Şimdi Ara

D.H Motorola CLUB [ Önemli Konular ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
840
Cevap
2
Favori
43.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de geldim arkadaşlar beni de üye yapın 9 senelik motorola kullanıcısıyım . sıreasıyla yazıyom
    cd930
    t2288
    e365
    c350
    c450c
    e398
    mpx200(2gün)
    mpx220 ve en son da
    e2

ama hala mpx220 yi arıyorum onda yaptığım herşeyi e2 de yapabilmiş değilim daha mpx220 bana 2 sene kadar dayanabildi sınırları fazla zorladım arızalandı satmak sorunda kaldım şimdilik e2 ile idare ediyoz
  • quote:

Orjinalden alıntı: halm

ben de geldim arkadaşlar beni de üye yapın 9 senelik motorola kullanıcısıyım . sıreasıyla yazıyom
    cd930
    t2288
    e365
    c350
    c450c
    e398
    mpx200(2gün)
    mpx220 ve en son da
    e2

ama hala mpx220 yi arıyorum onda yaptığım herşeyi e2 de yapabilmiş değilim daha mpx220 bana 2 sene kadar dayanabildi sınırları fazla zorladım arızalandı satmak sorunda kaldım şimdilik e2 ile idare ediyoz

İşte gerçek bir modder ve motorola fan, aramıza hoşgeldin arkadaş. Listeye ekledim. E398 artık biraz zor biliyorsun, mod ihtiyacını slvr L7'de fazlasıyla görür. Bulsam bi tane temiz bende alıp fantazi yapmak istiyorum valla.

• mod ihtiyacımı e2 fazlasıyla görüyo ama sınırlarını zorlamadım daha vaktim yok fazla biraz daha boş vaktim olsa kendi imalatım flash ları koyarım belki buraya l7 e2 nin yerini tutamaz e2 kasa olarak da çok sağlam
  • quote:

Orjinalden alıntı: mc.erdem226

Dayı v6 al yine aynı kulvarda yüzelim bence çok bişey fark etmiyo inan :)

Ben de aynı şeyi düşünüyorum. V9 parasına iki tane V6 alınabilir gibi
  • Sende Al gitsin v6 maxx'ı. Büyük Dış ekran,CrystalTalk ve tasarım dışında pek bir fark yok zaten.
  • Bende katılacağımda ama ereyon 2 gündür gönderemedi telefonu(Maxx V6) .
    heratless bak bu telefon iyi çıkmaz ise senden bilirim ona göre 90 ların başında kullanmış idim ilk defa motorolayı.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc.erdem226 -- 2 Nisan 2008; 21:18:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yahyau

Bende katılacağımda ama ereyon 2 gündür gönderemedi telefonu(Maxx V6) .
    heratless bak bu telefon iyi çıkmaz ise senden bilirim ona göre 90 ların başında kullanmış idim ilk defa motorolayı.

Moto, makinelerin kralıdır
  • arkadaşlar beni de ekleyin
    Bende Motorola V3İ kullanıyorum

• e398 ve rokr e2 im var bende sizlerleyim
  • bazı arkadaşlar juix i symbian dan üstün tutuyorlar sizce bu doğrumu juix in gelecegi nasıl? yani bizim e2 ; mpx 200 , mpx 220 ve e398 gibi kendini gösterebilecekmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 3 Nisan 2008; 15:29:35 >
  • Linux elbette ki symbiandan iyi bence. ben E2 yi sadece 20 gün kullandım ama hafıza kartına yapıştırılabilen bir sürü uygulamalar sayesinde telefon bir hayli güçleniyordu. WM'nin tadını vermediği için satmıştım. Kolay modlanabiliyor ama bence V serisini modlamak ya da MPx'e, PPC'ye ROM yüklemek bana daha da basit geliyor. Biraz alışkanlıklarla ilgili sanırım. Dünyayı bilemem ama Türkiye'de E serisi gösterilmesi gereken ilgiyi göremedi. MPx220, MPx200'e göre daha gelişmiş olmasına rağmen MPx200 bambaşka hala; kamera yok, mavidiş yok E2 kaliteli bir telefon. İnşallah geç te olsa hakettiği yere gelir
  • Arkadaşlar bende Moto V8 kullanıyorum aldığım ilk zamanlar keşke almasaydım diyordum ama şimdi alıştım artık çok hoşuma giderek kullanmaya başladım
  • Motomurat ve Peter Pan hoşgeldiniz.

Murat, E2 çok popüler aslında ama burada değil, asya'da çok popüler olduğunu biliyorum, güzel de modlanıyor özellikleri de iyi ama benim gözümde E398'in yerini dolduramaz. Jiux'un geleceği hakkında olumlu düşünüyorum çünkü motorola bundan sonra çıkardığı modellerde juix'e ağırlık veriyor.

Peter Pan, Senin telefon ayrıcalıklı bir cihaz, kendine has asaleti ve sağlamlığı var. Piyasada o cihazda kullanılan materyal sadece ultra lux 1500 liralık fashion cihazlarda kullanılıyor. Anlamayanlar bilmeyenler konuşuyor boş boş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Motomurat ve Peter Pan hoşgeldiniz.

Murat, E2 çok popüler aslında ama burada değil, asya'da çok popüler olduğunu biliyorum, güzel de modlanıyor özellikleri de iyi ama benim gözümde E398'in yerini dolduramaz. Jiux'un geleceği hakkında olumlu düşünüyorum çünkü motorola bundan sonra çıkardığı modellerde juix'e ağırlık veriyor.

Peter Pan, Senin telefon ayrıcalıklı bir cihaz, kendine has asaleti ve sağlamlığı var. Piyasada o cihazda kullanılan materyal sadece ultra lux 1500 liralık fashion cihazlarda kullanılıyor. Anlamayanlar bilmeyenler konuşuyor boş boş.

anlamayanlar konuşuyor boş boş

• Motorola Clup'ün Tüm üyelerine selam !!

"HEARTLESS" Yaptığın topic gerçekten güzel olmuş.Herkes gibi bende seni tebrik ederim.Eline emeğine sağlık.Sırf bu topic desem yalan olmaz birtane motorola bulucam. Pek anlamıyorum motoroladan ama ;başlangıç olur artık.
  • Teşekkürler
  • e398 im hala yaşıyor cok şükür fakat hala anlamış değilim motorola bu cihazı neden daha ii bir şekilde güncelleyemedi. rokr e1 ve e1000 gibi cihazlar devamı görünsede hoparlörler hala 22 khz ve 16mm .bence bu cihaz aynı kasa ile 44khz 20mm hoparlörler veeeeeeeeeeeeee juix ile müthiş olurdu ne dersiniz motorola kardeşlerim hoş olmazmıydı
  • Juix'e gerek yok, ruslar elf sistemiyle e398'i şahlandırdı zaten.
  • v3i de tam ekran video izlemek için program varmı bilen varmı acaba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.