Şimdi Ara

Dahili Bileşenler Masaüstü Paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merak ettim millet ne duvar kağıdı kullanıyor bi sapık ben miyim diye?mouse'a dokunsak 1.47v olan 4.4 4.5 ghz olan 70 80 derece işlemciler kullanıyoruz hani ne amacı olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 14 Aralık 2019; 18:58:41 >

• ha ha ha! eve gecince bende bir resim atarim bakalim bizim bilgisayarda 1.47 yi fisekliycekmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dahili Bileşenler Masaüstü Paylaşımı
  • Oo asyalı mı o

Ekran kartım yok SS atamıyorum
  • Gözlerim hassas olduğu için koyu renkli manzara fotoğrafları kullanıyorum. Karı kız araba falan gözümü yoruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePlakumat -- 13 Aralık 2019; 22:40:17 >
  • yatmadan önce yarım saat 45 dk bir kopyalama işi vardı uzandım sızmışım bir uyandım makine açık 5 küsür.uyku rehavetinden midir dedim bi ryzen master açayım 6 saat idle kalan makine nasıl oluyormuş ama o kafayla fonda ne var bakmamışım dedim madem rezil olacaz like a boss rezil olalım ondan komple verdim aslında göstermek istediğim ryzen master penceresiydi.sonra dedim niye kandırıyorsun milleti o kadar bekletirsen alet uyur tabi güç müç çekmez bu arada kasadaki bütün fanlar max 700 750 devir falan dönüyordu.sabah kalktım dedim yap aynısını.oluyor valla bir kaç dakika açılış sonrası beklerseniz ama şimdi bir resim daha atmayayım bütün arşivi yükleteceksiniz bana buraya.
    https://i.imgyukle.com/2019/12/14/RWw43n.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 15 Aralık 2019; 6:23:3 >

• Hocam maşallah maşşallahh

çok iyiymiş işlemci
  • FX den selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arka Destroyer -- 14 Aralık 2019; 17:34:20 >
  • oyundayken
    Dahili Bileşenler Masaüstü Paylaşımı Dahili Bileşenler Masaüstü Paylaşımı

• selam verenlere selamlar.ryzen işlemcilere çok laf atılıyor diye ryzen dedim ama aslında her türlü işlemci ile atabilirsiniz bu punk bir hareket herkesin sonuç atıp sen geçtin ben geçtim yaptığı bir yerde mutlu mesut masaüstü resmi atıyoruz.bir şeyler gösteren gösteriyor göstermeyenlere bir şey demiyoruz sonuçta bunu atacaksınız bunu atamazsınız demedim tabi forum kuralları çerçevesinde.

bu da high konuma getirilmemiş stok fanlı 2700x sistemim.

• punk munk diyince kafa karıştı galiba?şimdi dahilide resim atmak için zengin olmak gerekiyor doğru mu?200ge işlemciniz olsa bu da benim rezil firestrike sonucum diye atıyor musunuz?peki bu başlıkta resim atmak için sistem gereksinimleri nedir?masaüstü açabilen bir pc yeterli ve şunu göstereceksiniz demedim şunu gösteremezsiniz de demedim ama tabi çoluk çocuk da giriyor abartı şeyler olmasa iyi olur.fakiriz diyip duran bir arkadaş vardı masaüstü de mi gösteremiyormuş makinesi?

şu da sabah atmadığım 3700x'in açılıştan max 2 3 dk sonraki hali yani ilk mesajdaki gibi yani 6 saat boşta bırakmanız gerekmiyor bu hale gelmesi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V1CT0RY -- 15 Aralık 2019; 10:53:10 >
  • Konu başka yerlere gidiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    yok be kardeşim bir yere gidemiyor.ilk açtım ahanda gösterin ryzen master dedim kimse göstermedi.fx falan gösteren oldu iyi len ne gösterirseniz gösterin dedim onu da gösteren yok ondan sonra ağlıyor bazı tiplemeler şu çok pahalı alamıyoruz diye.masaüstü gösterebilecek pc bile yokmuş elemanda ne geziyon o zaman burada derler.zamanın ilerisinde bir başlık oldu kıymetini bilemediniz ilerde hortlatırlar vay be adam 2019'da açmış çok sürreal diye.sıcaklık testi yaptın nereye atacan gel buraya at.yeni parça aldın cpuz gpuz açtın gel buraya at.bir karikatür bir resim buldun gel buraya at yani limit yok yeter ki çıplak karı kız atmayın ya da kan revan şeyler olmasın beni bozmaz da genç arkadaşlar da var hani klasımızı da bozmayalım.yoksa nereye gidecek anlayamadı ki millet ne yapacağını.boş boş wp atın len o bile bir şey aykırı bir hareket bu bölümde.ne alaka diyen olursa işlemci testi gösteriyorum ben kardeşim derim ki gösteriyorum.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.