Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
73
Favori
190.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru ama o şekilde iki kişi oynanabiliyor mu aynı anda online olarak aynı oyunun içinde?

Biz coop yapıyoruz.

O yöntemle benim bildiğim birisi offline olmak zorunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzmavisi B kullanıcısına yanıt
    Hayır, offline olma zorunluluğu yok, tam tersine sec hesap kullananın online olma zorunluluğu bulunuyor.
    Plusı da kardeşlikle pri-sec kullanıp tek plus ve tek hesaptan alınma oyun ile iki kişi online oynayabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Hadi ya:) Steamde olmadığı için bunda da olmuyordur sanıyordum:) Neyse ki sadece bloodborne u Ps4 te almıştık o da US store dan Türkiyenin yarı fiyatına:)

Akşam olmazsa bir deneyeyim.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Bununla bir araştırma yaptım internette ama bir türlü anlayamadım. Çok karıştırıp karıştırıp yazmışlar nasıl yapılacağını...

Özelden size mesaj yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi

Aslında Dark Souls 1'in hala gideri var. Ben geçende tekrar bitirdim. Bir de grafik fix yapmışlar PC'de, çok güzel olmuş grafikleri.

Ama 2 çok çok kötü. Sanki Dark Souls gitmiş, yerine ucuz dandik ötesi bir taklidi gelmiş. Ben yapımcı Miyazaki'nin yerinde olsam onu yapan ekibi sopayla kovalardım.

Ben PS4'e Demon Souls Remastered bekliyorum. Ama Sony'nin böyle bir planı olduğunu hiç duymadım.

Remastered olsa da olur gelsinde nasıl geliyorsa gelsin.
    Sony tüm oyunlarına remastered yapıyor. Demon's Soul'un da geleceğini düşünüyorum.

quote:

FS'nin de böyle bir planı yok malesef
    Bloodborne 2 gelebilir bir ihtimal..

Bloodborne iki'yi ben de bekliyorum ama yakın zamanda gelme ihtimali olduğunu sanmıyorum.

• Oynamaya yürek isteyen bir yapım.Birkaç oynanış videosunu izledikten sonra bir heves alıp daha ilk bölümden yarıda kesenlerin (sonra devam ederim ) ama devam etmeyip oyunu bırakanların, başlayıpta tek başına bitiremeyip yardım çağrıların sürekli istendiği ,beyin yakan bossların olduğu ,bir de trophy kasmaya çalışanlar var onlar bir sonraki seviyeye geçmişler resmen.Kolay gelsin oynayanlara,oynamaya yeni başlama cesareti gösterenlere ve tabiki de oyunu bitirmeye çalışanlara

• Arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim aldığım eşyaları estusk flask ı kullandığmz yere koyduğum zaman aktif olmuyor sönük kalıyor kullanamıyorum ateş kağıdı elektrik kağıdı kullanamıyrm yardmcı olck arkadşlara şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mltmst23

Arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim aldığım eşyaları estusk flask ı kullandığmz yere koyduğum zaman aktif olmuyor sönük kalıyor kullanamıyorum ateş kağıdı elektrik kağıdı kullanamıyrm yardmcı olck arkadşlara şimdiden teşekkürler

her silaha kullanamıyorsun onları. olan var olmayan var. genellikle özel boss silahlarına vs. kullanılamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki oyunlara göre bonfire noktaları daha da sıklaştırılmış. Cathedral'dayım, şu ana kadar Cinder Lordu dışında zorlayan boss da olmadı. 2. Oyun çok daha zordu. Bakalım sonraki bölümler nasıl olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Oyunun serverlari acik degil mi ps3te, oynamak isteyen varsa beraber oynayabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sayko05

Oynamaya yürek isteyen bir yapım.Birkaç oynanış videosunu izledikten sonra bir heves alıp daha ilk bölümden yarıda kesenlerin (sonra devam ederim ) ama devam etmeyip oyunu bırakanların, başlayıpta tek başına bitiremeyip yardım çağrıların sürekli istendiği ,beyin yakan bossların olduğu ,bir de trophy kasmaya çalışanlar var onlar bir sonraki seviyeye geçmişler resmen.Kolay gelsin oynayanlara,oynamaya yeni başlama cesareti gösterenlere ve tabiki de oyunu bitirmeye çalışanlara

Platinuma 3 kaldı =)

• Bloodborne'ü bitirdim sıra bunda bakalım, Dark souls daha kolay diyende var daha zor diyende bakıcaz artık :)

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
  • Hayırlı olsun ben daha fırsatını bulup fazla oynayamadım ama 3 5 boss kesmişliğim var dark souls 2 çöpünden sonra ilaç gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 26 Temmuz 2017; 20:51:49 >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Oyunu ilk etapta ben de beğenmedim dark souls 2yi diyorum. Neden çöp dedin merak ettim. Severek dlcleri ile bitirdim ben 200 küsür level yapmıştım karakteri sömürerek oynadım şahsen. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Oyunu ilk etapta ben de beğenmedim dark souls 2yi diyorum. Neden çöp dedin merak ettim. Severek dlcleri ile bitirdim ben 200 küsür level yapmıştım karakteri sömürerek oynadım şahsen. :)

günümüzde bir oyun kişinin beklentisini karşılamayınca direk çöp oluyor ortası kalmadı insanların.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın canını sıkan noktaları merak ettim işte neden beğenmedi acaba

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Demons souls ve dark souls dünyasında ciddi vakit harcadığım için oyun çok yüzeysel geldi mekanlara özenilmemiş alelade yapılmış geçilmiş oyun mu oyun oynanır mı oynanır ama önceki oyunlarla kalite farkı bariz. Dark souls 3 te eski havasına dönmüş oyun. Ds2 nin yapımında miyazaki nin olmayışı oyunu basitleştirmiş bayağılaştırmış. Dark souls un bir dünyası bir atmosferi bir havası var ds2 bana o atmosferi vermedi öncekilerin hatrına bitirdim daha da elimi sürmem. Önceki oyunlarda ciddi kafa patlatanlar anlar. Tabi bu kişisel bişey önceki oyunların ben de bıraktığı izle alakalı herkeste bu iz olmayabilir başkasına da ds2 iyi gelir.

• kollaps kullanıcısına yanıt
    Dark souls dark souls tur ya olmuştur ya olmamıştır. Ortası olmaz seven sever sevmeyen nefret eder. Ds2 yi oynayamadığım için değil dark souls havasını alamadığım için sevmedim yoksa sonuçta bitirdim tek başıma

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Ben sordum sadece ya merak ettim. Ds 3ün mekanları kısa yolları falan benim için de efsanedir. Ds2de o pek yoktu. Onun dışında severek oynadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Hayırlı olsun ben daha fırsatını bulup fazla oynayamadım ama 3 5 boss kesmişliğim var dark souls 2 çöpünden sonra ilaç gibi geliyor.

Tşk ederim, evet malesef souls oyunları çok vakit isteyen oyunlar 1-2 aya biter heralde buda :)
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.