Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.515
Cevap
56
Favori
188.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tv eski olduğu için pratik olmaz diye düşündüm. Ek olarak biss key girebilmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Dsmart modülü yıllar evvel aldığım evladiyelik Vu+ Solo 4K ile kullanıyorum, alet eteş ediyor resmen süper.

Smart TV'lerin uydu alıcı performansı rezil ötesi, hayatta o zapping hızına tahammül edemezdim
  • 115 TL iyi mi sizce TV (tüm paketler) + 16 Mbps internet ?

• Modül kampanyası varmı

• İptal için aradım 1 sene aylık 21 TL tüm kanallar açık teklifi yaptılar yılbaşından sonra yapıyorum kesin dedim madem öyle iptal edene kadar tüm kanalları açıyoruz size düşünün dediler.

• Merhabalar tvim samsung 46c750 modül girişi var fakat modülü kuramadım anten girişi biraz garip nasıl kullanabilirim acaba?anten girişinin fotosunu yüklüyorum arkadaşlar
     D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK]

• quote:

Orijinalden alıntı: kağnıcıoğluteknoloji38

Merhabalar tvim samsung 46c750 modül girişi var fakat modülü kuramadım anten girişi biraz garip nasıl kullanabilirim acaba?anten girişinin fotosunu yüklüyorum arkadaşlar
    Hocam resmi büyütemedim ancak burada görülenlerin arasında modül giriş yuvası yok. Burada kablo tv, uydu girişleri, skart kablo girişi, rgb kablo, ethernet portu vs var. Tahminimce bu girişlerin üst kısmında modül giriş yuvarı olacak. Modlü buraya taktığınızda şifreli kanallar açılmış olacak. Örneğin anten seçimini DSmart olarak yapın. Şifreli kanallar modül sayesinde açılır.

• Paylaştığınız resime göre televizyonunuz sadece kablo tv (dvb-c) uyumlu, uydu anteni (satellite) girişi görünmüyor. Dolayısıyla Dvb-S tuner olmayabilir cihazınızda, gördüğümüz resmin dışında kalan bir yerde uydu anten girişiniz de yoksa.
    D-smart modül almadan önce tv.nizin özelliklerini iyice araştırın derim. Ayrıca bir uydu alıcı cihaz almanız gerekebilir.

• Bu dsmart modüller yıllık mi ücreti alınıyor bir yıl sonra paket şeklinde mi devam ediliyor acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali6511

Bu dsmart modüller yıllık mi ücreti alınıyor bir yıl sonra paket şeklinde mi devam ediliyor acaba.
    Ben modullu uyeyım. Bana yıllık pesın odeme kalktı. Aylık 24ay taahhutlu 13 tl fıyat verdıler. Sylık odeme olunca taahhut devsm ettırırlet mı bılmıyorum.

• aylik 13 tl iyi fiyatmiş yaa yeni uye olsak verirlermi bizede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dembay1 D kullanıcısına yanıt
    13 TL'ye hangi paketi aldınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha birsey almadim. (Ful paket) aylik 13 tl 24 ay taahhut diyorlar. Daha sonrasinda bitirirler mi yoksa liste fiyatindan devam ettirirler mi bilemiyorum.

• Selam arkadaşlar .Benim TV cam modül destekliyor. S sport 2 var mı arkadaşlar d smart da.birde kanal geçişleri nasıl ?

• dj_citax kullanıcısına yanıt
    Ssport 2 yok. Kanal geçiş hızı kullandığınız mevcut uydunun kanal geçiş hızı ile aynıdır.

• Modül için abone sonlandırma başvuru yapmıştım 8 Ocak gibi pazar günü yayınları kestiler 2-3 kere arayıp uzatalım falan, her seferinde bitirin dedim şimdi bana mesaj gelecekmiş 7 gün içinde modülü iade edin diye bekliyorum

Kaç günde haber geliyor sms?
    Acaba btk'ya şikayet mi etsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gahmetk -- 14 Ocak 2020; 11:20:33 >
  • Arkadaşlar internetten bir senelik modül aldım. 1 sene bitince kendisi kapanıyor zannediyordum. 1 sene geçen ay doldu. bu ay fatura çıkarmışlar. Böyle bir uygulama var mi? Ben herhangi bir sözleşme de imzalamadım. Bir senenin sonunda otomatik kapanması gerekmiyor mu?

• arasira kullanıcısına yanıt
    Siz herhangi bir talepte bulunmadığınız için devam ediyor diye aylık ödemeli olacak şekile çeviriyorlar,1 sene sonunda kapansın diye fax vb çekseydiniz zorlu bir şekilde kapattırırdınız.
  • gahmetk G kullanıcısına yanıt
    Hocam fax çekip kapattırdıktan sonra modülü teslim etmemiz gerekiyor mu?

• arasira kullanıcısına yanıt
    Modül olayı ilk anlaşmaya bağlıdır. Size sadece yayınlar satıldı ise dediğiniz gibi modülü dsmart bayiine teslim edin ve mutlaka teslim makbuzunu saklayın

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.