Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (295. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• steamdaki pre-order'a özel şeyler önceden pre-order etmiş kişilere de verilecektir herhalde?

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

doğru haklısınız.

• Wes7 kullanıcısına yanıt

Kendimden örnek vereyim rainbow six çıktığından beri oynarım en son çıkan TTS yani test sunucusu next gen grafiklerle çıktı fark çok büyük olmasa bile gözüme okadar güzel geldiki kaç haftadır ana oyunu açmadım.

Sizin de ne olduğunu anlamanız için önce ps4 de CP77 oynayıp ardından pc de oynamanız gerek.

Kâr mevzusu derin mevzu ona girmeyelim. 

• Neyse hocam ben hep konsolda oynadigim icin alistim oyun belli bir stabilde calişsın yeter gerisi beni ilgilendirmiyor
  • Wes7 kullanıcısına yanıt
    Aa ama hayır illa pc de oynamalısınız Çöp pis kaka şeylerle oynamayın yazık size. İlla da pc de oynayın illa da pc de oynayın.

Bu kadar abartmayı yahu. İsteyen istediği gibi oynasın.
  • Oyunun grafikleri çok kafa karıştırıcı ya... Önsiparişte alıp almama konusunda çok kararsızım.

RTX olmadan oyun nasıl olur acaba? Bu kadar grafiğe wow falan yapıyoruz ama ps4 videoları ortada... Grafiksel anlamda hep downgrade var hem de rtx faktörü var.

Ryzen 5, 2700x, 32GB ram ve amd 5700 ekran kartına sahibim. En yüksek veya yüksek ayarlarda açabilir miyim açsam da grafik nasıl olur çok kafam karışık. 60fps altına düşsün istemiyorum. Hatta 144Hz monitör var 144Hz altına düşmek istemiyorum 1080pde. Nasıl olacak bunun hesap kitabını yapıyorum hala.

Witcher 3 2013 demoları ile final sürüm videolarını izleyince ubisoftvari downgradeler var. Acaba Cyberpunkta ne olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whituryd -- 25 Kasım 2020; 21:29:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whituryd

Oyunun grafikleri çok kafa karıştırıcı ya... Önsiparişte alıp almama konusunda çok kararsızım.

RTX olmadan oyun nasıl olur acaba? Bu kadar grafiğe wow falan yapıyoruz ama ps4 videoları ortada... Grafiksel anlamda hep downgrade var hem de rtx faktörü var.

Ryzen 5, 2700x, 32GB ram ve amd 5700 ekran kartına sahibim. En yüksek veya yüksek ayarlarda açabilir miyim açsam da grafik nasıl olur çok kafam karışık. 60fps altına düşsün istemiyorum. Hatta 144Hz monitör var 144Hz altına düşmek istemiyorum 1080pde. Nasıl olacak bunun hesap kitabını yapıyorum hala.

Witcher 3 2013 demoları ile final sürüm videolarını izleyince ubisoftvari downgradeler var. Acaba Cyberpunkta ne olur.

Mümkün değil o kadar oynanış videosu yayınlandı. Bir çok yere dağıtıldı. Kesinlikle downgrade lik bir durum yok hatta remastered lık bir durum var diyebilirim 2018 deki gameplaye göre

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Pc vs ps4 pro,  oyun konsolda bildiğin bulanık pc nin gözünü seveyim  

Konsolcu arkadaşlar alınmaca gücenmece olmasın ama çok fena gözüküyor(kötü anlamda fena) hem de ps4 pro'da. Resmen 480p gibi bir görüntü var ekrana vazelin sürmüşler gibi. Oyun düz ps4'te nasıl çalışacak çok merak ediyorum yollarda bir tane bile NPC olmaz herhalde   Ne yapmışlar ne etmişler işin içinden çıkamamışlar bence eski konsollarda o yüzden koyver gitsin moduna almışlar grafikleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 25 Kasım 2020; 22:14:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Konsolcu arkadaşlar alınmaca gücenmece olmasın ama çok fena gözüküyor(kötü anlamda fena) hem de ps4 pro'da. Resmen 480p gibi bir görüntü var ekrana vazelin sürmüşler gibi. Oyun düz ps4'te nasıl çalışacak çok merak ediyorum yollarda bir tane bile NPC olmaz herhalde   Ne yapmışlar ne etmişler işin içinden çıkamamışlar bence eski konsollarda o yüzden koyver gitsin moduna almışlar grafikleri.

Alıntıları Göster

Şu oyunun PC grafikleri çok daha iyi olabilirdi ama sırf PS4 / Pro sürümünü de çıkartmak için kıstılar. Grafiği çok takmıyorum neyse ki, içerik dolu olur umarım beklediğimiz gibi.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-79AA8D8C9

Şu oyunun PC grafikleri çok daha iyi olabilirdi ama sırf PS4 / Pro sürümünü de çıkartmak için kıstılar. Grafiği çok takmıyorum neyse ki, içerik dolu olur umarım beklediğimiz gibi.  

Alıntıları Göster

Keşke tek bu oyun olsa. Tüm oyunlar konsola göre yapılıyor, PC bileşenlerinin kullanabilecegi maksimum güce göre hiç oyun çıkmıyor. Son yıllarda çıkan bir tek RDR2 var sistemi köküne kadar kullanan bence.

Oyunu çok agır şekilde savunan biri olarak çıktıgında PC'de de yollarda, mekanlarda in cin top oynuyorsa çok fena gömerim. Böyle bir oyunda bence kesinlikle PC versiyonunda NPC ve araç yogunlugunu ayarlayabilecegimiz bir seçenek olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 25 Kasım 2020; 23:17:38 >

• Sadece bulanıklık değil sahnede eksikliklerde var, aynı şekilde gölgelerde yok kimbilir şehirde neleri çıkardılar oyundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 26 Kasım 2020; 0:17:9 >
  • Arkadaşlar duruma göre ön sipariş vereceğim ama kararsızım. GTX 1050Ti 4 GB / 8 GB Ram / i5 8300h var. Medium ayarlarda 50-60 FPS diyorlar genelde okuduğum yerlerde ama siz ne dersiniz? Bu sistemde kötü oynatırsa hiç sipariş vermeyeyim diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 25 Kasım 2020; 23:27:48 >
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt

Siz riskli gruptasınız almadan önce beleş sürümü oynayın derim.

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Wallcroft kullanıcısına yanıt

Konuda önceki sayfalarda bir arkadaş paylaşmıştı sanırım tüm ayarları yanlış hatırlamıyorsam yoktu öyle bir ayar. Modla halledilir gerçi bir şekilde ama olsa daha iyiydi.

@Wallcroft 1050ti 1080p mediumda kesinlikle 60 fps oynatmaz onu söyleyeyim. Minimum olan 780'den kötü bir kart çünkü. 720p oynarım derseniz belki oynatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukullanıcıadıuygunmu -- 25 Kasım 2020; 23:35:21 >
  • Adam isterse tost makinesinde oynar onun keyfi onun zevki yahu herşeye bir salça olmayın bırakın milleti kendi haline
    Konsol PC sürümleri arasında elbet fark olacak bu her oyunda geçerli
    Fanboyluk kadar illet birşey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Lwernull Teşekkür ederim ikinize de. Şu aşamada en iyisi oyun çıkana kadar beklemek gibi duruyor o zaman.

• Bu oyunu geforce now da hakkını vererek oynamak için ne kadar bir internet hızı gerekir 30 mbps yeterli olur mu

• sernor S kullanıcısına yanıt
    Min 24 mbit ve üstü yeterli olur ama wifi ile denemeyin kablo şart kaliteli bir Cat6 kablo
    Cat5ler çok dalgalı stabil değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden ps5 ile pc karsilastirmak yerine pc ile ps4 karsilastiriliyor

Şaka mi bu ?

3090 = 3 Ps4 pro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.