Şimdi Ara

CX65'i olanlar.... (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
204.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
Giriş
    fw 50 yüklesem? bir fark olur mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonix!

vay be ne günlerimiz geçti burada
    zamanın en iyi telefonlarındandı

Ben halen kullanıyorum. Ve mutluyum
  • quote:

Orjinalden alıntı: O.z.X

quote:

Orjinalden alıntı: sonix!

vay be ne günlerimiz geçti burada
    zamanın en iyi telefonlarındandı

Ben halen kullanıyorum. Ve mutluyum

evet ben haalaa kullanıorm ve bende memnunum : )) 2004 ağustostan beri kahrımı çekio 22264 saat 12 dakikadır kullanımda ve 724 saad 20 dakikada konuşmuşum teefonlar o zamandan beri bataryasını değiştirdim haliyle ama haala canavar gibi kazandığım ilk parayla almıştım kıyamıorm değiştirmeye ama tipi flnda çok güzel haala severek kullanıorm

• vayy be cx65 artık efsane olmuş. ama ben hala kullanıyorum artık duygusal bi bağ var aramızda. 4 sene oldu alalı. batarya kapağı kırıldı bantladım öyle inatla kullanmaya devam ediyorum. bozulana kadar da kullanacağım.
  • cx65 i bilgisayara bağlamak için driver ,program ,pc suite vs bulamıyorum ,buraya link verebilir misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: flash

dediğin şekilde ayarladım, ama servis sağlayıcı ile bağlantı kurulamadı mesajı veriyor. kullandığım e-mail hesabı @posta.oyak.com.tr . cep telefonu ile mail alıp göndermek için mail hesabının bunu desteklemesi mi gerekiyor acaba. ondan mı bağlanamıyorum ki. outlook la mesajları sorunsuz okuyorum.

bu emailin pop3 desteği varmı sunucu adresleri nedir?
  • www.siemensplanet.com sitesinin forumlarında detaylı bilgi var(ingilizce),bende tel. formatlayıp butun herseyı sılmıstım,sonra,ffs yi yukledim ,hepsi geri geri geldi,t9 dahıl.www.gsm-multifund.de (almanca)burada da fw ve ffs bulabılırsınız,sevgiler.
  • Bende de bu telefon var zamanında 500 küsür ytl vererek almıştım hala duruyor
  • hort. hala var ve çalışıyor
  • Ses etme başkan bizde hepsinden var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gözüm yaşardı
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.