Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.513
Cevap
56
Favori
188.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aylardır dsmart izlemiyordum.bu sabah izleyeyim dedim.hava
    açık,güneş var. ama şifreli yayınlar geliyor gidiyor.doğru düzgün
    belgesel izleyemiyorum.
    Acaba modül mü bozuldu.veya başka bir sebebi mi var.

eğer modül bozulduysa yenisi ne kadar?kimden almalı?
    internet sitelerinden almak daha doğru değil mi?
  • selamlar,

sony televizyonum var.

modüllü dsmart üyelikle birlikte kullanıyorum .

kurulum yaparken dsmart ı seçerek kurulduğundan sadece dsmart üzerinden gelen kanallar var.

haricen dsmart listesinde olmayan bir kanalı nasıl eklerim.

??
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

selamlar,

sony televizyonum var.

modüllü dsmart üyelikle birlikte kullanıyorum .

kurulum yaparken dsmart ı seçerek kurulduğundan sadece dsmart üzerinden gelen kanallar var.

haricen dsmart listesinde olmayan bir kanalı nasıl eklerim.

??
    Hocam o listeye ekleme veya çıkartma mümkün değil. Ya Dsmart listesini seçeceksiniz ya da antnei seçin çıkan kanalları seçeceksiniz. En azından bendeki Samsung TV'de durum böyle fakat Sony'de de durum değişmez.
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=kBebyt2-B7c
  • Elimde eski bir dsmart kart var. Sinyal yenileme yaparak açtırıp yayınları izleyenler varmış. Virüs dolayısıyla açık ya hani. Bunu nasıl yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba benim gibi n11'den 75 liraya alan arkadaşlar var mı ? Üyeliğin son ayına girdik iptal ettirmek için ne yapmak gerekiyor ?
  • Eski smart kartımı uyduya taktım. Sinyal yenilemesi yaptıktan sonra sadece 6kanal açıldı arkadaşlar neden hepsi açılmadı?
    [ Kartım 2008'den kalma. ]

• İyi günler, Philips Android TV'de D fix kullanıyorum. TV'yi fabrika ayarlarına getirdikten sonra yeniden kurulum yaptım fakat ilk kanal kurulumda Tivibu çıktı ama D Smart çıkmadı. Ben de Turksat kurulumu yaptım. Tabiki kanal sıralaması gitti. Sıralanmış kalan dosyası olan ya da bu konuda ne yapmam gerektiğini tarif edebilecek birisi varmı. D Smart müşteri hizmetlerini aradım ama CAM modüller hakkında bilgileri olmadığını, servis çağırmamı söylediler...
  • KaanGural K kullanıcısına yanıt
    Müşteri Hizmetleri neyi biliyor ki zaten. Yoldan geçen adamları müşteri hizmetleri sorumlusu diye almışlar göreve. Neyse. Elimde hazır kanal listesi linki var. Linke girip sağ üst köşede indirme butonuna basarak indirin. Sonra rar'dan çıkartıp usb'den tv'nize yükleme yapabilirsiniz. Link paylaşmak yasaksa silinebilir.

Link:http://kanal-listesi.tuncayyildirim.com/index.php?action=view&filename=SATCODX.rar&directory=&PHPSESSID=u1gcps45avt8mhit6og3eiroc0

• Merhaba,philips android tv de dsmart modül kurulumunu yapamıyorum.Samsung ve sony tvlerde dsmartın kendi kanal sıralamasıyla kurulum yapılabiliyor fakat philip tv de bu sıralamayı yapamadım.Bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.
  • YuTo_49 Y kullanıcısına yanıt
    İlgilendiğiniz için teşekkürler fakat dosya sanırım android Philips için uygun değil. Philips .xml uzantılı bşr dosya kullanıyor sanırım.
  • Arkadaşlar bu kanalları sıralamaktan bıktım bu kanalların olduğu bir rar dosyası yok mu

• merhaba
    modül bana ait.17 tl ye anlaştık
  • Nat geo paketinden sinyal alabilen var mı? Kablo değişimi yaptım fox paketindeki bütün kanallar şuan çekmiyor genel mi yoksa bende mi problem var. Müşteri hizmetleri açmadı size döncez diyor sesli yanıt sistemi
  • YuTo_49 Y kullanıcısına yanıt
    Dijitsu tv android de de olmadı

• Arkadaşlar android tv için kanal sıralama rar dosyası olan bir arkadaş yok mu

• Merhabalar.

DSmart Modül kullanıyordum 6-7 yıldır fakat bugun itibari ile üyeliğimi sonlandıracağım,

Modülün iadesini isteyecekler mi?

Daha önce önce modül üyesi iken iptal işlemi yapmış olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum.

Teşekkür ederim.
  • engonge23 E kullanıcısına yanıt
    bende dijitsu android olmayan ver modülü cı mış sadece dsmart modül cı+ bu yüzden açmıyormuş. Android sürümüde aynıdır muhtemelen. Dsmart modülü cı olan ile değiştirmek gerekiyormuş. Asıl kullandığım tv o olmadığı için değiştirtmedim ben.

2 gündür müşteri hizmetleri dönüş yapacağız diyor ama aramıyor şu nat geo paketi can sıkmaya başladı 4 gündür izleyemiyorum.
  • Bende şifreler çözülüyor ama tek sıkıntı kanal sıralaması ve ilginçtir bu konuda hiç bir çözüm yok

• Cam modülü yıllar önce (10 yıl olmuştur) teknosadan almıştım.Kendi hd recewerımla kullanıyorum.Her yıl arayıp 1 yıl tahhütlü full açık anlaşıyoruz.Ayın 26 sında tahhüt bitecek diye arıyorlar ama uygun fiyat vermediler.Iptal edin diye ararsam benden cam modülü isteme hakları varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacher22 -- 13 Haziran 2020; 16:44:9 >
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.