Şimdi Ara

CX65'i olanlar.... (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
0
Favori
204.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN CX65 TE KAMERA SÜĞRESİNİ UZATMAYI VE BİLGİSAYARDAKİ MP3 LERİ WAW'A DÖNÜŞTÜRMEYİ ANLAYAMADIM. LÜTFEN BANA BİRAZ YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ?
  • Muhtelif programlar ve anlatımlar için;

www.cx65.org
  • yabancı bir forumda cx65'in cx70 yapılabildiğini okumuştum..
    bu konuda bir bilgisi olan arkadaş var mı?!
  • Arkadaşlar Bedava polifonik melodi,tema,duvar kağıdı gibi içerikleri indirebileceğim bildiğiniz bir wap adresi yok mu?
  • siemens cx65 e uygun oyunları nerden indirebilirim
  • cx65.de
    cx65.org
  • cx 65 almayın telin bi kere programı hatalı garanti süresince güncellemeniz gerekir ayrıca benimki arada sırada tuş kilidi kapandığında telefon kilitli lütfen cihazı kapatın diyo kapatıp yeniden acmak zorunda kalıyom o yüzden kimseye tavsiye etmem hataları olmasa süper bi tel
  • hala siemens cx 65 kullanıyorum. 1.5 sene oldu. demek ki benden başka kullanan kalmamış iki aydır mesaj yazan yok. Allah'a şükür bi sorunla karşılaşmadım. Haşat olana kadar kullancam.
  • bu topic halen duruyomu bea
  • konuyu tekrar hortlatmış gibi olacak ama
    cx65'te cx 75 gibi wap yoluyla software update yapılıyormu.
    adresini bilen varmı
  • ARKADAŞLAR BU FW Yİ NASIL YÜKSELTÇEM DATA KABLOSU YÜKSELTMEYE UYUMLU OLMASINA RAĞMEN YÜKSELTEMİYORUM HER ŞEY TAMAM AMA "TELEFON BAĞLANAMADI" HATASI VERİYO YÜKSELTİRKEN İMDAAAT
  • Yanlış hatırlamıyorsam telefonun şarjı full olması gerekiyordu. azıcık da eksik olsa fw yükselmiyor.
  • merhaba arkadaşlar size bi konuda danışmak istedim.2 senedir CX65'im var ve başlarda çok iyiydi sonra menülerde takılmaya başladı versiyon 50 yükleyip güncelleştirmeyle bu işi hallettik ve başka da hiç bi sorun yaşamadım tertemiz bi telefon aynı yeni gibi ne bi yerinde çizik var ne bişey..menü iconlarını S65inki gibi değiştirdim, data kablosu ve yükleme cd'si ayrıca birçok tema,oyun,melodi,resim bulunan bi 2.cd'si şarj cihazıyla birlikte bu CX65 ne kadara gider sizce_??
  • arkadaşım telefona istediğin kadar ii bak telefon sıfır olsa ne olur en fazla 100 milyon verirler yani benimkine öle werdiler ayrıca ben mahkeme kararı ile yeni tel istedim karar çıktı yenisini gönderecekler çünkü 1.5 yıl sonra tel bitiyoo çalışmıyo artık gelir gelmez satacam ben kutusunu dahi açmayacam telefonu ilk çıktığında aldığım için çok üzgünümm .. Kesinlikle almayın bu telii berbat bişiii...

(TAM 400 MİLYONA ALMIŞTIM )

• arkadaşlar bu telefonu satın gerekirse üste para verin ne illet bişeymiş ya ben kafayı sıyırıyordum az daha ben beöyle berbat bi makine görmedim siemens neden tutulmuyor diyorlar ortada işte bu telefona her gün masaj yap dinlendir üstüne titre genede çok az vakti var kafayı yiyo menülerde takılıyo kendi kendine arama yapıo istediğin zaman arama yapmıyo şebeke başka teller ful çekerken bi anda kayboluyo şebeke nerde arazi bence satın o telleri hala o tellere para verirlerken satın 354 milyona aldım 100 milyona sattım ikinciele
  • abi 2 yıllık topici hortlatmayın bu telefon tarihi eser oldu bunu değişeli güseldi ama wav bulmak zordu bea babam kullanıyo şuan
  • muhaha 500'e başka ne alabiliri yazılmış iki sene önce
  • biz varya amma enayiyiz bak şimdi alıyoz yeni çıkan telleri 1000 ytl ye seneye yada 2 sene sonra gülüyoz ağlancak halimize valla bizim millet baya bi enayi iş adamları dahada 3310 kullanıyo bea ...
  • haklısın aslında ajanwhite. ağlanacak halimize gülüyoruz
  • Unutmamak gerekiyor ki iki yıl önceki 500 liranın alım gücü ile bugünki 500 liranın alım gücü de farklı.
    O zaman para daha değerliydi...
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.