynamak çok zevkliydi oyunu ama coop olarak oynamaktan zevk alamadım. Çünkü DS3 o kadar kolaylaşıyor ki coopta sanki very east mod varmış da onda oynuyoruz gibi.

Bu coop zorluk olayını maalesef ayarlayamamislar. Nioh bu konuda çok başarılıydı coop girdigimizde oyun inanılmaz zorlaşıyordu.

• AlgoMan kullanıcısına yanıt
    Nioh o konuda aşmış bir yapım kesinlikle.

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.