Şimdi Ara

D.H Motorola CLUB [ Önemli Konular ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
840
Cevap
2
Favori
43.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Patchlenmiş firmware ile o ve çok daha fazlası mümkün nejat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Patchlenmiş firmware ile o ve çok daha fazlası mümkün nejat.

Patchlenmiş firmware derken modlamadan mı bahsediyorsun oyla kaynakları hep ingilizce ve ben ingilizce bilmiyorum onları çözememki
  • İngilizce olmadan olmaz malesef. Bootloader ve mevcut software versiyonunu söylersen uygun birşey bakabilirim senin v3i'ye.
  • software versiyonu yani yazılım versiyonu R47A_08.D8.A1R yardımcı olduğun için çok teşekkürler
  • quote:

Motomurat ve Peter Pan hoşgeldiniz.

Murat, E2 çok popüler aslında ama burada değil, asya'da çok popüler olduğunu biliyorum, güzel de modlanıyor özellikleri de iyi ama benim gözümde E398'in yerini dolduramaz. Jiux'un geleceği hakkında olumlu düşünüyorum çünkü motorola bundan sonra çıkardığı modellerde juix'e ağırlık veriyor.

Peter Pan, Senin telefon ayrıcalıklı bir cihaz, kendine has asaleti ve sağlamlığı var. Piyasada o cihazda kullanılan materyal sadece ultra lux 1500 liralık fashion cihazlarda kullanılıyor. Anlamayanlar bilmeyenler konuşuyor boş boş.

Evet hocam elimde görenler çok dikkatli bakıyorlar gerçekten çok dikkat çekici bi cihaz ama sonradan arkadaşlarım olsun çevremdekiler olsun neden aldın motorla niye nokia falan almadın diyorlar, ben zaten Nokia N73 ü satıp bu modeli aldım diyorum adamlar aptal gözüyle bakıyorlar

• Arkadaşlar konu ölmüş yaa nerelerdesiniz..
  • Bugün neon knights, yeni nickiyle El Fuego'nun doğum günüdür. Doğum günün kutlu olsun abi.
  • arkadaşlar motorolanın s9 isimli stereo bluetooth kulaklığı var. kullanan, gören, bilen var mı? ses perforrması nasıl? pcde de kullanılabiliyor mu?
  • Kullanmadım, görmedim. Yabancı forumlarda ve incelemelerden aldığı not iyi. Pc'de kullanılır tabiki.
  • quote:

Bugün neon knights, yeni nickiyle El Fuego'nun doğum günüdür. Doğum günün kutlu olsun abi.

Sağol kardeşim. Sana da geçmiş olsun

Nazar değdi sana da...
  • Kardeşlerim doğum gününüz kutlu olsun kusura bakmayın takip ederim fakat vize haftası adapte olamıyorum bazen hayırlı yaşlar hayırlı sağlıklı ömür nasip etsin Allah , kardeşim Sinan sanada tekrar geçmiş olsun hayırlı geceler :):):):)
  • Motorola kullanıcısı bu kadar az mı? Şaşırdım...
  • Benide ekleyebilirsin Şemseddin
  • Hoşgeldin rockclimber.

@El fuego,

Az değilde, e398, e2, mpx200 başlığındaki aktif motocular kendi başlıklarından çıkıpta baksalar şu motorola bölümünde başka ne varmış diye...

Şahsen şikayetçi değilim, az ve öz olmakta herkese layık olmayan bir güzellik.

quote:

Orjinalden alıntı: uguRnB

V3x i kaybettikten sonra N95 zımbırtısını aldım. Bir V3x alıcam yine.

Bu söz'ün üstüne ne denibilir ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heartless -- 12 Nisan 2008; 19:14:38 >

• EkLeyen ßiriLeri Varsa EkLerse Sevinirim.
  • Tüm Motorola cihazlar için kilit kırma şifresi alabileceğiniz bir site.

http://www.motounlocknow.com/
  • evet arkadaşlar en sonunda bende v8 alarak sizlere katıldım...daha öncede v3 kullanmış ve memnun kalmış biri olarak v8 lede sıkıntı yaşayacığımı sanmıyorum...zaten telefonun karizması yeter
  • imzayı yapamadım...şimdi oldu mu acaba???
  • Hoşgeldin ferhat,

İlk postta verdiğim imza kodunu direk profil bölümünde gerekli yere yapıştırıp kaydet. Telefon'un hayırlı olsun kardeşim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: neon knight

320 kbps lik bir şarkıyı dinleyebilmen için önce dönüştürmelisin. Yani kps sini düşürmelisin. Eğer sağlam bir dönüştürücün yoksa

SUPER BURADA

Ya da Motorola MP3 Loader

BURADA

konunun üzerinden bayığı bir zaman geçti ama ben bu 2 programıda kullanamadım beceremedim yaa nasıl olucağını biri anlatabilirmi lütfen

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.