Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (191. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • banada full paket ve blu 15 tl teklif ettiler ..kabul etmedim...ederi gözümde 10 tl dir
  • Bir bana yüksek fiyat teklif ettiler sanırım :)

Geçen sene 17 TL Sinema+Dizi Paketi (6 Ay Mega/Blu hediye)

Güncel teklifleri 22 TL Sinema+ Dizi Paketi( 6 ay Mega hediye) Tahahütüm 28 Ocak'ta bitiyor. Ne yapsam acaba... 2 ay önce aramışlardı düşünmek istiyorum diyince 2 ay daha mega paket hediye etmişlerdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Bir bana yüksek fiyat teklif ettiler sanırım :)

Geçen sene 17 TL Sinema+Dizi Paketi (6 Ay Mega/Blu hediye)

Güncel teklifleri 22 TL Sinema+ Dizi Paketi( 6 ay Mega hediye) Tahahütüm 28 Ocak'ta bitiyor. Ne yapsam acaba... 2 ay önce aramışlardı düşünmek istiyorum diyince 2 ay daha mega paket hediye etmişlerdi...

Rahat ol bitene kadar bekle ipler sende. Onlar arayacak seni. 15-17 tl civarı olunca he dersin.
  • 23 TL mega paket ve blu dediler uğraşmayayım diye kabul ettim ama sonra pişman oldum. keşke kabul etmeseydim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki adet d-smartım var 30 aralıkta taahhüt bitiyor cuma aradım müşteri hizmetlerini iki sinede mega paket için 20 şer tl önerdiler , 15 tl olursa devam ederim dedim ( şu an ödediğim para bu) yok dediler bende iptal ederim dedim kapattım . iptal dilekçesini göndereceğim bakalım ne olacak ?
  • dengesiz bunlar yemin ederim birbirlerinden haberleri yok...geçen gün aradım 6 ay tahahütsüz anlaştık şimdi tekrar arıyorlar tahahütsüz veremeyiz tahahüt yapmamız lazım diyorlar.ses kaydı yokmu dinleyin diyorum tamam biliyoruz fakat tahahüt yapacaz yoksa faturanız 7 tl zamlı olarak gelecek diyorlar.iyi dedik yapalım o zaman , 6 ay mega bütün kanallar açık + internet 48 tl ,6 aydan sonra sadece aile paketi (diğer kanallar kapanacakmış) aktif olacakmış, bende kabul etmiyorum tabi 1 yıllık istiyorum hepsini dedim.olmaz falan o zaman iptal edelim dedim.hemen çark edip 1 yıllık benim dediğimi kabul ediyorlar hepsi açık olacak şekilde , ama gece kuşağını veremeyiz dedi.
    lanet olsun tamam dedim zaten gerek yok gece kuşağına kalsın ama ısrar etsem onuda verecek uğraşmadım ,vallahi yoruyorlar insanı ,o yüzden arkadaşlar asılın pazarlığı bırakmayın istediğinizi alacaksınız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebat

Bu 15 tl teklifler neye veriliyor anlamadım.4 yıllık hd mega üyesiyim,40 tl veriyordum,geçen hafta aradılar ,yeniden 40 tl teklif ettiler kabul ettim. Farklı şeylerdenmi bahsediyoruz,kazıklandım mı?:)

Müş.hiz.lerini aradım, taahhütümü bozarsam 84tl.ödeyeceğimi öğrenince aboneliğimi iptal edin dedim.Sonuç olarak 30 tl.+blu şeklinde anlaştık.Kabul etmeseydim belki daha da düşerdi ama uğraşamam o kadar,benim için uygun.La liga olsaydı daha iyi olurdu ama d smarttan genel olarak memnunum.

• 1 yıllık ön ödemeli modül abonesiyim.
    bugün mesaj attım.
    kadının biri aradı.
    24 lira aile paketi dedi.15 liraya mega paket istiyorum dedim.yok olmaz dedi.iyi o zaman iptal için birşey yapmam lazım mı dedim.Yok ön ödemeli olduğundan birşey yapmana gerek yok dediler.
    bunlar tekrar teklif için ararlar mı ? nasıl bir yol izlemeliyim?
  • beyler ben bu dsmarta gecen sene otomatk ödeme talimatı veristim kredi kartımdan her ay otomatik ödüyordu ancak bugün steye girdim ve otomatik ödeme talimatımı iptal etmek için bir seçeneğin olmadıgını farkettim. Nasıl iptal ettirebilirim. Böyle saçmalıklarla ugrastırıyolar insanı deli oluyom adam gibi koy işte iptal edelim
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Benimde başıma geldi ben de tuttum sanal karta otomatik ödeme verdim e para olmayınca bişede alamıyorlar.

• bnm taahhüt ocağın 30unda bitiyor 15 TL ödüyordum fakat kapattıracağm. Hiç bişey yok. Sadece arada bir nat geoları discoveryler izliyorumo kadar. Film kanalları beş para etmez. La Liga-Şampiyonlar Ligi ve Uefa avrupa liginide tutamadılar ellerinde.
  • bm çırağı B kullanıcısına yanıt
    Ararlar... ısrarcı ve kararlı ol, sonunda senin dediğine gelecekler. Kapatırlarsa sen değil onlar kaybeder...
  • darkmessenger* kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam.bekleyeyim o zaman.kapatırlarsa dediğiniz gibi kendileri bilirler.
  • Geçen sene sıcak fırsatlardan 165tl ye aldığım dsmart modül üyeliğim bugün bitti.

Aradılar 29tl teklif ettiler, hadi oradan dedim.

Yeniden ararlarsa 15tl mega paket için bastıracağım...
  • 16 mbit sınırsız 50gb internet + dsmart dizi+sinema (6ay spor+yetişkin hediye(spor halen açık)) toplam 52 veriyordum.(modül değil kutu) ocak sonu bitecek. aradılar +5 tl. ile 57 yapalım 1 yıl daha devammı dediler. yok dedim. bakalım sonlara doğru ne olacak. bu kombinasyonda en iyi teklif kaç olur uzman arkadaslar. ne diyim? 16 mbit sınırsız + dizi/sinema : ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhantr26 -- 17 Aralık 2015; 1:30:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm çırağı

1 yıllık ön ödemeli modül abonesiyim.
    bugün mesaj attım.
    kadının biri aradı.
    24 lira aile paketi dedi.15 liraya mega paket istiyorum dedim.yok olmaz dedi.iyi o zaman iptal için birşey yapmam lazım mı dedim.Yok ön ödemeli olduğundan birşey yapmana gerek yok dediler.
    bunlar tekrar teklif için ararlar mı ? nasıl bir yol izlemeliyim?

ararlar merak etme 15 TLye mega paket hdyi veriyolar. 15 TLnin üstündeki fiyatları kabul etmeyin.
  • Bana niye bir sey teklif etmediler Şubat'ta üyelik bitiyor indirim yapacak mısınız diye aradık tamam dediler

• 2008 yılında almış olduğum SD cihazım için bugün arandım. İki seçenek sundular;
    1- SD cihazımı alıp yerine HD cihaz verip ( Mülkiyeti onlara ait olmak şartıyla )1 yıl taahhütlü mega paket 15 tl
    2 - SD cıhazımın bende kalması HD cihaz verilmesi 2 yıl taahhütlü ilk 1 yılı 15 tl mega paket, 2. yılı aile paketi

ne dersiniz arkadaşlar hangisi mantıklı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazzzem -- 17 Aralık 2015; 11:22:59 >
  • ririii kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için sağolun.
    Beklemeye geçtim o halde.
    15 tl yi duyana kadar her türlü tekliflerine hayır diyeceğim.
  • kazzzem kullanıcısına yanıt
    Film ve spor(!) kanalları ilginizi çekmiyorsa 2. teklif fena değil gibi ama D-Smart'a güven olmuyor. Yayını kesilen SD kanalların yeni gelecek HD'lerini "siz abone olduğunuzda paketinize dahil değildi" deyip şifrelerlerse hiç şaşırmam.

Not: İlk defa birine eski cihazı almadan teklif yapıldığını gördüm. Demek biraz daha zorlarsak eski cihazı alıp yerine yeni cihazın mülkiyetini vermeyi de teklif edecekler. Ben beklemeye devam ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.