Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.337
Cevap
74
Favori
190.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:43:9 >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Nameless King opsiyonel bir boss zaten. Onu kesmeden de ana hikayeyi bitirebilirsin. Ana hikaye bitince ilk olarak Ashes of Ariandel oynayin. Sonrasında The Ringed City oynayın. Hikaye bu şekilde son buluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slim_dante -- 9 Ocak 2021; 10:9:50 >
  • slim_dante kullanıcısına yanıt

öyleymiş, bende darksouls3.wiki den gördüm ama zaten amacım boss atlamadan oyunu bitirmek.

Soul of Cinder da kestim, akşama DLC'lere girişirim yavaştan.  

Ashes of Ariandel den başlayın derim. Normal gidişat o şekilde. Sonrasında The Ringed City ile oyunu bitirin.
  • Bu oyunun DLC bossları ayrı seviye olmuş. DLC bosslarını kesmeyen DS3 bitirdim demesin.  

Üç fazlı boss nedir arkadaş, iki saat uğraştım Sister Friede için. Darkeater Midir ve Slave Knight Gael kaldı. DLC'ler dahil oyunun en zor bossu Midir diyorlar. Sister Friede böyleyse Midir'i düşünemiyorum.  

Şu parçaya da bittim. Arada Shrine'a dönüp dinleyip geliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 11 Ocak 2021; 1:5:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Bu oyunun DLC bossları ayrı seviye olmuş. DLC bosslarını kesmeyen DS3 bitirdim demesin.  

Üç fazlı boss nedir arkadaş, iki saat uğraştım Sister Friede için. Darkeater Midir ve Slave Knight Gael kaldı. DLC'ler dahil oyunun en zor bossu Midir diyorlar. Sister Friede böyleyse Midir'i düşünemiyorum.  

Şu parçaya da bittim. Arada Shrine'a dönüp dinleyip geliyorum.

midir kanser edecek, hazırlıklı ol. 🙃
    yalnız gir ki daha deliresin 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt

şuana kadar hepsini tek başıma kesim, summon kullanmamaya yeminliyim.  

Sister Friede zaten serinin en zor bossu. Ona bakınca diğerleri daha basit kalıyor. Ben Sister Friede ve Nameless de aşırı zorlanmıştım
  • Ana hikaye bitti dlc lere daldım. Ng+ yapmak istiyorum sonra. Black night ın kılıcını fulledim. İlk oyundan beri severim o kılıcı. Biraz sade oynuyorum büyüyle pek işim yok. Ng+ da yeterli olur mu yoksa başka silah mı tavsiye edersiniz?

• stylerbb kullanıcısına yanıt
    Ng+ büyülere odaklanabilirsin. Bjraz daha zevkli olur oyun. Yoksa Ng+ da tek fark düşmanların canı artıyor o kadar. Aynı silahlara çok rahat bitirebilirsin yine oyunu. Bende dark sword ile bitirdim, ardından ng+ da ana silahım yine oydu.

Peki ng+ da büyüye level geliştirsem silah için strength ve dexterity düşük kalmaz mı ne dersin, sen nasıl yaptın? Silah full olduğu için kafamı karıştırıyor o kısım.

• stylerbb kullanıcısına yanıt
    Ng+ başladığında zaten oyunu bitiren karakterin nasılsa aynen devam ediyor. Aldığın seviyelerde sifirlanmiyor. O yüzden ben strength ve dexterity belli seviyeye çıkardığım için ng+ int ve faith üzerine yoğunlaştım

Tamamdır hocam teşekkür ettim  

• selamlar beyler, ds3 de bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa bana ulaşsın lütfen. bloodborne da ng+6 ya ulaşıp dün itibariyle bıraktım. ben rpg oyun oynamam daha doğrusu oynayamam. bu türe bloodborne la başladım ve hastası oldum. gördüğüm kadarıylada ds3 ondan çok daha detaylı. emin çıtakın videolarına bakarak şuanda central irithyll bonfire ına kadar geldim. ama hiçbirşey anlamadım açıkcası.

mümkünse kulaklıkla konuşarak oynayabileceğim biri yardıma gelirse sevinirim.haftasonları sürekli, hafta içide akşam 8 den sonra hemen hergün oyuna giriyorum.yardımcı olmak isteyenleri beklerim.

• Master Willem kullanıcısına yanıt
    Xbox da oynuoyrsaniz beraber oynayabiliriz. Cross play yok galiba ds3 dem o yüzden aynı tür cihazlar olması lazım diye Biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: slim_dante

Xbox da oynuoyrsaniz beraber oynayabiliriz. Cross play yok galiba ds3 dem o yüzden aynı tür cihazlar olması lazım diye Biliyorum
    Ps deyim hocam. Açıkcası cross mu bende bilmiyorum 🤔
    Malesef değil hocam. Yoksa bende arıyorum beraber oynacak birini. 2 kez bitirdim ama gerçekten de çok iyi oyun
    -:Who you gonna call?
    -; volcy123

💪😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

-:Who you gonna call?
    -; volcy123

💪😁
    Ooo tamamdır reyiz 😎
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt

oynadıım zamanlar tanımıyordum ki seni yardıma çağırayım.

nameless ve midir çoooook dövdü beni. ağlattılar  

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.