Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.337
Cevap
74
Favori
190.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fail olmamis hallettim galiba, Cleansing cathedral bonfireindaki anakapinin sağındaki kuyuya düşmüş Siegward of Catarina. Kıyafetleri falan verince çıktı, irithiyl deki mutfakta karşılaştık yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jiraiiya kullanıcısına yanıt
    Tombik amcaya iyi bak. İleride,bölüm sonu canavarında seninle beraber güzel bir savaş verecek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adamı zindandan kurtardım kapısını açtım cikmiyor zindandan işim var diyor, yhorma gittim gelmedi savasmaya tek başıma kestim yhormu. Adam halen hücrede çıkmıyor isim var diyor herhalde bı yerde birşeyi yanlış yaptım neyse artık bu şekilde devam etcez. Heavy greatsword +7 oldu full strenght basıyorum tam berserk guts gibi oldu. Scale olayı çok iyi neye skill bassam derdi yok biliyorsun ne yapacağını. Baya hoşuma gitti tabiki bı bloodborne değil ama çok güzel oyun olmuş.

• Çok başarılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

• Sunlight Medal, Proof of a Concord Kept, vertebra shackle ve wolf's blood swordgrass toplayacağım diye canım çıktı ama bunu da hallettik. Sırada Ds2 var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 1 Nisan 2022; 17:6:44 >
  • Oyun çok güzel bunca sene nasıl bu oyundan mahrum kalmışım,tabi başlarda zorlamasının etkisi büyük,bu bittikten sonra dark souls 1 ve 2 olarak devam edeceğim bakalım.

• Arkadaşlar bu oyunu ps5 de türkçe oynama şansım var mı ? Satın alırken hiç bakmamıştım. Sanırım gitti para

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ozr2pkr kullanıcısına yanıt
    Gitti para

• Elden ring bitirdim lanet olsun dedim, bu seferde boşlukta kaldim dark souls 3 başladım assasin sınıfı ile. oyunun başındaki kristali canavarı kesmedim ya

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Hocam ps5 platformunda oyunu türkçe oynama şansımız hiç yok mu ? Yama falan bir şey yayınlanmadı mı ?

• ozr2pkr kullanıcısına yanıt
    Maalesef.

• Oyunun pvp tarafı halen aktif mi? Yoksa Elden Ring'ten sonra tamamen ölü mü?

• Uzun zaman sonra NG+ ile oyuna gireyim dedim ama aşırı kolay geldi bana. Oyuna başladığım gibi Dancer ile DragonSlayer Armour'u kestim böyle hiç sarmadığı için sıfırdan başlamayı düşünüyorum.

Sorum ise yapamadığım yüzükler ve covenentların dahil olduğu bazı trophyleri kazanabilmek için NG+ şart mıydı yoksa tek bir oyunda bunları kazanabilmek mümkün mü?

• Jaxson Ryker kullanıcısına yanıt
    https://psnprofiles.com/guide/4281-dark-souls-iii-trophy-guide

Buradan bakabilirsiniz. 3 kez oynamak gerekiyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam. Dark souls 3 arıyorum. Platin kupa almayı düşünüyorum. Elinde promary hesap oluptq satmak isteyen var mı?

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.