Şimdi Ara

CX65'i olanlar.... (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
0
Favori
204.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    zamanın en iyi telefonlarındandı
  • satarken tiksiniyordum şimdi özlüyorum :D
  • kafasına göre takılan değişik bi telefondu, değiştirdim, mutluyum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless
    kafasına göre takılan değişik bi telefondu, değiştirdim, mutluyum :)

Kapanırdı, donardı... Versiyon yükletilmeden olmazdı.
  • Bu telefon için reklam panolarında Barnabeu stadını kullanıyolardı.
    Aslında birbirlerine çok uzak kavramlar
  • ben hala kullanıyorum zamanında çok şeyler yüklemiştim şimdi idare ediyoz yeni bi siemens alma zamanı geldi
  • bende onun için cx65 imi satamadım babama verdim ses çok güseldi ama ...
  • arkadaşlar tel eskidi ama yinede bilgisi olan vardır.bende rs-232 seri kablo var yalnız driver ını aradım bulamadım,mpm ile telefona bağlanamadım.rs-232 data kablosu driver ı olan yada indirebileceğim bi adres bilen var mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpyWar
    arkadaşlar tel eskidi ama yinede bilgisi olan vardır.bende rs-232 seri kablo var yalnız driver ını aradım bulamadım,mpm ile telefona bağlanamadım.rs-232 data kablosu driver ı olan yada indirebileceğim bi adres bilen var mı

Seri kabloda driver olayı yok. Sadece usb kablolar için onun da cd oluyor zaten yanında.

Ayrıca Mpm kullanmak yerine size simoco gibi programları önerebilirim.
    Bilgisayarınızı da kasmamış olur.

İyi Forumlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sesyoksesyokdedim

quote:

arkadaşlar tel eskidi ama yinede bilgisi olan vardır.bende rs-232 seri kablo var yalnız driver ını aradım bulamadım,mpm ile telefona bağlanamadım.rs-232 data kablosu driver ı olan yada indirebileceğim bi adres bilen var mı

Seri kabloda driver olayı yok. Sadece usb kablolar için onun da cd oluyor zaten yanında.

Ayrıca Mpm kullanmak yerine size simoco gibi programları önerebilirim.
    Bilgisayarınızı da kasmamış olur.

İyi Forumlar.

yalnız ben versiyon yükseltcem simoco bu işi yapmıyo sanırım.mpm ile tele bağlanamadım aynı şekilde data Exchange Software programıda denedim gene bağlanamadım

• Versiyon yükleyebilmeniz için mpm ile telefonun içine girmenize gerek yok ki...

Simoco ile bağlantı kurabiliyorsanız sorun yok.
    Ya da yükleyeceğiniz versiyon da portlarda telefonu arar zaten. Adım adım size yapmanız gerekeni ifade eder...
  • kusura bakma çok soruyom ama daha önce hiç versiyon yüklemedim devamlı servislerde yükseltmiştim şimdi versiyon yüklemek için sadece data kablosu ve indirdiğim versiyon mu gerekli yani versiyon exe uzantılı exe yi çalıştırınca otomatik versiyon yükseltme başlıyacak mı
  • quote:

kusura bakma çok soruyom ama daha önce hiç versiyon yüklemedim devamlı servislerde yükseltmiştim şimdi versiyon yüklemek için sadece data kablosu ve indirdiğim versiyon mu gerekli yani versiyon exe uzantılı exe yi çalıştırınca otomatik versiyon yükseltme başlıyacak mı

Seri kablo ve orijinal versiyon yeterli olacaktır.

Versiyon yükseltme esnasında size zaten versiyonun ön programı gerekli dönütleri verecektir.

Bağlantı kuruluyor, telefon kapatılıyor gibi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sesyoksesyokdedim

quote:

kusura bakma çok soruyom ama daha önce hiç versiyon yüklemedim devamlı servislerde yükseltmiştim şimdi versiyon yüklemek için sadece data kablosu ve indirdiğim versiyon mu gerekli yani versiyon exe uzantılı exe yi çalıştırınca otomatik versiyon yükseltme başlıyacak mı

Seri kablo ve orijinal versiyon yeterli olacaktır.

Versiyon yükseltme esnasında size zaten versiyonun ön programı gerekli dönütleri verecektir.

Bağlantı kuruluyor, telefon kapatılıyor gibi...

ilgilendiğin saol az önce versiyon yükleme bitti

• quote:

ilgilendiğin saol az önce versiyon yükleme bitti

Güle güle kullanman dileği ile...
  • arkadaslar bence cx65 gayet güssel bi tel ama eksikleri cok fazLLa 10 mb hafiza war mp3 calmio 1.3 megapiksel deiLL bltothe yok ama +larida war tabi goruntu kalitesi güssel menisu rahattr ben derim ki eer her zaman kullanicaniz tel ariyosaniz alin ama size uymuyosa almainn

• bu telefon ilk çıktığında bunlar ekstra özelliklerdi. yani 1.3 kamera mp3 hafıza kartlı telefonlar çok pahalıydı. zamanının en iyi telefonlarındandı cx65. artık eskidi. benim makine sorun çıkardı telefoncuya verdim. bir daha siemens almamak üzere :(
  • Millet ne nankor be. O zaman eski ibm lerle de dalga geçin. Benim ilk bilgisayarım 1.5 gb hafızalı 4x cd rom(onu da iki yıl sonra taktırmıştım) 16 edo ram di. Şimdi dalga mı geçmem gerekir o dönemin pclerile. Bu tel de çıktığı zaman gayet güzeldi. Sonuçta bu bi telefon ve gayet güzel.(döneminde)
  • ARKADAŞLAR BENDE SATTIĞIM CX65'İN FLASHI VAR. İSTEYEN VAR İSE SATABİLİRİM. PIRIL PIRIL DURUYOR HALA. GECE ÇEKİMLERİNDE KULLANIYORDUM. ÇOK FOTOĞRAF ÇEKTİM. İSTEYEN OLURSA ÇEKTİĞİM FOTOLARI DA EKLEYEBİLİRİM. ALETİ 25YTL YE KARGO BANA AİT OLMAK ÜZERE SATIYORUM. İSTEYEN VAR İSE PM ATSINCX65 GÜZEL TELEFONDUR ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anadolu -- 25 Şubat 2007; 22:28:06 >
  • bende 2 senedir CX65 var ama yanlışlıkla system kalsörünü sildim
    bazı şeyler geri geldi ama t9 falan gitti
    kabloyla bilgisayara bağlanabileniniz varsa system klasörünü bana yollayabilirmi
    ayarlar önemli değil ben eski haline getiririm geri
    bide nedir bu sw nasıl yüklenir. ben *#06# yaptım bende SW versiyon 25 yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre D -- 6 Mart 2007; 0:01:13 >
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.