Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (294. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FPS artırmaz hocam. Ama psikolojik olarak adamı çok rahatlatır. Sistem daha rahat açılıp kapanır, loading süreleri biraz kısalır.

SSD çok etkili, imkanın varsa şart...

• sertacr88 kullanıcısına yanıt

3 ay sonra yaş 32..Az çok dinledik bunları ondan biraz :)

• High'da oynanır ama 60 fps değil de 50 fps civarında oynarsın diye düşünüyorum.

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

Nice sağlıklı yeni yaşlara inşallah :) ben o merdivene Ekim ayında çıktım Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Dünyanın altın çağı denilen zamanda büyüdük kalite bakımından.

• Önceki arkadaşa dediğim gibi ağır ayarları medium texture ultra filan yaparak high civarı 60 fps yakalarsınız. SSD fps artırmaz ama kesinlikle almalısınız. Oyundaki dokuların sahnelerin düzgün yüklenmesi için SSD lazım yoksa tat alamazsınız pek bazı dokular geç yüklenir vs sıkıntı olur.
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt

Sizede hocam nice yaşlara.Yaşlandık artık ne diyelim. 90 lar güzeldi çocukken herşey çok güzeldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 25 Kasım 2020; 15:11:14 >
  • i5 4460 / Gtx970 / 16gb ddr3 ram / Söyleyin tohtur bey hiç mi umut yok ? :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicans -- 25 Kasım 2020; 15:45:49 >
  • Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacr88 -- 25 Kasım 2020; 15:59:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicans

@SnakeBrada Bradam yine efsane bir video hazırlamış.

• Pc vs ps4 pro,Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  oyun konsolda bildiğin bulanık pc nin gözünü seveyim Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• magicans kullanıcısına yanıt
    İşlemci her ne kadar yetersiz gelsede oyun çıktığında denersiniz grafik ayarı kombinasyonu yaparsınız tatmin ederse oynamaya devam edersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Pc vs ps4 pro,  oyun konsolda bildiğin bulanık pc nin gözünü seveyim  

Proda böyleyse düz ps4te bu oyun 15 fps olacak galiba. Yada gta 5in ps3 sürümü gibi bir şey olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

İşlemci her ne kadar yetersiz gelsede oyun çıktığında denersiniz grafik ayarı kombinasyonu yaparsınız tatmin ederse oynamaya devam edersiniz

Valla grafik takıntım pek yok esasında. Tek derdim 720p de dahi olsa normal bir şekilde oynasam kafi. Yorumun için teşekkürler hocam.

• çıkınca fiyat artar mı alsak mı bilemedimCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• magicans kullanıcısına yanıt
    1080de ayar kısarak oynarsınız 720lik bir sistemde değil elinizdeki

• Bu oyunu bukadar ateşli bir şekilde bekleyipte ps4 de oynayacak yoktur heralde.

Varda işte olmamalı yani bunu gördükten sonra satıp hemen bir pc toplayın konsolcular.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 25 Kasım 2020; 18:45:30 >
  • farukclkk kullanıcısına yanıt
    Yani bunu bilemeyiz cdpr her ne kadar oyuncu dostu bir firma olsada doların euronun halide ortada ihtimaller yüzde 50 50

• farukclkk kullanıcısına yanıt

Çıkınca fiyat azalmaz. Hâliyle öyle de böyle de alacaksanız ve şu an alamamanızın sebebi bir yerden para beklemeniz değilse, şu an oyunu alabilecek durumdaysanız alın. Artıp artmayacağını ise kimse bilemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Bu oyunu bukadar ateşli bir şekilde bekleyipte ps4 de oynayacak yoktur heralde.

Varda işte olmamalı yani bunu gördükten sonra satıp hemen bir pc toplayın konsolcular. 

Ben ps4 de oynayacagim niye noluyo? Pc de sonu farkli mi bitiyor 1500tl ye alinan konsolla bitirmek en kârlısı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.