Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
73
Favori
190.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Human ef. olayı çok kasıyor mu sanırım health barı falan siliniyormuş öldükçe eski hale döndüren item de baya zor bulunuyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Dostum iki gündür gidip geliyorum ama gömen çok oldu ya. Grafikler çok eski duruyor Ds3'e göre. Serinin en kötüsü diyen var. Kombo dövüş sistemi kötü diyen var.

Kötü değil dostum. Gayet güzel oyun. Hatta serinin en iyi oyunu. Bazı yönlerden eleştirilebilir ama bu kişisel olur. Benim en çok dikkatimi çeken dark souls 2'de zırhlara da + basılabilmesi oldu. Denemeni öneririm.
  • Dehşetli bir şekilde kararsızım ilk defa böyle oldum :)

• quote:

Dehşetli bir şekilde kararsızım ilk defa böyle oldum :)

İlk seriye baktığım zamanlarda da Dark Souls 2 övülüyordu. Hatta Dark Souls 3'ün 2 kadar başarılı olmadığından bahsediliyordu. Moda değişti sanırım.
    Grafik takıntın yoksa gerçekten çok güzel oyun. 144 saatten fazla gömdüm o oyuna. Tecrübe ile sabit yani. (Şuan 3. oyunun ek paketlerini oynuyorum.)
  • Grafik takıntım var aslında çok aşırı da değil ama bilemedim senin yüzünden alıcam şu an oyunu 😬

• quote:

Grafik takıntım var aslında çok aşırı da değil ama bilemedim senin yüzünden alıcam şu an oyunu &#128556;

Bloodborne, Dark Soul 3 gibi değil grafikleri ama çok da kötü sayılmaz. Dövüş mekaniklerinde de farklı bir durum yok. Soul serisi bildigin. Büyü kullanarak oynuyorsan belki biraz farklı gelir. Sayılı oluyor büyüler. Mana barı yok. Kılıç kalkan ise oynama şeklin. Hiç farkı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin yüzünden aldım şu an :)

• quote:

Senin yüzünden aldım şu an :)

Pişman olmayacağına eminim. Bonfire'lara bile + basabiliyorsun. Dark Soul 3'te sadece shirene'daki bonfire'a basabiliyorsun. Bana kalırsa grafik dışında 3'cü oyunda kırpılma var.
  • quote:

Human ef. olayı çok kasıyor mu sanırım health barı falan siliniyormuş öldükçe eski hale döndüren item de baya zor bulunuyormuş

Sıkıntı olmadı şu ana kadar hiç. Evet çıkmıyor ama yeterli geliyor. Ben de çok iyi bir oyuncu değilim ona rağmen Şu Anda envanterde 8 tane var. Oyunda rahat 50 60 kez ölmüşümdür şimdiye kadar. Belki de daha fazla :)

• Pişman olursam ibanı göndercem sana inşyor şu an oyun benim bu souls serilerinde en beğendiğim olay keşif meselesiydi bloodborne olsun dark souls olsun darklı yollardan gitmek farklı odalar item bulma vs umarım bunda da vardır

• Hocam 3. Oyunun dlcleri kaç saat sürüyor tatmin edicimi? indirime girmiş iki paketi toplam 45 tl, alayımmı diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Hocam 3. Oyunun dlcleri kaç saat sürüyor tatmin edicimi? indirime girmiş iki paketi toplam 45 tl, alayımmı diye düşünüyorum

Oynayanlar tatmin edici olduğunu söylüyor. Ben de indirim beklediğimden yeni oynuyorum. Yanlış yönlendirmeyeyim o konuda. Fakat uzun süredir indirim görmüyordu. Bekliyorsan kaçırma.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    2. oyunun normal versiyonu grafik olarak kötüydü ama sotfs olan ps4 versiyonu gayet temiz duruyor. human effigy çok rahat bulursun oyunun sonunda onlarca kalır elinde. ölünce kırılan bir protection yüzüğü var ve tekrar yaptırılabiliyor. diğer oyunlardan farklı olarak lifegemler var can doldurma sıkıntısı çekmezsin ama bosslarda pek efektif değil. ds3'e göre daha yavaş bi oyun buna uygun oynarsan keyif alırsın. bence ds2 çok güzel bir oyun evet ilk oyuna göre eksileri var ama hakkı biraz fazla yeniyor.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Aldım dostum iniyor bakalım nasıl olacak

Oyun 60 fps bu arada onuda göz önüne alın akıcı baya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Hocam 3. Oyunun dlcleri kaç saat sürüyor tatmin edicimi? indirime girmiş iki paketi toplam 45 tl, alayımmı diye düşünüyorum

Hocam, ilk dlc çok tatmin edici değildi ve kısaydı açıkçası ama yine de alınır. İkinci dlc çok çok güzel olmuş. 8 saat gibi bir sürede bitirmiştim ikinci dlcyi. Boss savaşları, bossların müzikleri inanılmazdı yaşattığı duyguları tarif edemem. Ben ikisini de almanızı tavsiye ederim.
  • BlackEagle_03 kullanıcısına yanıt
    Biliyorum dostum :)

• Dark souls 2 de 3. Oyunda oldugu gibi multiplayer yardim cagirabiliyormuyuz boss savaslari icin? Evet ise hala cagiracak oyuncu kalmismidir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    29.90 TL'ye kesinlikle kaçırılmayacak bir oyun kesinlikle almalısın. Dark Souls 3'ü bitirdikten sonra Dark Souls 2'yi bitirince fark ettim ki oyunun daha zor, daha uzun ve çok daha fazla boss olması... Ben oyunu DS3'den daha fazla sevdim.
  • downrock kullanıcısına yanıt
    Aldım oynuyorum sarmadı desem yalan olur ama dark souls 3ün yanına yaklaşamaz maalesef mekanları beğenmedim grafikler de içler acısı

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.