Şimdi Ara

CX65'i olanlar.... (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
204.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: UNiCoDE

Bide ben bi şey daha soracam forumda wavları 4Bit Mono 16000hz yapabilen çıktı mı??Ben zuzun zaman önce bulmak için çok uğraşmıştım da..

Bide bi aralar negative fln burdaydı,niye artık takılmıyorlar pek,bunu da bilen varsa ii olur..

benim kullandım programlar var süper ses kalitesi veriyo istersen yardım ederim istedin uzunlukta wav dosyasını atabiliyosun telefona stereo üstelik
  • Cx65 te Turkcell Messenger i kullanan varmi.Varsa nasıl kullanıyor.Jaca programı çıkarmamışlar çünkü,mesajalr bölümünden anına mesaj bölümüne girin chat yapın diyolarda cx65te öyle bi menü yok :)
  • evet arkadaşlar yokluğumda bakıyorum yine birşeyler olmuş buralarda.

ben şimdi bir soru soracam.

notebook aldım yeni (hayırlı olsun diyenleri duyargibiyim allah razı olsun diyorum onlara)
    cx65 telefonumda var.
    cx65 original data kablosuda var.

sorun şu ben seyehata gittiğimde cep telefonumla bilgisayarımı nasıl internete bağlarım bilgisi olan arkadaşların bilgilerini esirgemeyeceğini biliyrum. şimdiden herkese teşekkürler.
  • Öncelikle hayırlı olsun diim.
    Notebook a MPM i yüklüosun data kablosunu felan takıosun ve ekstralar klasörünün altındaki gprs modem i çalıştırıon ordan gereken ayaraları yaparsın ztn ayrıca telefonda gprs i açmayı unutma bide şunu sölim acaip kontör gidio ...
  • beyler bn geçen gün tema attım ırda ama gelen temayı bi türlü silemiyorum hatta kayıt bile edemiyorum etkinleştir diynce bi hata oluştu dio dosya sistemindende denedim bişi olmuyo ekranda kaldı hep bişi warmış gibi gözüklüyo nasi silebilirm bn bu şeyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kompi

beyler bn geçen gün tema attım ırda ama gelen temayı bi türlü silemiyorum hatta kayıt bile edemiyorum etkinleştir diynce bi hata oluştu dio dosya sistemindende denedim bişi olmuyo ekranda kaldı hep bişi warmış gibi gözüklüyo nasi silebilirm bn bu şeyi

arkadaşım sana kesin çözüm sölim biraz kurcalssn bulurdun ama neyse şimdi eğer telefona tema atacaksan başkasının teması olmuyo yani kurulu bişeyi tekrar kurmuya çalışıyosun (şöle düşün bilgisayarda bi kısa yol kopyaladında başka bilgisayarda o program çalışırmı tabiki hayır senin attın temada kısa yol)kullanamazsın yani sıfırdan yeni tema yollaman lazım istersen pm at sana yollamaya çalışırım silmeye gelince:
    ayarlara gir:sonra tel ayarları diyosunbellek yardımcısına giriyosun:misc gir data inbox çıkacak karşına onun içinde attın temanın adı olur sil oradan vee yeniden kapat aç telefonu tam olarak dedimi uygularsan sorun çözüldü bu arada sakın burdan yanlış bişey silme sistem yöneticisi geri getirmen için formatlayıp tekrar herşeyi kurman gerekir aman bilmedin bişeyi silme

• tamam buldum data inbox u sildim diğer dosyasındaki oldu
  • arkadaşlar cx75 tel aldım msi usb bluetooth cihazım var fakat Mobile Phone Manager ile bağlantı kuramıyorum. Lütfen acil yardım..!
  • millet bu nedir ya neden bu forum bu kadar durgun öldürmeyelim bu formu yazıktırbu telefon bu kadar kötümü ki kimse konuşmaz bende var ama hiç kötülünü görmedim kimse neden ilgi göstermiyo
  • ya bende kablo var telefonu bilgisayara bağlıyorum fakat nasıl kuracağımı unuttum yaw bi yardım cı olsanz
  • siemensin sitesinden telefon modeline ait mobile phone manager programını bul ve pc ye kur.kabloyu taktığında senden driver ister driverinede kuracaksın.
  • siemensin sitesinden telefon modeline ait mobile phone manager programını bul ve pc ye kur.kabloyu taktığında senden driver ister driverinede kuracaksın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonix

siemensin sitesinden telefon modeline ait mobile phone manager programını bul ve pc ye kur.kabloyu taktığında senden driver ister driverinede kuracaksın.

driveri nereden bulacaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaLiL_oZT
    ya bende kablo var telefonu bilgisayara bağlıyorum fakat nasıl kuracağımı unuttum yaw bi yardım cı olsanz

Sen msne gel ben sana güsel güsel anlatırım
    Unutmuşmuş
  • Evet arkadaşlar.

Cx65 imize hayat getirelim.Şimdi bazı cx65 lerde ana menüden mesajlar bölümüne girdiğimizde anında mesaj bolumu bulunmamakta.

Bunun için ''Menü > Mesajlar > Anında mesaj'' diye bir seçenek var. Bu bazı telefonlarda etkin bazılarında ise ''Config\japp\imps\custom.zip'' klasöründe etkinleştirilmeyi bekliyor.

Bunu bir cx65 forumunda gördüm.Ancak yapamadım.Bu konuyla ilgili bilgi sahibi olanlar varsa telefonlarında bu menü bulunmayan arkadaşlara yardımcı olabilirlermi
  • Öldümü cx65
  • ya arkadaşlar ben 2gün önce 2.el cx65 aldım bugün farkettim ki alet video çekmiyo! joystickin tuşuna basınca bekleyin diyip menüye dönüyor, yazılımla alakalı bişey mi acaba daha önce başına gelen var mı?
  • servise götür bozuksa zaten aldığın yere geri götürürsün,geçmiş olsun.
  • sağolasın
    geri götürme şansım da yok ki bayandan az kullanılmış diye güvendim elden aldım
  • o zaman bayana geri götürmen gerekiyor desene
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.