Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (200. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İptal faksından sonra bugün geri döndüler. 16 mbit 50 gb akn yalın 6 ay aile 6 ay mega 60 tl bende 12 mega verirseniz kabul dedim vermediler kapattım telefonu kapanmasını bekliyorum.
  • Koskoca DSMART halen 3D bir kanal veya 3D filmler koyamıyor.Bunlara çok para vermeyin. Belgesel ve 2d film için haketmiyorlar bu parayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARCadaS A kullanıcısına yanıt
    Şuan 3d film yayınlayan bir platform yok yalniz Digiturk de 3d kanalini kapattı

• quote:

Orijinalden alıntı: justinne

Bana teklif edilen rakam çok komik 8mb 75gb akk li hd+süper paket yetişkin kanalları hariç bütün kanallar 2 yıl önce 117 TL aylıkla almıştım.
    O zaman CL maçları La liga vs de vardı. 24 ay tahattüt bitiyor bu ay bana aynı fiyattan 1 yıl devam etmek ister misin diyor şaka gibi :)
    Yeni üyelere benzer paket 69 lira falan sanırım.

Aynı paket sadece 50 gb akk. 87 ödüyorum. Taahhüt nisanda bitiyor, dün kendileri aradı aynı fiyattan devam edelim dediler, kibar bir şekilde def ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Şuan 3d film yayınlayan bir platform yok yalniz Digiturk de 3d kanalini kapattı

Hepsi aynı. Çok saçma sistem ne yazık ki. Bunlara dünya kadar paralar kaptırmamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: justinne

Bana teklif edilen rakam çok komik 8mb 75gb akk li hd+süper paket yetişkin kanalları hariç bütün kanallar 2 yıl önce 117 TL aylıkla almıştım.
    O zaman CL maçları La liga vs de vardı. 24 ay tahattüt bitiyor bu ay bana aynı fiyattan 1 yıl devam etmek ister misin diyor şaka gibi :)
    Yeni üyelere benzer paket 69 lira falan sanırım.

Aynı paket + 25MBit DSmart Fiber 75 GB AKN internete 70 veriyorum. Sizden çok para almışlar taş çatlasa 60 eder
  • williamwallace88 W kullanıcısına yanıt
    Sadece mega pakede zamanında 45 ödüyodum ben netsiz haliyle :-) İlk üyelikler çok uçuk oluyodu.Taahhüt bitince de işi bilmiyosan o fiyattan kaktırmaya devam ediyolar belki zam bile koyuyolardır.İptal edicem dedim 45 ten 19 a düşmüşlerdi olay bu.Ya tutarsa mantığı zaten ödüyosun faturayı gel devam et :-D Bu konuları okumayan bi adam indirimlerden haberdar olmaz zatn paşa paşa ödeyen çok vardır.Meganın fiyatı sitede şuan 64 galiba :-D

• arkadaslar bir akil verin lutfen..yeni eve tasindim ve internet olarak superonline adsl baglattim (3 ay bedava sonra aylik 60 tl ..daha 2 ay oldu baglatali) evde samsung smart tv var..kendinden uydu alicisi olan bir tv...yakin arkadasimdan kullanmadigi dsmart modulunu aldim ve smart tv de kullanmaya basladim..cok ta begendim acikcasi..kullandigim paket dizi sinema paketi..

arkadasim 2 yil pesin odeyerek almis ve dun paketin suresi doldu..az once telefonla gorustum..bana aylik 29 tl dediler..dizi sinema paketine..sizce bu rakam yuksek mi? vermeye deger mi? bunun yerine filbox alsam ayni kaliteyi ve zevki yakalayabilir miyim?

su an yerel kanallar haric digerleri kapali..

benimle dusuncelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim..
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    pahalı. İptal birimi ile görüşmek istiyorum de. Bağlasınlar sen oradan hallet.
  • invisible kullanıcısına yanıt
    Modülmüş arkadaşın ki.İptalle tehdit edemez zaten iptal olmuş süresi bittiği için.müşteri hizmetlerinin insafına kalmış

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    evet hocam iptal yapmaya gerek yokmus..hatta modul bile bizde kalacak sanirim..filbox icin is bankasindan kod almistim...buyuk ihtimal ile gidip filbox alacagim...daha avantajli olacak gibi..umarim icerik olarak da dsmart i aratmaz..

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    illa iptal değil oranın işi uygun fiyatlar veren yer orası. Bana güvenebilirsiniz. İptal yerine daha uygun fiyatlarla izleyenler var diyorsun. İptal birimi ile görüşmek istiyorum derseniz. Yardımcı olurlar. Bence dsmart almayın daha o ayrı. Ben 2 mega bide sd 2008 kutum vardı yeni yılda yapılan işler dolayısı ile hepsini iptal edicem yaza doğru. Tahahütler o zaman bitiyor.
  • 119 TL ye filbox siparişi verdim .. Kampanya ile 15 ay oluyor.. Bir de filbox u deneyelim

• İletişimden yazdım adamlara, 20TL derlerse mega paket için, seve seve kabul edeceğim ama futbol izlenmiyorsa almaya da değmez. Nolduki bu platforma, ispanya ingiltere ştalya izlenmiyor mu artık?
  • Malumunuz yeni kanallar eklendi ve ocak ayı boyunca hediye diye verdiler bu kanalları daha önce full paket almış bizler için ne kadar ek ücret istiyorlar soran oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

arkadaslar bir akil verin lutfen..yeni eve tasindim ve internet olarak superonline adsl baglattim (3 ay bedava sonra aylik 60 tl ..daha 2 ay oldu baglatali) evde samsung smart tv var..kendinden uydu alicisi olan bir tv...yakin arkadasimdan kullanmadigi dsmart modulunu aldim ve smart tv de kullanmaya basladim..cok ta begendim acikcasi..kullandigim paket dizi sinema paketi..

arkadasim 2 yil pesin odeyerek almis ve dun paketin suresi doldu..az once telefonla gorustum..bana aylik 29 tl dediler..dizi sinema paketine..sizce bu rakam yuksek mi? vermeye deger mi? bunun yerine filbox alsam ayni kaliteyi ve zevki yakalayabilir miyim?

su an yerel kanallar haric digerleri kapali..

benimle dusuncelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim..

Rakam yüksek, biraz sabredin 17 tl civarı fiyat iyidir. Fillbox aynı zevki vermez.
  • Üyeliğiniz bittiğinde iptal ettirmek için ilk önce müşteri hizmetlerini arayın üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizi belirtin. Büyük bir ihtimalle sizden bir kaç evrak isteyecekler ve bunun bir kaç hafta süreceğini belirtecekler. Siz iptal için aradıktan sonra BTK nın sitesine girip şikayette bulunun. Sabah saat 10 da sizi arar iptal ederler. Üye olmak istiyorum dediğinde 4-5 dakika sürüyor, iptal işlemi 2 hafta yok öyle birşey.

• Şubatta kampanya sürem doluyordu facebook üzerinden bilgi almak istiyorum dedim müşteri hizmetleri aradı sinema belgesel spor paketi kullanıyorum uzatmak için 22 lira teklif etti. Kabul etmedim bunun üzerine bugüne özel kampanyamız var mega+blu 17 lira dedi. Kabul ettim. 2 yıllık modüllü üyeyim.

• alperpkts kullanıcısına yanıt
    ek belgesel paketi dahil mi bu fiyata?
  • FilmBox kanalları ve süpriz kanallar yakında filbox platformuna ekleniyor.
    15 ay 8TL/ay ücretle modül dahil aldım.Kampanya Ocak sonuna kadar sürüyor kaçırmayın diyorum...
    Dsmart artık bitmiştir.Hepsiburada.com sitesinde bile 6 Ay aile paketini modül olarak 285 TL ye satıyorlar.
    Vatandaşı ne olarak görüyor bunlar.....
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.