Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.513
Cevap
56
Favori
188.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba tv bölümüne de yazmıştım ama net bir cevap alamadım ben de philips 58pus7304 tv var. D-smart ın uydu cihazından memnun değilim d-fix e geçmeyi düşünüyorum bu tv d-fix e uyumlu mu yardımcı olursanız sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Dsmart modülü (d-fix) kullanıyorum. Mega + belgesel paketim olmasına rağmen Love Nature kanalı çıkmıyor. Sizde varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Evet açık

• Digiturk'ün hediye yan oda üyeliği biteceği için yeniden Dsmart'a döneyim diyorum, bu kez modül bakıyorum ama kullandığım Philips 49PUS6501 Android TV'de Dsmart modu seçili olmasına rağmen kanallar sıralı şekilde gelmiyor. Sadece Teve2, Kanal D, CNN Türk, Love Nature, Dream TV, Dreamtürk ve Cartoon Network kendi yerlerinde çıkıyor, diğerleri karman çorman...

Modül takınca bir düzene girmezse elle sıralamam gerekecek. Dsmart modu çalışıyor mu diye baktım 7 tane kanalı sıralayabilidi :) Philips TV ile birlikte modül kullanan kullanıcılardan sıkıntı yaşayan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 10 Mart 2020; 16:31:36 >
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Smart TV'lerdeki tunerlerin o kağnı gibi yavaş kanal geçiş hızlarına nasıl tahammül ediyorsunuz yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Smart TV'lerdeki tunerlerin o kağnı gibi yavaş kanal geçiş hızlarına nasıl tahammül ediyorsunuz yahu
    Daha kullanmadım ki tahammül edeyim
    Bence bir test edin de görün, ona göre hızlı bir uydu alıcı almanızı öneririm, o kağnı hızı çekilmez.
  • quote:

Bence bir test edin de görün, ona göre hızlı bir uydu alıcı almanızı öneririm, o kağnı hızı çekilmez.
    Digiturk, Dsmart, Tivibu'nun cihazlarına bakınca ( Digiturk Sagemcom bunun dışında tutulabilir ) çok aşırı bir fark olduğunu düşünmüyorum. Kullanımda öyle acı çektirecek bir yavaşlık yoktu ama konu Philips olunca herşey beklenebilir :)
    Ben Smart TV'nin içindeki dahili uydu alıcı için bahsetmiştim tabii.
  • quote:

Ben Smart TV'nin içindeki dahili uydu alıcı için bahsetmiştim tabii.
    Platform kutularına göre karşılaştırınca çok yavaş olmadığını anlatmak istemiştim, aynı şeyden bahsediyoruz
    Ya yok, katılmıyorum.

Arkadaşımda Digiturk kutusu var zapping hızı çok iyi, ancak LG Nanocell TV aldık dahili uydu alıcısı için zapping hızı kagnı hızında, berbat ötesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba
    Dsmart modülü (d-fix) kullanıyorum. Mega + belgesel paketim olmasına rağmen Love Nature kanalı çıkmıyor. Sizde varmı?
    love naturede hangi programlar oluyor. hangi kanalda ??

++++

belgesel kanalları muhtemelen 6 aylık tanımlanmıştır. eğer full paketim var diyorsanız dsmart mh lerini aramalısınız :
  • Elimdeki Cam Modül var kullanıyorum.

arkadaştan aldığım HD Dsmart uydu alıcısına tanıtabilir miyim kartımı ?

Dsmart bayisimi yapıyor sadece _? Bilgisi olan var mı yada yaptıran.
  • Dfix kullananlar, full pakete ne kadar veriyorsunuz ?

• 20 tl
    Yeni üyelik yaptırdım
    1 ay oldu

• Dfix 2nci yıl için yenileme,tüm kanallar açık 1 yıl taahhüt 21tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2ekmek1sut -- 13 Mart 2020; 12:57:44 >
  • d-fix 2 yıl mega paket için 19 liraya anlaşmıştım.
  • Dsmart Love Nature ve İnsight tv kanallarını hd yerine 4k olarak ekleseydi keşke. Güzel bir adım olurdu.

• SiberProfil S kullanıcısına yanıt
    Neden 4k ile eklemedi ki zaten anlamış değilim. 4k cihaz üretmediği için mi acaba

• arasira kullanıcısına yanıt
    Benzeri durum başıma geldi. Btk üzerinden şikayet ederek iptal edebilirsiniz. Yalnız modülü teslim almıyorlar. Daha doğrusu bin tane bahane üretiyorlar. Ben de modülü gözlerinin önünde kırıp attım. Sadece SMS olarak modül + 1 aylık bedel için 250 TL meblağ çıkardılar. Resmi bildirim olmadığı için ödeme yapmayacağım. Zaten herhangi bir imzam olmadığı için resmi yoldan talep edemiyorlar. Ederlerse yine btk ya basvururum.

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.