Şimdi Ara

Daha iyi yönetecek yok (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
5.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son seçimde bir tanıdığımda böyle diyordu yapma abi bırak bu kafayı dedim tabiki dinletemedim adam esnaftı battı...

Siz böyle dediğiniz için ülke yol geçen hanına döndü enflasyon döviz uçmuş maaşlar eridi halk her geçen gün daha çok eziliyor , arjantin venezuela ile aynı seviyeye yani dünyanın en kötü ekonomisi klasmanına girdik dış politika facia ülkenin itibarı sıfırlanmış.
    Daha kötüsü ne olabilir ki? Aslında bikaç bişiy daha var da yazmak istemiyorum onları da yaparsa mevcut iktidar yapar.

Öncelikle mevcut ucube sistemin değiştirilmesi gerekiyor bu yüzden mevcut iktidar ve ortakları hariç diğer siyasi partiler ile el ele verilmeli amasız fakatsız ne olursa olsun bu yapılmalı.

Konu sahibine hayatta başarılar bir gün kafan dank edecek ama iş işten geçmiş olucak.Blokladım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mansur Yavaş var babalar gibi.

• Bence bu şekilde sen kendini kandırıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Açıkçası şuan Atatürk'e en yakın kişi Erdoğan. Ermenileri pkklilari desteklemiyor en azından.

Yakınlıktan kastı, Anıtkabir'e yakınlık falan galiba :)

• Sanarsın siyaset uzmanı tüm analizlerini yapmış gelip burada fikir beyan ediyor . Çıkıp havuz medyanın attığı manşetlere göre bir partinin ülke yönetimi hakkında fikir sahibi olabiliyorsan gel seni başa geçirelim zurnam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre de daha kötü yönetecek yok.

• Böyle diye diye ülkenin anasını ağlattınız. Hitler de stalin de ben gidersem devlet çöker palavrasını kullanıyordu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Böyle diye diye ülkenin anasını ağlattınız. Hitler de stalin de ben gidersem devlet çöker palavrasını kullanıyordu.

Gittiler ve asla çökmedi iktidar da kalmak için bahaneler

• neilblack kullanıcısına yanıt

• pudra şekerini çektikten sonra bunu yazdığını söyleyebilirim 

• ^7pMş^ ^ kullanıcısına yanıt

Aynen kanka en yakın kişi o. Aynen kanka. Yanında pilav da vereyim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Atatürk'e en yakın dediysem görüş olarak dedim ve şuandaki diğer partiler arasında dedim. Atatürk ün liderlik vasifina ve zekasına en yakın demedim. Cümleyi istediğiniz gibi evirip çevirip propaganda yapmayın. Sizin sümüklü mendillerinizke etrafta halay çekip lgbti bireylerle zafer kutlaması yapmanıza izin vermeyeceğiz merak etmeyin. Herkes bu toplumun örf ve adetlerine bu milletin değerlerine ve cumhuriyete sahip çıkmak saygı duymak zorunda. Cinsel kimliğini git evinde yasa karışan yok ama her yerde biten bu Ermeni pkk kırması mahluklara geçit yoook.

Niye lgbt oldum şimdi ne alaka? Neden zaten bölünmüş bir toplumu daha da ayrık tutmaya çalışıyorsun bir şeylerle yaftalayarak?

• ravbin R kullanıcısına yanıt

Ben sana demedim genel mesaj yazdım.

• Cem kullanıcısına yanıt

aynen sanırım böyle süreç işliyor.

• iftardan sonra pudrasını çekip konuya cevabını yazdı 

• Hayatlarımızı düzeltmeden nereye yönetiyorsun. İslamı yaşayamayan kullar hiç bir şey başaramaz.

• Cem kullanıcısına yanıt

babuş banlandı mı .

treth,x2y2 falan göremiyorum 

bende banlıydım da ondan soruyorum.

qtrone de banlanmış 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalkanGöçmeniBirBey -- 27 Nisan 2021; 2:48:36 >

• EHH SONUNDA BİRİ ANLADI...BENCE ERDOĞAN IN TECRUBESİNDEN MÜMKÜN OLDUĞUNCA YARARLANIN ENİNDE SONUNDA OLMADIK BİRİNİ SEÇECEKSİNİZ O DA SİZİ BUNA PİŞMAN EDECEK BARİ O ZAMANA KADAR ANLAYIN BU İŞTE TECRUBENİN HER ŞEY OLDUĞUNU

• pspsexer kullanıcısına yanıt

hangi tecrübe?

son derece başarısız dış politika tecrübesinden mi?

Ülkeyi batma noktasına getiren ekonomi tecrübesinden mi?

Milleti ayrıştıran iç politika tecrübesinde mi?

hangi tecrübesinden faydalanmak lazım genç dostum öğret bize !

Hani daha sağlık,eğitim v.b konulara girmiyorum bile.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.