Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
73
Favori
190.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: weblessed

hocam ps4 de ds3 60 fps mi? sanırım pro için 60fps patchi gelmiş ama normal ps4 için durum nedir bilginiz var mı

Proda 60 fps hocam

Arada düşmeler olduğunu söylüyor arkadaşlar

Ben nornal ps4te oynuyorum

Yardıma ihtiyacı olan yazabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 ü bilmem ama x one da fps yerlerde ...

• Burada sorunuzu cevaplıyorum:
    HKN:

Eğer şifreniz varsa ve birebir aynıysa, büyük küçük harf herşeyiyle birebir aynı olması lazım, sadece küçük harf tercih edin bence ve kolay bir şey olsun, ahmet, mehmet gibi. O zaman summon sign görünmesi lazım. Görünmüyorsa, network ayarlarınızda bir sıkıntınız var demektir. İkinizde de oyunun network ayarlarında, Cross region play: Matchmaking ON seçili olması gerekiyor. Bu menuye oyunun içinde setup ayarlarında System bölümüne girerseniz ulaşabilirsiniz. Başka sorunuz olursa lütfen, diğer konudan devam edin.
  • Hazır 104 liraya düşmüşken alayım mı kararsız kaldım. Witcher 3 ile karşılaştırıldığında zorluk nasıl?

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Dlcleri de içerdiğinden fiyat gayet güzel, daha önce almamış olsam bu fiyattan kesin alırdım.
    Yalnız witcher 3 ile bu oyunu kıyaslamak doğru olmaz, witcher 3 klasik rpg iken ds3 aksiyon rpg yani witcherdaki gibi senaryo ve görevler değil aksiyon ön planda.
    Zorluk olarak ise witcher 3 hayli kolay bir oyun, ds3 tabi ki çok daha zor bir oyun ve herkes tarzı sevmeyebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Dlcleri de içerdiğinden fiyat gayet güzel, daha önce almamış olsam bu fiyattan kesin alırdım.
    Yalnız witcher 3 ile bu oyunu kıyaslamak doğru olmaz, witcher 3 klasik rpg iken ds3 aksiyon rpg yani witcherdaki gibi senaryo ve görevler değil aksiyon ön planda.
    Zorluk olarak ise witcher 3 hayli kolay bir oyun, ds3 tabi ki çok daha zor bir oyun ve herkes tarzı sevmeyebilir.

Bugün aldım dayanamadım. Özellikle atmosferini çok beğendim ama çok çok zor geldi. Deprived açtım tabi diğer classlara göre çok zayıf. I

Ilk bossu 10-15 denemede geçtim resmen.

Stamina ya dikkat etmeniz gerekiyor (Ekranın üst solundaki sağlığın altındaki yeşil çubuk). Öyle diğer oyunlardaki gibi sürekli kılıç sallayayım olmuyor. Karakterin yorulma olayı var. Eğer o biterse ne koşabilir, ne saldırabilir ne de geri zıplayıp kaçabilirsiniz.
  • Buzmavisi B kullanıcısına yanıt
    Evet öyle hunharca saldıramıyorsun ve dikkatli olmak gerekiyor ama;

Bir süre sonra sinir katsayısı artıyor ve ilk denemedeki defansiz oynama tarzı tamamen yok oluyor ve sadece öldürme odaklı hale bürünüyor.

Bir kere isabet alınca zaten canın yüzde 60'ı gidiyor ve flask içeyim derken adam bir tane daha yapıştırıyor.

10000 soul var mesela; öldükten sonra soulu almaya çalışmak ayrı bir gerilim...

Boss'da ölürsen geride başlıyorsun ve en kötüsü de 5 tane fire bomb kullandıysan boşa gitmiş oluyor.

Bazı mobları düz saldırı ile öldürmek mümkün değil. İlk bosstan sonra bir adam vardı ve resmen 5 li kombo çekti bana.

Fakat oyun bu kadar çileli olmasına rağmen kendini oynattırıyor.

• DARK SOULS 3 Çift hak satan varsa pm lütfen :)

Normaldir, biz az daha Abyss Watchers'ı geçemiyoruz diye oyunu bırakacaktık. Sinirden oynayamaz hale gelmiştik.
    Ama şu an Abyss Watchers da dahil diğer bossların çoğunu bir veya iki vuruşta öldürüyorum :)

Tabii defalarca ölmenin tecrübe kazanmaya faydası büyük:)

10.000 ruh bir şey değil, 1.000.000 ruh kaybetmek asıl koyuyor :)
  • bir bölümü bitirdikten sonra, elde harita tekrar dolaşıyorum...

http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Maps
  • 1. oyunu oynayan var mı ps3'te ya da oynayacak, oyunu aldım beraber oynayabiliriz.
  • Dark Souls 3'den sonra DS2'yi oynamıştım üçüncü oyun kadar beğenemedim.Bu nesilde gelmiş en iyi oyunlardan birisi kesinlikle DS3.
    Oyun dünyasındaki favori boss dövüşüm Lothric, Younger Prince sanırım. Çok psikopatça düşünülmüş herif. Oyunda kesmekten en çok zevk aldığım bosslardan birisi.
    Yeni iplerden önce Demon's Souls Remake veya Dark Souls 1 Remake çıksa ne iyi olurdu.
  • AnakinHendrix kullanıcısına yanıt
    Keşke çıksa, hatta ismi bile hazır: Souls Origins Bundle

• AnakinHendrix kullanıcısına yanıt
    Aslında Dark Souls 1'in hala gideri var. Ben geçende tekrar bitirdim. Bir de grafik fix yapmışlar PC'de, çok güzel olmuş grafikleri.

Ama 2 çok çok kötü. Sanki Dark Souls gitmiş, yerine ucuz dandik ötesi bir taklidi gelmiş. Ben yapımcı Miyazaki'nin yerinde olsam onu yapan ekibi sopayla kovalardım.

Ben PS4'e Demon Souls Remastered bekliyorum. Ama Sony'nin böyle bir planı olduğunu hiç duymadım.
    FS'nin de böyle bir planı yok malesef
    Bloodborne 2 gelebilir bir ihtimal..

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Öyle bir ihtimali Miyazaki kapadı geçenlerde. Bloodborne 2 veya Dark Souls 4 olmayacakmış
    ama yine bu tarzda bir oyun yapacaklarını ima etti.

Bakalım Sony'ye mi yapacaklar, yoksa Bandai Namco ile mi çıkaracaklar?

Bandai Namco birkaç oyun videosu falan koydu geçende (Code Vein) ama oyunun From'un olduğu hakkında bir bilgi yok. Oyun bayağı
    Dark Souls tarzında.
  • code vein'in dağıtıcısı bandai namco, yapan ekip god eater. from software ile bağı bulunmuyor fakat ekibin demeçleri var soulsborne hayranı olduklarına ve esinlendiklerine dair. oyunun videolarını izledim, beni hiç sarmadı :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Ben de izledim de, bloodborne'a yakın bir tarz olduğundan başka bir şey çıkaramadım. Videoları pek önemsemiyorum, çünkü oyunun iyi mi, kötü mü olduğuna karar vermek zor oluyor. Birkaç gerçek oynanış videosu konunca görülür gerçekte nasıl olduğu. Zaten hiçbir oyundan Dark Souls, Bloodborne performansı beklemiyorum.

Benim için önemli olan biraz oynanabilir ve coop campaign olması, yani iki kişi hikayeyi oynayabilir olması. Eşimle oynayacak oyun bulmakta zorlanıyorum da:) Nioh pek güzel görünmese de, ucuzlarsa eşimle oynamak için alacağım. İşin kötüsü işte, biz iki defa para bayılıyoruz, aynı oyuna.
    Pri ve sec olarak niye oynamıyorsunuz? Pri-sec olarak 2 ayrı hesaptan tek oyunu oynarsınız.

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.