Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
16.166
Cevap
235
Favori
846.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1605
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 129
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 53
  • Favoriye Eklediklerim 237
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JaReD22 (280 mesaj) Winter Is Coming (270 mesaj) Onvious (240 mesaj) Johnny Silverhand (229 mesaj) Tremere117 (215 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12824 mesaj) Mobil (2538 mesaj) Tablet (22 mesaj) Mini (997 mesaj) Uygulama (429 mesaj)
  • @
94 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
Giriş
    5396 Mesaj

Yani bunu bilemeyiz cdpr her ne kadar oyuncu dostu bir firma olsada doların euronun halide ortada ihtimaller yüzde 50 50

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    farukclkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9641 Mesaj

Çıkınca fiyat azalmaz. Hâliyle öyle de böyle de alacaksanız ve şu an alamamanızın sebebi bir yerden para beklemeniz değilse, şu an oyunu alabilecek durumdaysanız alın. Artıp artmayacağını ise kimse bilemez.

|
    |
    farukclkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: C.E.L.L.

Bu oyunu bukadar ateşli bir şekilde bekleyipte ps4 de oynayacak yoktur heralde.

Varda işte olmamalı yani bunu gördükten sonra satıp hemen bir pc toplayın konsolcular. 

Ben ps4 de oynayacagim niye noluyo? Pc de sonu farkli mi bitiyor 1500tl ye alinan konsolla bitirmek en kârlısı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

İlk defa beğendim bir yorumunu :D  

|
    |
    Lwernull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    202 Mesaj

steamdaki pre-order'a özel şeyler önceden pre-order etmiş kişilere de verilecektir herhalde?

|
    |
  • Binbaşı
    1296 Mesaj

doğru haklısınız.

|
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12260 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lwernull

Kendimden örnek vereyim rainbow six çıktığından beri oynarım en son çıkan TTS yani test sunucusu next gen grafiklerle çıktı fark çok büyük olmasa bile gözüme okadar güzel geldiki kaç haftadır ana oyunu açmadım.

Sizin de ne olduğunu anlamanız için önce ps4 de CP77 oynayıp ardından pc de oynamanız gerek.

Kâr mevzusu derin mevzu ona girmeyelim. 

|
    |
    Wes7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj

Neyse hocam ben hep konsolda oynadigim icin alistim oyun belli bir stabilde calişsın yeter gerisi beni ilgilendirmiyor
    |
    |
    Lwernull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2404 Mesaj

Aa ama hayır illa pc de oynamalısınız Çöp pis kaka şeylerle oynamayın yazık size. İlla da pc de oynayın illa da pc de oynayın.

Bu kadar abartmayı yahu. İsteyen istediği gibi oynasın.
    |
    |
    Wes7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1347 Mesaj

Oyunun grafikleri çok kafa karıştırıcı ya... Önsiparişte alıp almama konusunda çok kararsızım.

RTX olmadan oyun nasıl olur acaba? Bu kadar grafiğe wow falan yapıyoruz ama ps4 videoları ortada... Grafiksel anlamda hep downgrade var hem de rtx faktörü var.

Ryzen 5, 2700x, 32GB ram ve amd 5700 ekran kartına sahibim. En yüksek veya yüksek ayarlarda açabilir miyim açsam da grafik nasıl olur çok kafam karışık. 60fps altına düşsün istemiyorum. Hatta 144Hz monitör var 144Hz altına düşmek istemiyorum 1080pde. Nasıl olacak bunun hesap kitabını yapıyorum hala.

Witcher 3 2013 demoları ile final sürüm videolarını izleyince ubisoftvari downgradeler var. Acaba Cyberpunkta ne olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whituryd -- 25 Kasım 2020; 21:29:38 >
  • Yüzbaşı
    779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Whituryd

Oyunun grafikleri çok kafa karıştırıcı ya... Önsiparişte alıp almama konusunda çok kararsızım.

RTX olmadan oyun nasıl olur acaba? Bu kadar grafiğe wow falan yapıyoruz ama ps4 videoları ortada... Grafiksel anlamda hep downgrade var hem de rtx faktörü var.

Ryzen 5, 2700x, 32GB ram ve amd 5700 ekran kartına sahibim. En yüksek veya yüksek ayarlarda açabilir miyim açsam da grafik nasıl olur çok kafam karışık. 60fps altına düşsün istemiyorum. Hatta 144Hz monitör var 144Hz altına düşmek istemiyorum 1080pde. Nasıl olacak bunun hesap kitabını yapıyorum hala.

Witcher 3 2013 demoları ile final sürüm videolarını izleyince ubisoftvari downgradeler var. Acaba Cyberpunkta ne olur.

Mümkün değil o kadar oynanış videosu yayınlandı. Bir çok yere dağıtıldı. Kesinlikle downgrade lik bir durum yok hatta remastered lık bir durum var diyebilirim 2018 deki gameplaye göre

|
    |

• Yarbay
    3573 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rocksolidv

Pc vs ps4 pro,  oyun konsolda bildiğin bulanık pc nin gözünü seveyim  

Konsolcu arkadaşlar alınmaca gücenmece olmasın ama çok fena gözüküyor(kötü anlamda fena) hem de ps4 pro'da. Resmen 480p gibi bir görüntü var ekrana vazelin sürmüşler gibi. Oyun düz ps4'te nasıl çalışacak çok merak ediyorum yollarda bir tane bile NPC olmaz herhalde   Ne yapmışlar ne etmişler işin içinden çıkamamışlar bence eski konsollarda o yüzden koyver gitsin moduna almışlar grafikleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 25 Kasım 2020; 22:14:31 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Konsolcu arkadaşlar alınmaca gücenmece olmasın ama çok fena gözüküyor(kötü anlamda fena) hem de ps4 pro'da. Resmen 480p gibi bir görüntü var ekrana vazelin sürmüşler gibi. Oyun düz ps4'te nasıl çalışacak çok merak ediyorum yollarda bir tane bile NPC olmaz herhalde   Ne yapmışlar ne etmişler işin içinden çıkamamışlar bence eski konsollarda o yüzden koyver gitsin moduna almışlar grafikleri.

Alıntıları Göster

Şu oyunun PC grafikleri çok daha iyi olabilirdi ama sırf PS4 / Pro sürümünü de çıkartmak için kıstılar. Grafiği çok takmıyorum neyse ki, içerik dolu olur umarım beklediğimiz gibi.  

• Yarbay
    3573 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ObjectOrientedNickname

Şu oyunun PC grafikleri çok daha iyi olabilirdi ama sırf PS4 / Pro sürümünü de çıkartmak için kıstılar. Grafiği çok takmıyorum neyse ki, içerik dolu olur umarım beklediğimiz gibi.  

Alıntıları Göster

Keşke tek bu oyun olsa. Tüm oyunlar konsola göre yapılıyor, PC bileşenlerinin kullanabilecegi maksimum güce göre hiç oyun çıkmıyor. Son yıllarda çıkan bir tek RDR2 var sistemi köküne kadar kullanan bence.

Oyunu çok agır şekilde savunan biri olarak çıktıgında PC'de de yollarda, mekanlarda in cin top oynuyorsa çok fena gömerim. Böyle bir oyunda bence kesinlikle PC versiyonunda NPC ve araç yogunlugunu ayarlayabilecegimiz bir seçenek olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 25 Kasım 2020; 23:17:38 >

• Yarbay
    12260 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lwernull

Sadece bulanıklık değil sahnede eksikliklerde var, aynı şekilde gölgelerde yok kimbilir şehirde neleri çıkardılar oyundan.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/9d/f7/c1/9df7c105df58a52e42a92473f3354436.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.E.L.L. -- 26 Kasım 2020; 0:17:9 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1991 Mesaj

Arkadaşlar duruma göre ön sipariş vereceğim ama kararsızım. GTX 1050Ti 4 GB / 8 GB Ram / i5 8300h var. Medium ayarlarda 50-60 FPS diyorlar genelde okuduğum yerlerde ama siz ne dersiniz? Bu sistemde kötü oynatırsa hiç sipariş vermeyeyim diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 25 Kasım 2020; 23:27:48 >
  • Yarbay
    12260 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lwernull

Siz riskli gruptasınız almadan önce beleş sürümü oynayın derim.

|
    |
    Wallcroft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj

Konuda önceki sayfalarda bir arkadaş paylaşmıştı sanırım tüm ayarları yanlış hatırlamıyorsam yoktu öyle bir ayar. Modla halledilir gerçi bir şekilde ama olsa daha iyiydi.

@Wallcroft 1050ti 1080p mediumda kesinlikle 60 fps oynatmaz onu söyleyeyim. Minimum olan 780'den kötü bir kart çünkü. 720p oynarım derseniz belki oynatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukullanıcıadıuygunmu -- 25 Kasım 2020; 23:35:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Six Feet Under. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Wallcroft
  • Yarbay
    5396 Mesaj
    Adam isterse tost makinesinde oynar onun keyfi onun zevki yahu herşeye bir salça olmayın bırakın milleti kendi haline
    Konsol PC sürümleri arasında elbet fark olacak bu her oyunda geçerli
    Fanboyluk kadar illet birşey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1991 Mesaj

@Lwernull Teşekkür ederim ikinize de. Şu aşamada en iyisi oyun çıkana kadar beklemek gibi duruyor o zaman.

|
    |
    Bahsedilenler: Lwernull, Bukullanıcıadıuygunmu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,984
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.