Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.337
Cevap
74
Favori
190.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mob'un sakalları olduğunu biliyor muydunuz?

-Görüntü bana ait-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 26 Eylül 2020; 15:42:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun en keyifli glitch'i idi. Zamanında çok eğlenmiştim.

• Oyunun açık ara oynaması en keyifli bölgesi. Oyunda cehennemin dibine kadar girdikten sonra böyle bir manzarayla karşılaması ise çok ayrı bir ironi.

• Geçenlerde denk geldiğim bir eleman.

• Nameless King'de kaldım gidemiyorum daha da ne lanet bir bosstur bu arkadaş

• Oyunu ozlemisim. Sekiro dan sonra oynayinca gözümde daha da yukseldi. Abi coop ve pvp nin gözünü seveyim ya. Umarim elder ring souls serisine her bakimdan iyi bir yön verir.

• DS1'i bitirdim 2.oyunun gameplay videolarını izledim ama beni çekmedi, sanırım direk 3.oyuna geçecem. 3.oyunun atmosferi ve mekanları şahane gözüküyor. Bloodborne'a benziyor baya. Gravelord Sword gibi oyunu kolay bitirmemi sağlayacak başlarda ulaşabileceğim bir silah var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

DS1'i bitirdim 2.oyunun gameplay videolarını izledim ama beni çekmedi, sanırım direk 3.oyuna geçecem. 3.oyunun atmosferi ve mekanları şahane gözüküyor. Bloodborne'a benziyor baya. Gravelord Sword gibi oyunu kolay bitirmemi sağlayacak başlarda ulaşabileceğim bir silah var mı?

Öyle silaha ihtiyacınız olmayacak emin olun. Ds3, Ds1 e göre daha kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: ego555

Nameless King'de kaldım gidemiyorum daha da ne lanet bir bosstur bu arkadaş

Dün gece iki summon ile çok kolay geçtim. Oyun eski olmasına rağmen hala yardıma gelenler var.

• İlk oyunda endurance geliştirince hem stamina hem eşya giyme kapasitemiz artıyordu ama üçüncü oyunda endurance sadece stamina artırıyor galiba. Hp arttırmak için vigor'a eşya giyme kapasitesi arttırmak için vitality'e vermemiz gerek doğru mu?

• İlk gördüğümde ağzım açık kalmıştı. From software’ın yaptığı en iyi mekanlardan birisidir bana göre.
  • rehber mükemmel olmuş. 2 gündür okuyorum baştan sona kadar. oyun aşırı detaylıymış. şuan abyss watcher için cesaret topluyorum. inşallah deneyeceğim tekrar. (ilk denemede 2. phase’de 50% canı varken estus kalmadı öldüm)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 saat sonunda oyunu bitirdim. 60 saat boyunca her anı dolu dolu harika bir deneyim daha yaşattığın için teşekkürler from software.  Oyunu ortalara kadar balta ile oynadım sonra +10 dark sword ile oyunu bitirdim. Oyun sonunda warden twinblades düşürdüm baya keyifli silah peynir ekmek gibi adam kesiyor. Dlc'i yi unuttum malesef ng+ başlayınca şimdi tekrar ortalara kadar oynamam lazım galiba dlc için. Ng+ başlayınca kendimi kaptırmıştım 2-3 boss geçtim bile. Ama sıfırdan büyücü karakter oluşturup oynamayı düşünüyorum büyücü oynayanları izledim çok keyifli duruyor denemek lazım. Oyun söylendiği gibi kolay değildi bence özellikle Nameless King baya zorladı. Abbys Watchers, Dancer of the boreal valley ve Younger Prince en zorlandığım ve en sevdiğim boss dövüşleriydi. Özellikle Abbys çok iyiydi bana vurduğunu hissediyordum resmen. Adamın ciğerine ciğerine saplıyor namussuz.  From Software sen bu oyun dünyasının zirvesisin..

• Beyler en iyi souls oyunu sekiro shadow die twice dir.
  • Arkadaslar selam, dark souls 3 e tekrar basladim trophy icin ve eksik 3 tane +2 yuzugum kaldi. Acaba oyunu yuzde yuz bitirmis bir baba yigit var midir yuzukleri odunc verecek 🤔😅☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodborne'dur.
  • demir_lady D kullanıcısına yanıt
    Olur atarım. Özelden psn yaz.
  • İlk bitirdiğim de dlc'i unutmuştum şimdi dlc bölgelerini de yalayıp yutarak tekrar bitirdim. Oyunu zaten bir kez bitirmenin rahatlığı ile bu sefer etrafı daha fazla kontrol ederek tüm itemleri toplayarak oynadım. Çevre tasarımı olarak şahane iki bölge olsa da oldukça kanser bölgelerdi. Oyunun en zor bölgeleriydi bence. Friede beni hayattan soğuttu diyebilirim, Nameless King'i saymazsak oyunun en zor bossuydu galiba. Ama sanat tasarımı ve müzik olarak şahane bir boss dövüşüydü. Gravetender de harikaydı Siff reise saygı duruşuydu resmen. Ng başlamadım ve oyunu silmeyi düşünmüyorum. Community kısmında yardım isteyen kişilere yardıma gidecem. Oyun o kadar güzel ki boss müzikleri o kadar şahane ki tekrar tekrar oynamak istiyorum.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Soul Keeper'a gözlerini verdikten sonra müziğin değişmesi harikaydı.

Bu müzik ve sinematik beni benden alıyor.

• Arkadaşlar akşamları yardıma ihtiyacı olan haber versin 😃
  • arkadaşlar az önce Nameless King'i kestim, ana senaryonun bitmesi için bir boss kaldı.

şimdi bildiğiniz gibi 6 tane DLC boss var. bu bossları şimdi mi halletmem mantıklı? oyunu bitirince DLC görevleri için salacaktır diye düşünüyorum fakat otomatik NG+ başlatıp DLC bosslarını daha güçlü göstermesi gibi bir durum var mı?

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.