Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
73
Favori
190.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kolay gelsin yeni bir dark souls 3 oyuncusu olarak bir şey sormam gerekiyor konunun başınıda okudum bulamadımda status menüsünde souls un altında required souls yazıyor bu ne oluyor seriyi daha önce hiç oynamadım ona göre anyalabileceğim gibi cevap verebilirmisiniz
  • omrtnckl kullanıcısına yanıt
    Oynadığınız karakteri level arttırabilmeniz için gereken ruh miktarı. Oyunda Firelink Shrine'da NPC Firekeeper ile konuşarak ruhlar sayesinde level arttırabilirsiniz.
  • downrock kullanıcısına yanıt
    yok üstad normal souls u anladım level attırıyorumda onun altındaki required souls diyo onu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrtnckl

yok üstad normal souls u anladım level attırıyorumda onun altındaki required souls diyo onu anlamadım

işte yukarıdaki arkadaşın dediği gibi level atlaman için gerekli minimum soul miktarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 10 Temmuz 2017; 10:39:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • omrtnckl kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki levele ulasabilmen icin toplaman gereken soul miktarini gosteriyor orada.
  • şimdi jeton düştü tamamen anladım teşekkür ederim
  • Arkadaşlar tam 3 kere oyunun save dosyalarını yanlışlıkla sildim. Tekrar 4. kez baştan başlayacağım, düşünen varsa steamden beraber oynayalım bitirip kurtulayım şu oyunu artık :)

Profil linkim:http://steamcommunity.com/profiles/76561197995694568/
  • jrazrael kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı pc kısmına da yazarsanız oynayacak kişi bulma şansınız artar, kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,

Elimde bulunan kalkanlardan hangisini PARRY için tercih edip geliştirmeliyim? Artık şu parry olayını başarmam gerekmekte.

Savunma amaçlı blok ve parry için ideal olan hangisidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 11 Temmuz 2017; 15:56:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Arkadaşlar,

Elimde bulunan kalkanlardan hangisini PARRY için tercih edip geliştirmeliyim? Artık şu parry olayını başarmam gerekmekte.

Savunma amaçlı blok ve parry için ideal olan hangisidir?

parry için small shield olanları kullanmalısın. orta seviye kalkanların da bazıları parry özellikli fakat yakaladıkları kare sayısı daha az.

iron round shield ya da lwelyn shield tavsiye ederim.

• Parry frame'i en yüksek olan buckler dır diye biliyorum. Recovery açısından(recovery: parry yaptıktan sonra tekrar oyuncunun kontrolü ele alabilme süresi) ise caestus kadar hızlı sayılır.

Profesyoneller caestus kullanıyor ama parry frame i çok düşüktür. En yüksek recovery ye sahiptir. Bir de en hızlı parry yi yapar.

Acemiler için buckler ideal bence.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Aradım aradım bulamadım forumlarda, biri çıkar inşallah :)
  • Teşekkür ederüm arkadaşlar. Bakalım elimdekiler nasıl yoksa ona göre item bakayım. Az evvel parry kalkanı ile defans yapmaya çalışınca tek yedim. Alılmam baya zaman alacak ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Teşekkür ederüm arkadaşlar. Bakalım elimdekiler nasıl yoksa ona göre item bakayım. Az evvel parry kalkanı ile defans yapmaya çalışınca tek yedim. Alılmam baya zaman alacak ya.

zaman alir.

pvp'de hele lag'i de hesaplayip hamleni yapman lazim. oyunun en keyifli ozelligi, zamanla alisacaksin. hangi silah hangi pozisyonda iken parry'lenebilir vs. biraz arastirman da gerekebilir.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    O kadar teknik kasacağımı sanamıyorum çünkü Perşembe NİOH geliyor 😂😂 çarşambaya kadar eritmem lazım DS3ü

• Beyler season pass indirime girmeden önce ringed city aldım 2 gün sonra indirim geldi .. bugün arayıp durumu microsofta ilettim dlc i iade alıp paramı geri verdiler ... biraz önce eve geldim tam season pass alicam ki indirim bitmiş... neyse diyip oyuna girdiğimde de 230 lvl karakterimin olduğu hesaba beni sokmadı sebebi ringed city dlc si silindiği icin yükleyip tekrar deneyin diyor ... şimdi bunu microsoft ile halledebilirmiyiz yoksa karakter ebedi Gitti mi..

• pislikgitar kullanıcısına yanıt
    Microsoft'tan ziyade From Software ile alakalı bir durum olabilir, benzeri Bloodborne'da da vardı, old hunters dlcsini oynadığın bir karakteri dlc olmayan oyunda açamıyordun illa dlcyi alman gerekiyordu açıp devam edebilmek için, senin durumda da dlcyi alana kadar o karaktere giriş yapamayacaksın gibi görünüyor.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Eyvallah mecbur alacaz yine dlc yi o zaman

• Goty versiyonunu satın aldım 4-5 mob öldürdükten sonra boss a denk geldim ama hiç bir türlü öldüremiyorum. Boss tek vuruşunda canımın yarısını indiriyor. Iudex Gundyr
  • Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Moralini bozmak gibi olmasın ama o boss oyundaki en kolay bosslardan birisi, direkman üzerine çullanırsan geçemezsin, yaptığı saldırıları savuşturup 1-2 vurup geri çekilmen ve böyle böyle kesmen gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.