Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
74
Favori
190.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dark Souls 3 oynamadan önce 700 saat kadar Nioh oynadım. İkisini karşılaştığımda DS3 Nioh'a göre çok daha kolay bir oyun bence. Bölümlerin çoğunu hiç ölmeden geçebildim ve bossların bir çoğunu ilk seferde yardım almadan geçtim.

Nioh'ta düşmanlar çok daha hızlı ve çok basit bir düşman bile sizi tek vuruşta oldurebiliyorken DS3 de bosslarda bile böyle bir durum yok.

Bu sadece zorluğuna bir eleştiri yoksa oyuna bayıldım. Çok keyif alarak oynuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sözlerine hak veriyorum taki NİOH 2 yi oynayana kadar nioh diğer souls oyunlarına göre çok farklı bende senle aynı düşüncedeydim NİOH 1 benim için facia olarak geçti ama NİOH da build denen bir olay bunu çözebilirsen girdiğin en zor boss 3 saniyede ölür ama dark souls 3 gibi bir oyunda bu mümkün değil NİOH acımasız bir oyun eğer karakteri doğru geliştirirsen oynaması çok zevkli 50 levellik bir karakter 750 levellik Karakter den daha iyi hasar verebiliyor yeterki build yapmayı bilmek lazım diğer souls oyunlarında level yükselt silahı yüksellt olay bu ama NİOH çok farklı bir olay ben ilk haritada döküldüm şimdi ikinci haritada 30 saniye sürmüyor bir boss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Googleci G kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız Nioh'ta ki karakter, zırh, silah geliştirme müthiş detaylı ve uğraşması çok keyifli ama ciddi emek istiyor.

Zorlukları karsilastiriken her iki oyunu da ilk defa oynayan sifirdan baslayan birisine göre yaptığım için Nioh çok zor. Way of Nioh zorlukta bir bossu 3 saniyede gecebilmeniz icin abyss de ciddi kat çıkıp defile yapmanız gerek. Yani ciddi emek ve zaman istiyor. Ben 700 saatimi verdim ;)

• Acaba benle aynı sorunu yaşayan var mı pcde oynarken ayarlarım xbox ayarları olarak gözüküyor mesela normal saldırı için mavi tuşa bas diyor ama ben klavye mouse ile oynuyorum bu oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiseReise -- 28 Haziran 2020; 0:26:29 >
  • AlgoMan kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında onun nedeni siz nioh ta biraz oyuna alıstınız belki ondan olabilir, banada bloodborne daha zor geldi ilk oynadığım souls oyunu ama geçen açtım daha kolay gelmeye basladı çünkü oyun tarzına alıstım birde dark souls daha yavas bir tarza sahip belki ondan da kolay gelebilir.

• Lothric Younger Prince boss için yardım lazım,
    PSN ID. Srnteam

• İyi seyirler arkadaşlar.
    Co-op tamamen rastgele gerçekleşmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=rELOlAgSGvk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 9 Temmuz 2020; 20:26:37 >
  • oyunda geçemediğim bi boss var yardım edebilecek biri var mı acaba
  • bu prens bosunu gecemiyorum bossa yardım cagirmak için yere yazi yaz dediler surekli baskasinin dunyasina isinlaniyorum. benim göreve nasil yardim cagirabilirim yada yardim edebilecek var mi?

• dtpathos kullanıcısına yanıt
    tam tersi olacak. Yerdeki yazılara basarsan sana yardıma gelirler.
  • telikopukGitar kullanıcısına yanıt
    hocam daha bi boss kapısının onunde görmedim o yazılardan yardımseverlik kalmamış

• dtpathos kullanıcısına yanıt
    Ember formda olduğunuza emin olun.

Bir de oyundaki hileciler yüzünden insanlar banlanınca online oyuncu kalmadı, bu da yardım sever oyuncu bulmayı imkansız hale getirdi.
  • telikopukGitar kullanıcısına yanıt
    he ember basmis olacaz demek bunu bilmiyordum teşekkürler 👍

• Su kurt ve kurtların koruyucusunyla beraber olduğu depths of the Painting deki boss dövüsünü geçemedim elimde +2 level Farron Greatsword var, yardıma gelen veya taktik verebilen olurmu kurt kartal gibi uçuyor doclayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonthor -- 23 Temmuz 2020; 6:43:9 >
  • Sonthor kullanıcısına yanıt
    Eğer ng atlamadıysan genelde FromSoft'un oyunlarındaki dlc normal oyuna göre bir tık zor olur. Yanlış hatırlamıyorsam 130-150 level arası ng ve ng+'da gayet yeterli oluyordu. Tabi silahınızında tam geliştirilmiş olması şart.
    Kurt geldiğinde tamamen kurt ile ilgilen. Diğeri kurt geldikten sonra fazla olmasada pasif davranıyor.

• Ds 3 bitiyor bundan sonra ds 1 mi alayım ds2 mi hangi sıralama ile oynamak daha mantıklı olur.

Dark souls remastered al bence. Çünkü ds2 tam dark souls havasını veremiyor ve göze batan çok hata var. Seriden soğumamak için dsr yi bitirip sonra istersen ds2 alabilirsin

Keşke önce DS1 ile başlasaymışsın. Arkadaşın dediği gibi 2'yi sonraya bırak.

• Öneriler için teşekkürler.

• 1 - 2 ve şimdi de 3 ü bitirdim kısa zaman içinde gerçekten çok güzel bi seri idi.souls oyunlarına olan mesafemi kırdı.umarum bu tarz oyunların devamı gelir
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.