Şimdi Ara

Dark Evo Serisinden Hangisi Alınmalı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 900 Tl limitim var Dark Evo P60 incelemesiyle yola koyuldum yorumları inceledim aklıma bu P60'ı sokanda bu modele sahip bir arkadaşım oldu telefonu elde inceleme imkanımdaoldu gayet iyi fakatolmuşken iyisi olsun istiyor insan.

Sizce ;

Dark Evo P60'mı ?
    Dark EvoBT RS6'mı ?
    Dark Evo X5'mi ? Alınmalıdır ?

Oyunlarda performanslı olması öncelikli , hepsininde kendine has olumlu olumsuz yanları var hangisi işime yarar sizce paranın önemini hesaba katmazsak ?

• Otg desteği yani klavye mouse harici bellek vb. usb arabirimine sahip cihazlar takılamadığı için X5'i elemiş bulunmaktayım beylerelde kalan P60 ve Evo bt rs6 evet tavsiyeleri alalım
  • West! kullanıcısına yanıt
    FDonanımHaber ekibi tarafından hazırlanan videoya göz atacak olursak (http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/EVOBT-RS6-13MP-arka-8MP-on-Kamera-Full-HD-Ekran-video-inceleme.htm) bu makine oyun seviyesinde "çöp" seçenekleri eleyerek Evo P60 almaya karar verdim şuan fiyatı 550 Tl denemeye değer ...
  • 800 TL .MTK 6589 a çok pahalli bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EVOBT-RS6-13MP-arka-8MP-on-Kamera-Full-HD
    ederi 600 tl

• EVOBT-RS6-13MP-arka-8MP-on-Kamera-Full-HD
    o ekrana 2100 batarya yetmez günü cikarmaz ayrıca 1 GB RAM li cihaz satmaz artik bilinçli kullanici almaz enaz 1.5 GB RAM olacak dı bu cihazda .

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    Oyunlardaki fps düşüşleri beni çok etkiledi hafızama kazınması ile şöyle gerçekleşti ;

MetroAVM Kayseri Şube EvoRS6 telefonunun başındaufak çaplı bi kalabalık ve bi çalışan evirdi çevirdi anlattı vay efendim şöyle kamerası var böyle telefon merak ettim inceledimön kamerasının 8mp olması ilgimi çekti ve ardından benle birlikte telefonu inceleyen agabeyim cebinden sony xperia z1'ini çıkarttı nasıl 8mp şunu bir karşılaştıralım demesiyle iki telefonunda ön kamerasını açtık vesonuç evo'nun yanında z1 gerçekten vasat durumda kaldı dedim bu telefonda bir iş var incelemeye böylece koyuldum full hd ekran olmasa düşünmez bugün alırdım fakat oyun tutkunu birine bu telefon yakışmaz ...
  • TRProGamer kullanıcısına yanıt
    bu fiyata 1.5 GB RAM olmaliydi en azindan 2500 lük batarya ama ne yazık ki fp ürünü değil bu donanim bu fiyatta gmd i zaten söylemiyorum millet hala 650 TL veriyor kronik sorunlu gmd e ederi o telin 350 TL bu cihazinda ederi 650 en fazla

• Arkaraşlar Dark Evo P60 satın aldım varsa sorularınızı alayım ?
  • bende de p60 var hangi kulaklığı denediysem tam oturmuyor yuvaya, emanet duruyor, dolayısıyla ses sorunlu iletiliyor
  • Kolaydır hocam uçlarındaki plastiği çıkarın evde varsa güzel bir kulaklıgın hoparlörünü veyahut yeni aldıgınız & acalağınız kulaklığın hoparlörünü 2 lehimle halledebilirsiniz basit bir işlem havyam yok lehimden anlamam derseniz telefon tamircilerine 5 tl karşılıgıda yaptırılabilecek basit bir işlem hem sıkıntısız jack hem orjinal ve kaliteli kulaklıklar ;) Şahsen ben böyle yaptım Dark kulaklık iç sony hoparlör :D
    aynı şeyden mi bahsediyoruz anlamadım ama benim bahsettiğim telefonun kulaklık girişi kısmındaki problem
  • diğer başlıkta sorunun nedenini saptadık :)

-----------------------------------------------------

eugurcom @ 4 sa. önce, 20:32

Her telefonun kulaklık girişi aynı olmuyor. Yani telefon ile mp3 player'ların kulaklıkları birbirini tutmuyor. Örneğin ben mp3 playerımın kulaklığını evo p60 telefonumda kullanamazken lg telefonun kulaklığı p60'a tam uydu. Kulaklığın ucunun büyüklüğü farklı olabiliyor. Bu yüzden yeni bir kulaklık almaya karar verirsen veya başkaları karar verirse kulaklığı da yanında götürerek ucu o büyüklükte olan bir kulaklık istesinler. Bazı kulaklıklar iki parça uçlu bazıları da üç parça uçlu olur. Darkın ki 3 parça uçlu. Bu yüzden biraz daha uzun. Yani bir problem yok sadece daha uzun uçlu bir kulaklık modeli kullanılıyor dark evo p60'da.

Bu mesajda bahsedilenler: @feelulive Bağlı Mesajı Gör

evet doğru, darkın kulaklığı 3 parça, tekrar denedim diğerlerine nazaran daha zor çıkıyor yuvadan ancak orijinal kulaklığın ses kalitesi vasat,3 parçalı daha kaliteli kulaklık bulmalı Paylaş

Bu mesajda bahsedilenler: eugurcom

---------------------------------------------------------------------

• 3 parça uç meselesine açıklık getirecek olursak totalde 5 uç aslında 2 mic ucu 2 left-right streo ucu 1 streo ground ucu tabi haliyle milimetrik bakıldıgında bu jack diğer 2 parça - 2 kesik veya standart kulaklık olarak adlandırdıgımız kulaklıktan daha uzundur.Piyasada ismi android kulaklığı olarak geçmekte ve çok yaygın bir kulaklık modelidir.Benim bahsettiğim işlem ise kulaklık jackı standart fakat gerek sesten memnun kalmadınız gerek daha üst seviye bir kulaklıgınız var fakat jacklar uyuşmuyor kulagınıza oturan kısımdakı plastiği çıkartın içersindeki ahizeyi değiştirin basit bir işlemdir.Veyahut daha pratik olanı streo dönüştürücü ; giriş jackı android kulaklık jackı çıkışda dişi streo fakat bu alternatifte mikrofon devre dışı kalır belirtmekte fayda var
  • Arkadaşlar bugün şöyle bir şey farkettim telefonum (dark evo p60) bilgisayara usb ile baglantısını yapınca ve telefondan modem özelliğini açınca elimde mevcut olan everese ewn-999 çift anten wireleess alıcısından (300mbps) daha hızlı veri aktarımı yapıyor internetimde gözle görülür bir hızlanma oldu online oyunları donmadan oynuyorum artık
  • P 60 aldım ben maşallah 37 ekran televizyon gibi. :) ama pixel sayma mayma bi dünya tahminler olmuş forumda alakası yok. Görüntüsü çok canlı ve güzel. Performansı da iyi. Ben memnun kaldım.
  • cmk10 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam ben bu kadar verimli olacağını tahmin etmiyordum fiyatından dolayı biraz çekimserdim ama şuan çok memnun kaldım
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.