Yüzbaşı
26 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 77 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Herkese merhaba;

Bu dönemde özellikle Türk Telekom upload hızlarını az da olsa arttırdı. Bu olaylar durulduğunda tekrar düşürürler mi yoksa bu hızlar böyle kalır mı? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Merhabalar;

Eskiden hatta 4mbps üstünde hız alınca kopmalar oluyordu. Sonra büyük bir arıza oldu, her zaman gelen küçük Türk Telekom arabalarından değil de büyük bir kamyonet geldi. Bir şeyleri değiştirler, sonra hız bir tık yükseldi. Şu an ki hat değerleri de aşağıda ki gibidir. Sanırım upload fena değil ancak download sıkıntılı. Kopma yaşamadan kaç mbps hız alınabilir bu hatta?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/68/4b/a9/684ba97ee3541293df03bfa2c5c73e5e.png&t=0&width=480&text=1
İyi forumlar ;

Cuma günü sol tarafımda başlayan ağrı sebebiyle doktora gittim. İdrar tahlili sonucu böbrek taşı dedi.
Henüz ultrasona girmedim. O yüzden net bir bilgimiz yok, merak ettiğim 11 ay önce yapılan böbrek kontrolünde hiç bir şey yoktu.Acaba bu süre zarfında taş olma ihtimali var mıdır?
Libya Ulusal Ordusu: Türk uçağını düşürdük açıklaması yaptı iddiası... Henüz doğrulanamamış bir iddiaya göre, Libya Ulusal Ordusu Türkiye'ye ait bir askeri uçağı düşürdüklerini duyurdu. Öte yandan, Libya Ulusal Ordu sözcüsü Mismari, Libya’daki tüm Türklerin tutuklanması emri verildiğini açıkladı. Ayrıca Libya hava sahası da Türk uçaklarına kapatıldı.

Bir kaç haber sitesinde böyle bir bilgi var. Doğru mudur acaba?
İyi bayramlar arkadaşlar , bir konu hakkında fikir almak istiyorum.

Ayın 30'unda TT ekipleri binanın dışında ki siyah bakır kablolar üzerinde oynama yapmış. Ya ek çekmişler ya da yenileme yapmışlar. Ancak nasıl bir amatörlükse benim internet bağlantım kesildi.

Israrım üzerine aynı gün saha ekibi geldi baktı, buna diğer ekibin bakması gerek dedi gitti. Ve 30'undan beri internetim yok. Müdürlükten arayıp haberimiz var takip ediyoruz diyorlar her gün ama ne zaman hallolur sorusu havada kalıyor. Bayramdan sonraya kaldığı belli bu da 10 günden fazla yapıyor.

Nasıl hakkımı aramalıyım , daha önce başına gelen oldu mu? Sözleşme olmasa anında kapatıcam hattı.
Batman'da yol yapım çalışmasının güvenliğini sağlayan askeri aracın geçişi sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan askerlerin sayısı 7'ye yükseldi.

Batman'ın Gercüş ilçesinde bugün saat 06.00 sıralarında güvenlik güçlerinin yürüttüğü operasyon sırasında zırhlı askeri araç geçerken, PKK'lı teröristler yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı uzaktan kumandayla infilak ettirdi.

Patlamada 7 asker şehit oldu. Saldırının ardından bölgeye takviye güvenlik güçleri ve ambulanslar sevk edildi.
Arkadaşlar selamlar,

2000 yılından sonrası için bir film arıyorum. Film köpeklerle ilgili olabilir aklımda nedense öyle kalmış. Açılış kısmı güneşli bir gündü ve yürüyen bir kızın bacaklarından yukarı doğru çıkan bir kamera vardı. Ardından kız evine geçip turta tarzı bir şeyler atıştırıyordu. Ama buradan gerisini hatırlayamıyorum. Var mı aklına bir şey gelen?

Edit : Kızın elinde kitaplar vs. vardı hatta yere düşürüyordu.
Arkadaşlar hazır binaya yeni hat çekerken benim kablomu koparıp giden Türktelekomu beklerken şu olayı sizinle paylaşmak istedim.

Normalde bulunduğum yerde alabildiğim maksimum hız 4900 kbps. Ancak akn dolup mesaj geldiğinde hızınız 5142 kbps'e düşürülecektir deniyor. Yani eski hızımdan daha yüksek. Burada ki sorun akn dolunca internetin daha da yavaşlaması. Acaba sahte bilgi mi veriyorlar.
Merhabalar dostlar;

Denk gelen varsa bilmiyorum.Ancak geliştirmekte olduğum bir oyun projem bulunmakta.Artık sonlara yaklaşırken sizden bazı kritik ve oyunun işleyişini değiştirecek kararlar için görüş almak istedim.

Oyun bir survival ve aynı zamanda bir roleplay oyunu da olacak.Tabi bunlar değişebilir.Burada sizler yani oyuncular devreye giriyor.Standart bir survival oyunun gerektirdiği her şey mevcut, bununla birlikte kendi yapılarınızı da yaratabiliyorsunuz.Ve burada tamamen sizin şekillendirebileceğiniz bir şehir sunuyoruz sizlere.

Anket kısmında karakter sınırı olduğu için açıklamaları buraya taşıyorum.

1-( Örneğin : İsteyen normal insan isteyen bir (Örnek olarak) mutant olabilir )
2-(Gerçek hayata daha uygun bir oyun altyapısı ( Detay ve kural seviyesi olarak) )
3-( İşcilik,meslekler vs.)
4-( Araçlar silahlar vs. fiyat bakımından )

Not: Burada söz edilen roleplay terimi. Rol yapmaktan gelmektedir. Örneğin: Arma 3 roleplay.

İsterseniz sadece ankete katılabilirsiniz. İsterseniz de görüş bildirebilirsiniz.

Katkıda bulunan herkese teşekkürler...
Arkadaşlar selamlar.Arkadaşım araç alıcak.Üyeliği yok onun yerine ben soruyorum.

2004 model 1.6 megane Dynamique bir araç bulmuş. 6000Tl hasar kaydı varmış.Sorduğunda sadece kaput değişim demiş galeri ve güneş yanıkları sebebiyle komple boyanmış.

Ne önerirsiniz tecrübelerinizi almak istedim.
Hakkında
Hakkımda:
İstanbul -
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Casper
Mobil cihaz
Apple
Mobil cihaz
Nokia 5530 XpressMusic
Operatör
Turkcell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.075
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 327.164 (Bu ay: 728)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.175 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.