Şimdi Ara

Cyberpunk Edgerunners (Netflix)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler vasat diye düşünüyordum son zamanlarda gördüğüm en iyi görselik ve aksiyon anime işi olabilir...Kesinlikle tavsiye ederim bir bakın

• Tek oturuşta bitirdim. Mükemmel olmuş.

• İki bölüm baktım bugün bitiririm çizimler falan iyi bayağı. Müzikleri de sevdim.

• Ben de başlarım, güzel yorumlar gördüm.

Cyberpunk oynamadım hiç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SamaraMorgan kullanıcısına yanıt

Ben de oynayamadım pc kaldırmıyor diye. Ortak karakterler varmış galiba ufak tefek.

• @Zebercet @SamaraMorgan oyunu oynamadım senaryo kendi başına yeteri kadar doyurucu ve açıklayacı çok derin bir senaryosu yok fakat akıcı ve izlettiren türden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 14 Eylül 2022; 22:3:46 >
  • Üst düzey bir iş olmuş çok beğendim. Başlarken fazla bir beklentim yoktu izler geçerim diyordum.

• Üçüncü bölümden sonra devam edesim gelmedi nedense ya keşke Arcane tarzı bir animasyon olarak yapsalarmış bu fazla anime tarzı olmuş. Fazla anime tarzı ifadesi yanlış oldu aslında direkt anime işte.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

ben beğendim oyundan öne çıksda bu animasyon inanılmaz etki ederdi zaten yeterince hype almıştı ama bunla oynarken daha iyi hissedilirdi oyun.

• ilk 2 bölümü izledim ama hiç mi hiç beğenmedim. konusu çok basit geldi bana ve çizimleri, dövüş sahneleri vs beğenmedim. beğenenler nesini beğendi onu da anlamadım.

arcane ile kıyaslandığını gördüm internette. bana göre yanından bile geçemez. arcane bunun yanında efsane kalır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.